Има трета МАЙска мама на красавица голяма.Рая е късметче - на път е друго бебче!

  • 20 807
  • 721
  •   1
Отговори
# 30
  • Русе
  • Мнения: 764
Славче,   bouquet за темичката!
Рори, добре завърнали се вкъщи. Малката е много сладка. Simple Smile
angelka, сега като погледнах календара,  то 21 е другата седмица.  Не остана... Simple Smile
Днес с мъжо ходихме на лекция за къпането. Мъжо се справи много добре с къпането на куклата. Simple Smile Дано и с бебо се справи така добре.

За русенки- който се интерсува в събота ще има лекция на ЛЛЛ:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383740.165

# 31
  • Мнения: 26
Алекс88 МЕРСИ мила  оправих го .... newsm51 lovekiss

# 32
  • Мнения: 2
И аз да се цопна в новата ни темичка  newsm44 и нека тя да е пълна само с хубави новини за мънички сладички бебешочета.
 Аз да се отчета за вчера вече официално съм в майчински взех си 45 дневния болничен. Не бях много въодушевена от прегледа мериха ме теглиха ме и слушаха тонове аз нищо не чух така че неми беше интересно.Дадоха ми и обменния лист но имам въпрос  на вашия освен подписа на акушерката имали друго нещо като печат на лекаря или поне негов подпис или печат на поликлиниката.(чесно казано изглежда ще ми много не изряден документ но го забелязах чак вкъщи). Наложи ми се да отида при джипито си за да ми пусне изследвания защото гинеколожката не можела но тя ми даде без проблем така че след малко ще ходя да ме боцнат.
При мене последно време нощите са един голям кошмар много силно ми изтръпват ръцете и нещо не се получава спането така че успявам вечер да ви изчета спокойно и разбирам че всички сте понапазарили май абсолютно всичко аз ще трябва сега да започвам с тази задача.  yes
Пожелавам на всички усмихнат ден!

# 33
  • Мнения: 1 059
Добро утро момичета!
Славче както винаги прекрасно оформена тема    bouquet  . нека да я запълним само с хубави новини.

Роди много се радвам че всичко при вас е наред и че сте си вкъщи вече.

# 34
  • Мнения: 553
Добро утро Simple Smile айде в новата тема Simple Smile

# 35
  • Мнения: 21
Хайде, честита ни нова темичка!

Да си пожелаем още много щастливи мами и спокойни , сладки бебчета като Рори и Рая! newsm30

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Ей, не мога да смогна да изчета  ooooh!
angelka, Дани, направо се зарадвах на датата - 21-ви ми е много "желана" дата, искам и аз ПЪК с теб  Hug Heart Eyes Ей, видя му се края   bouquet Аз на 22-ри съм на преглед, така че ме очаквай поне на свиждане  Peace Даже може с чантичката директно, ама доки няма да се съгласи да раждам, ако нямам индикации   Mr. Green

Аз тази сутрин едва станах, от вчера следобяд ме подкара адско главоболие и цяла нощ ме мъчи. Днес съм като парцал  Crazy
Запомних, че обсъждахте слънцезащитните и ме хвърлихте в размисъл, но не си представям бебето без такъв крем - лъчите са навсякъде, дори и на най-дебелата сянка  Crossing Arms Наистина Веледа нямат слънцезащитен, та мисля да заложа на СебаМед, Клоран или Spirig  Peace
За козметиката в DM приятелки в чужбина казват, че е добра  Peace
За лигнина - не е отживелица!!!! Защо в болниците продължават да го използват за всичко???!!! Това е целулоза, естествен материал  Naughty

Rorii, имаш си прекрасна малка душичка. Таткото изглежда супер щастлив - аз помня как в началото той малко дръпнато подхождаше към коремчето и се притесняваше  Hug Букетът му е огромен  Hug Моят мъж при предишното раждане ми дойде с букет за 150лв.  #Crazy Щях да го убия  Mr. Green

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 08:51 от aniK

# 37
  • Мнения: 5
  Добро утро  Hug
Изчетох и старата тема и тази  Laughing
Рори, направо се разплаках, докъто гледах снимките, много сте сладки и малката е такъв бонбон. Браво на таткото, личи си, че е много щастлив   bouquet
Ани - на свиждане - заповядай, с удоволствие Heart Eyes, а пък ако тръгне до тогава твоята беба, ще си правим страхотна компания . и около час не успях да заспя, но това ми е проблема само тази нощ, иначе напоследък си спя супер.
Забравих да кажа - вчера се оказа, че секрета ми е чист, не че има значение при секцио, но ме радва. А и някакви лепенки за след секциото, в Шейново нямало нужда да се купуват, от там ти ги дават.
Ани, за ДМ - в магазините им се продава всякаква козметика и цените са добри, но тяхната си марка на никой не я препоръчвам. Отвориха на МАрия Луиза такъв магазин, и нали офиса ми е наблизо - та с една колежка влязохме и доста неща накупих. Много са евтини, но са пълен боклук. Мъжа ми изхвърли сапуна, защото не се пенеше, а не е толкова претенциозен, балсама е само химия и ефект няма, както и другите неща де... Просто са много евтини, а са немски, хубави опаковки, изглеждат качествени и хората се лъжат.

# 38
  • Мнения: 51
Добро утро милички!!!
Да ни е честита новата темича и да ни върви на бебенца сладки  ylinfant

Славче страхотна си както винаги..... Hug Hug Hug

Рори честито ви изписване!!!Страхотни сте тримата Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesА малката е таково ангелче изобщо не плаче.Моя дивак като го родих не спря да реве по време на изписването dohБаща му се изплаши Shocked

Аз днес съм на фризъор,искам да съм хубава за изписването ,а не като първият път" гръмнал бойлер" hahahaда ме поуформят ,че после няма да имам време ама хич..

Анжелка ще стискаме палци всичко да мине бързо и безболезнено за сряда и едно момченце да имаме вече за цвят stork-boy

Браво за варненската срещичка...аз  за утре съм на линия Peace


Хубав ден момичета  bouquet

# 39
  • Мнения: 339
Добро утро и от мен момичета.
Записах се в предната ви тема, но се наложи да влезна  за няколко дни в Окръжна и сега гледам нова тема, няма да мога да прочета цялата предна тема, защото трябва да лежа, но разбрах за новотв ни бебче, ЧЕСТИТО НА ЩАСТЛИВАТА МАМА, ДА И Е ЖИВО И ЗДРАВО.

Накратко за мен, да ви кажа. В четвъртък след като писах в предната тема се чух с д-р Жекова и тръгнах към Окръжна за мерене на тоновете, но като и казах че имам повече от 20 контракций на ден се оказа, че имам и 1см разкритие и мека шийка ,и направо ме остави за приемане. Вчера ме изписаха, няколко дни бях на системи и инжекций и пълно лежане .Сега в къщи естествено пак лежане, но е малко трудно с малкия, поне през деня е на градина, пък и таткото ни си е в къщи и ще ме глези известно време  Grinning.

Да ви кажа ,няма друг лекър като Жекова. Винаги на всички обръща внимание,лудница, нелудница , винаги си вдига тел., обяснява, преглежда...... Много е любезна и е невероятен специалист, а как се радва на бебчетата Hug ..... Всъщност, тези които ходите при нея знаете за какво става въпрос, нали! Да е жива и здрава!

Сега ,ако не се появи някакъв проблем трябва да отида на 22.04 за тонове и преглед и за определяне на дата за секцйо.

Ани, сега видях че и ти ще ходиш на 22, пък Анжелка и Дани ще се там ,доколкото разбрах, така ли е , пожелавам им късмет. Значе ще се засечем доста от нашата тема  там Grinning

Последна редакция: ср, 14 апр 2010, 09:00 от Julai4o

# 40
  • Мнения: 5
  Пропуснах да кажа - Славче, супер е новата темичка, както обикновено   bouquet Много сладко вече на 1 стр започват да се подреждат бебчетата  Heart Eyes И заглавието е много хубаво, браво на Лилка

# 41
  • Мнения: 143
Добро утро мили мами. Очарована съм от малката Рая, толкова ми стана мило че чак се разплаках.

Анжелка, време е наистина да попълниш отбора на бебченцата с един мъж другата седмица

Абе днес времето пак е отвратително, какво се случва?

И накрая - честита нова темичка, само хубави новини и нови бебчета

# 42
  • Мнения: 1
Добро утро ранобудки.  newsm46
Аз изпратих татито преди малко на работа, прочетох ви какво сте писали, хапнах и след малко се развихрям с метлата  newsm75
Имаме си чудесна нова темичка. Славче   Hands Thumbsup. Но най-страхотното в нея са трите ни бебенца.
Рори изглеждате толкова щастливи, а и как иначе да е.....с тази малка принцеса.
Времето е малко мрачно, но.....пращам ви много усмивки на всички

# 43
  • София
  • Мнения: 1 555
Здравейте! Hug

Славче
- Много хубава темичка!   bouquet

Вчера аз също бях при д-р Жекова, но беше голяма лудница. Спешно секцио, нормално раждане, 3-4 бебета изписваха.  Crazy В крайна сметка си дочаках реда, минах на мерене на тонове и всичко беше перфектно, д-р Жекова ми погледна хубаво всички резултатите, каза, че за сега няма място за притеснение, не са чак толкова извън граници и всичко е наред.  Party Но нито ми се кара, че съм чела в интернет, нито подходи с насмешка, а се отнесе съвсем сериозно.  Peace

Julai4o - И аз на 22 съм там за мерене на тонове.  Party Аз съм от 12.30.  Peace

елинка - На мен не ми е изписвала нищо предварително, другата седмица АГ-то от ЖК ще ми пусне секрет и ако има нещо тогава ще ми изпишат.  Peace

angelka - Там ще съм в 12 часа. Толкова много се зарадвах, че вече си имаш дата за среща с бебо, много хубаво.  Hug

Рори - Страхотни сте!  Heart Eyes Hug

Ани - Тъкмо мислех да пиша, че нещо се губиш и ти си се разписала.  Hug

Ние днес ще заведем Софи до Благоевград. Свекърва ми ми уговори час за преглед с една много добра лекарка там, с хубав 3/4 Д апарат и ще му направим подробен преглед на бебо, на плацента, води, килограми, размери. Нямам търпение.  Laughing

# 44
  • Мнения: 339
Ивон, аз съм от 13ч. ,явно ме е записала след теб Grinning, става ми някакси мило, като знам ,че ще сме толкова мами то темата там в един ден Hug

Общи условия

Активация на акаунт