Великденски яйца за МАЙските деца!В корема те лудуват и Великден ще празнуват!23

  • 27 160
  • 784
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 559
aniK, кой модел на Браун поръча и от къде?

# 76
  • Мнения: 5
Мимак, стаята е станала супер сладка, браво
Ани, и аз искам да знам за термометъра, и от къде
За срещата хайде да е в четвъртък, все едно къде. Утре ще ми е много припряно и не съм сигурна дали ще успея....
Ще чакам куриера да ми донесе договора с тъкънната банка. В крайна сметка се спряхме на Булген, те съхраняват в България, бизнес център Сердика. Утре, заедно с договора ще ми пратят и сакчето за съхранение.
Точе, бях се притеснила, че много се преуморяваш, дано не съм права Heart Eyes Hug

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 4 522
Следобедна среща и мен не ме усторйва Confused Иначе съм на линия за предиобедно кафе и обяд когато и където кажете  Peace

Дани, desex ето от този продавач купих: http://shop.ebay.co.uk/mayflower_stores/m.html?_nkw=braun+thermo … acat=0&bkBtn=
Това са трите модела. Аз избрах 4520 (надявам се като най-скъп да е най-добър). Лирата е доста нискa вчера и днес и ми се "върза" 89лв. през Пейпал, а там курса си е доста дебел  Money В БГ май са 120-130лв. Продавачът е супер коректен досега съм получила над 5 имейла с инфо: получена сума, опакован продукт, изпратен продукт, трекинг номер...  Joy

# 78
  • Мнения: 219
Запис   Laughing  Славче браво!  bowuu

# 79
  • Мнения: 234
хелоу,
аз много се изморих, вчера ни се развали бойлера, днес се занимавах с него, но го оправихме  Grinning

аз няма да успея да се присъединя към срещичката утре, Sad така исках да ви видя и се бях записала за лекцията,

днес ми се обадиха наши приятели да ни попитат дали имаме нужда от легло за бебето, те са чужденци, бяха тук за около 1 година и сега се връщат обратно у дома, и предлагат да ни подарят леглото на малката им дъщеричка, много мило от тяхна страна
така се спасихме от един разход  Crazy  Blush

днес е толкова хубаво времето а аз съм наказана вкъщи да готвя и чистя  Sick

аник клиниката е щерев

# 80
  • Мнения: 0
Благодаря ви  Hug

мимак-стаята е много хубава и толкова просторна,а и коремчето ти е сладурско и голямо.
Аз нещо не виждам разлика,когато съм била в 31 г.с и 34 г.с  newsm78 ,но пък на бебка ударите са доста силни и даже болезнени,трябва да е пораснала  Thinking

А това с объркването на пола  #Crazy .Дрешки ще купим нови,а тези за второто  Laughing ,но име за момченце нямаме..идея си нямам даже как би могло да се казва  newsm78 ,но все си мисля,че щом са го гледали на 4д няма как да объркат,а и в Бг и тук ни казаха,че ще е принцеска,въпреки че последния ни скан беше декември

Аз днес почивка и перааа..ли пера-голям кеф  newsm68

# 81
  • Мнения: 20
Момичета не исках да Ви стресирам с това за объркването на пола!
Просто споделих че има и такива случаи, макар че са рядкост. Най- важното е бебчето да е живо и здраво и ние покрай него, нали така?!

А, да питам мамите които скоро са гледали малки децица. Ако се наложи да се приготвя адапт. мляко с каква вода?
Имам предвид сестра ми до скоро ползваше електрическа кана, а аз преди много години преварявах водата в тенджерка на котлона.  (Извинявайте ако ми е глупав въпроса).

# 82
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен.Чак сега успях да видя и да се запиша в новата ни тема,че от събота съм с жлъчна криза и обикалям болниците.На всичкото отгоре ми казаха че се съмняват и за хепатит та ме довършиха.Но слава на бога се оказа грешна диагноза.Сега само лежа защото много ме боли чак не мога да вдишам.Цялата съм синичка от инжекцийте ама да не визанимавам.Поне с бебчо всичко е наред,само дето е седалищно и лекарите не дават много надежда да се обърне.Дано всичко се оправи и бебка е живо и здраво .Стига съм ви занимавала с моите тревоги .Успех на всички мамита ,не остана много на финалната права сме  newsm44 Искам да ви пожелая весели празници  easter

# 83
  • Мнения: 0
Грахка-тоеа е наи-важното-живи и здрави да сме и ние и бебчетата.За нас също е без значение,а това с имената,цвета на дрешките и стаята и...са дребни нещица.

# 84
  • Мнения: 127
грахка, по-добре е с преварена вода в тенджерка на котлона, защото е хубаво да поври водата 5 минутки в нея. в каната само завира и се изключва, няма как да ври.

момичета, следя дискусията за срещата в четвъртък. ако имам възможност може да мина да се запознаем Hug ако нямате нищо против Embarassed

# 85
  • София
  • Мнения: 162
Здравейте!
Аз да ви споделя,че моята принцеса не спира да се върти, прави кълбета, а когато е спокойна се надупва и корема ми се  издува и щръква. Наистина не мога да разбера спи ли изобщо това щурче  newsm78 Нямам миг покой. А това ребра, бъбреци за нея сякаш са боксови круши  Laughing А казват, че с намаляването на мястото в корема и бебетата трябвало да станат малко по-кротки.

# 86
  • Мнения: 32
Здравейте (отново) Прибрах се най-ксетне , минах през Агенция по вписванията - не свърших работа да му се не види , явно ще е следващата седмица Simple Smile

Златна, вярвай ми спинка си, ама явно й е тесно и се разпъва непрекъснато Wink А за ребрата - мани мани, вчера нашичката като ме подпря и така половин час. Седяла съм накриво, не можах нормално да си седя Wink

Една нещастница от блока ми вдигна кръвното до небето... направо не съм на себе си от нерви в момента!!! Разказвала съм ви за котките, които олигофрените от блока хранят и държат във входа. Е най-сетне ги изгонихме навън, НО във входа мирише невероятно гадно! Почти всеки ден си повръщам като излизам или се прибирам. Затова подпирам вратата преди да вляза, да се поотмирише малко и тогава тръгвам нагоре да катеря стълбите. Е те тая ми ти ку.ка проклета ми прави забележка да не подпирам вратата, защото котките щели да влязат, а моля ти се тя ми била чистила, без да й е задължение... ХА!!! А като тая същата ги хранеше ... Ееее писна ми от лицемерен народ! Накрая като видя, че няма да излезем на глава ми започна да се заяжда с едни стари истории, за които аз нямам никаква вина! Е направо побеснях!

# 87
  • София
  • Мнения: 3 584
А казват, че с намаляването на мястото в корема и бебетата трябвало да станат малко по-кротки.

Да бе да, по-кротки... Мойто чааве така шава, че коремът ми чак подскача за ужас на шефа. За час и половина среща с него имам чувство, че повече се дивеше на собствения живот, който живее корема ми, отколко на "стратегическите" идеи за развитие на човешките ресурси...

# 88
  • Русе
  • Мнения: 150
Мерси момичета.Надявам се като я завършим да съм с по-хубав апарат,че с този нещо не я снимах ,като хората,на живо е доста по хубаво.Бойко си я харесва,дори вече посвикна в нея,аз за сега спя на долното легло,но утре,като си дойде татко му мисля да му е първата нощ сам. Crazy Севде,някое друго коремче си видяла,аз казах пък не успях да кача снимки,ама сега ще го сторя. Peace
Winnie ,снимай мазилката и дефектите,за да видя дали ще мога да помогна със съвет. Peace
грахка,аз с Бойко само ел.кана съм ползвала и чешмяна вода. Peace
А явно Майчетата ще са палавници,и моят корем постоянно подскача. Mr. Green

# 89
  • Мнения: 10
Цоп  Mr. Green
Славчето   bouquet
Прибирам се от ЖК- момата си върви с 1 седмица назад и секциото ще е по-близко до датата на термина , а може дори и на самата дата:) Ходих на Доплер при др. Янкова - потвърди закъснението с 1 седмица, но важното е, че всичко си е наред- има добър кръвопоток към бебето и тежи 1800гр. Към 36 г.с. пак ще направим Доплер за да определим точната датата за секцио Peace
Има ли някоя мама, която вече има дата за планово секцио?
Ако спретнете среща утре и аз ще се присъединя, че нали знаете че в четвъртък се боядисват яйцата newsm10, а и след като привърша с боядисването отпрашвам да си видя детето за празниците newsm44 newsm44 newsm44  family
грахка,аз с Бойко само ел.кана съм ползвала и чешмяна вода. Peace
...и аз  Embarassed,  и до ден днешен още му я преварявам-нищо не ми пречи Crossing Arms Joy

Общи условия

Активация на акаунт