Има трета МАЙска мама на красавица голяма.Рая е късметче - на път е друго бебче!

  • 20 802
  • 721
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 234
Маги честит юнак, да ви е жив и здрав, винаги усмихнат, и теб  бързо възстановяване и да пишеш скоро как сте   :hug:

беборанче
съжалявам за случилот се, ти си знаеш най-добре как да постъпиш, само направи така че да сте добре с бебо и щастливи, независимо от това какво избереш

и аз да споделя, нещо почнах да се притеснявам, като почнаха да издват бебчетата, снощи цяла нощ ми се гадеше и не успях да се наспя, а днес имам болки като преди цикъл, много странно чувство, като за мен, която нямах никакви болежки през цялата бременност

и на мен от 2-3 дни ми почнаха пак контракциите, но са много неравномерни и не са болезнени, само някой вечер повечко болят, реших вече да си почивам по пъноценно и да не се преуморявам, че бебо да си расте голям  Joy и да не излиза още  Stop

утре съм на преглед, не съм била на ехограф от 1 месец, само на тонове ходих миналата седмица, и така тръпна в очакване да ми дойде часа и да видим бебчето как е

до после  bouquet

# 721
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета Simple Smile Славчето съм Simple Smile

Направих един общ акаунт за Майските бебчета 2010 с идеята, че темите започват да се изписват доста бързо (особено покрай поздравленията за новите ни сладки бебчета) и не винаги ще мога да смогвам да пускам тема или пък да обновявам новите бебчета. Затова вече ще пускам темите от общ акаунт, за който ще имате парола и вие, за да може да коригирате новините Simple Smile

Да са ни живи и здрави бебчетата сладки Simple Smile

Сега подготвих темата и ще я пусна Simple Smile


ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт