Април пристигна вече! Иванина е второто ни МАЙско човече! №24

  • 24 088
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 553
Честит празник на рожденичката Simple Smile   bouquet

Отивам за последно на гадната женска консултация - да си взема обменната карта, направлението и влагалищен секрет - за който незнам дали ще е верен, защото от два дни пия антибиотик. Много ми е неприятна тази ЖК и с голямо нежелание отивам, но няма как. Сега пак трябва да влизам в спор с тях, защо според мен не е редно акушерката да ми взима вл. секрет - нали в крайна сметка освен секрета лекаря прави и преглед за да види всичко ок ли.....

# 61
  • Мнения: 184
Алекс88   newsm59 
Люси  честито     ylinfant 
Да сте живи и здрави с малката кукла и много да ви радва.
Явно момиченцата са по нетърпеливи   newsm53

# 62
  • Мнения: 30
Алекс88, Честит Рожден Ден!   bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 1 555
Алексче, Честит рожден ден! Да си все така усмихната и лъчезарна, пожелавам ти много щастие, много леко раждане и най-прекрасната принцеса на света!

# 64
  • Мнения: 143
Здравейте момичета  Grinning

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АЛЕКС Hug newsm59 БЪДИ ЗДРАВА, ЩАСТЛИВА И МНОГО ОБИЧАНА

Колко много мами сме се родили една след друга през тоя месец  Wink

Да ви кажа за моя преглед вчера, оказа се че не ми текат водите, а и за мое успокоение и двамата ми доктори казаха, че нямало как да почнат да изтичат води пък да спрат и после след някакъв период пак да почнат. Та ако почнат до 24часа ще изтекат(не е задължително като по филмите да се ливнат изведнъж всичките). Бебе е добре, и няма да е гигант както предполагах защото е 2300гр, съмнявам се, че ще стане повече от 3800гр за 1 месец. Не съм качила нито едно кило за последния месец от последния преглед, което също много ме радва Crazy И за плацентата ми каза, че била в отлично състояние и нямала никакви признаци на стареене все още. Та така, утре си взимам болничния от Шейново и почвам с ходене по мъките да си търся проклетото ГП за тъпото направление за раждане. Ще питам в ЗК къде да го намеря

Добре дошла на новата мама

Аз вече постоянно имам киселини, Талцида не ме облекчава дори и за 5мин, не съм спала от не помня кога, а от сладолед на мене веднага ми се засилват пък, явно при мене е много тежко положението

Лек и усмихнат ден на всички

# 65
  • Мнения: 1
Добро утро майчета Simple Smile
Ох така ми липсваше да ви чета и пиша всяка сутрин....

Алексче ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!


# 66
  • Мнения: 32
Алекс, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Да си жива и здрава! Да си много усмихната, много щастлива, с невероятен късмет и само положителни емоции да изпълват делниците и празниците ти! Едно прекрасно попълнение съвсем скоро нека радва двама ви с таткото Wink бебка рита за поздрав Wink



Облаче, иска ми се да забавя темпото, ама сигурно ще е от другата седмица Wink


Отивам при чичо доктор и после по задачки и на РД на една приятелка Simple Smile , до довечера момичета Simple Smile

# 67
  • Мнения: 91
Здравейте МАЙчета  Hug
Благодаря ви много за милите пожелания  Hug И на вас всички желая от сърце по едно прекрасно и здраво бебче в най-скоро време  Hug Ето и скромната почерпка от мен:
- всеки да си избере каквото иска  Mr. Green
Успех на всички които днес са на прегледи - да се върнете само с хубави новини за големи и здрави бебчовци  Praynig
П.С. Славче,рита,да рита...поздравява ме малкта буба и тя  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 5 401
Добрутро в прекрасната нова темичка!  Hug

Алексче, ЧРД!
Много здраве, късмет и щастие ти желая с малкото чудо, което живее в теб!  Heart Eyes


Славче, задръж книжката при теб засега, ако не ти пречи. Ако успеем другата седмица да се видим, ще си я взема тогава, ако не - на друга среща. Аз нали планирам вече да се присъединявам към групата.  Laughing

Грийнче, имам въпрос към теб.  Blush 45-дневния болничен ще ми бъде издаден на 14 април. Имаш ли представа кога би трябвало да ми преведат парите от НОИ за оставащите дни до края на месеца - през април или през май?  newsm78

dudunski, радвам се, че всичко е ОК при теб и бебче!  Hug

# 69
  • Мнения: 6
Добро утрооо и от мен
Алекс, честит рожден ден ти пожелавам

Бъди жива и здрава с прекрасно пухкаво бебче

Славче  newsm51 за прекрасната нова темичка

# 70
  • Мнения: 6
Алекс мила честит рожден ден да жива и здрава,да имаш леко раждане бебчето да е добре и също випожелавам цялото семейно щастие на света   newsm59 newsm59 newsm59 newsm59  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 71
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Честит рожден ден на Алекс да е жива и здраваbouquet

# 72
  • Мнения: 339
Облаче, от последните страници на предната тема ,разбрах че и ти ще раждаш при Жекова, аз съм много доволна от нея, радвам се ,че си останала доволна и ти,пък и отделението е след ремонт и сега било много чистичко и хубаво. Момичета казвайте коя друга то вас ще е при нея, може да се засечем  Laughing.

На предната страница имах питане към вас за контракцийте, че ми бяха доста чести тези дни, това дали да ме притеснява? Днес ще званя на Жекова , но ще е чак към обяд ,че сега сигурно е заета жената и ми е неудобно да звъня ,та ще изчакам към 12ч.

# 73
  • Мнения: 13
Аз също имам проблем с киселините и ми изписаха"stop acid".На мен ми помага,ако искате пробвайте 1,55лв. за 20 таблетки,които се дъвчат след хранене,а преди това дори содата не ми помагаше за повече от 5мин. WinkЗа АГ Варна някой да има списъче какво да носим за болницата,че аз съм на 22-ри чак на преглед,предния път забравих да питам,а няма да е зле да сам подготвена,че знам ли до тогава,както от няколко дена го усещам ужастно долу.....а как започна и да ме е страх........ WhistlingЧестито на всички,които имат повод-рождени дни(Алекс),бебче на Люси!!!-направи ми впечетление ,че на Люси са и казали,че бебето тежи 2400,а се е родило 1800-доста голяма разлика май.. newsm78

# 74
  • София
  • Мнения: 52
Здравейте момичета,
И аз най-после да се завъртя в къщи на спокойствие, че то не беше работяа, болести. Поне едниния одит мина вчера и ми е по-спокойно.
Честит рожден ден на Алекс и честито второ майче!
 И при мен киселините са страшни, особено напоследък. С миналата бременносст вземах талцид като бонбонки, но този път подсъзнателно го избягвам. Човечето се е разположило царски и над ребрата и стомаха ми включително. МИналата седмица си изпуснах от разсеяност часа за запис на тонове и сега ще трябва да го свърша в 38 седмица.
МОга ли да помоля за парола за снимките на лични,за да разгледам закупените красоти. Едва миналата седмица успях да сортирам бебешки дрешки , останали от Мони и сега ще ги преглеждам, за а преценя какво ми остава да купувам.
В тази връзка може ли препоръка за някой магазин, където има разнообразие на сгъваеми туристически кошари, че изобщо не съм търсила за сега, освен на нашата улица, където има само 2, но не съм впечатлена.
Също така преди време Дудунски беше споменала че се намира в горната част на Лозенец. Тъй като и аз живея там се чудех дали не сме някъде на близо. Аз съм по средата на ул.Бигла.  В другата отчетна така се запознахе с една мама и до днес дечицата са големи приятелчета.

Общи условия

Активация на акаунт