Има трета МАЙска мама на красавица голяма.Рая е късметче - на път е друго бебче!

  • 20 810
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 91
ЕХ,ЧЕ ХУБАВА НОВИНА  Hug
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯ ЕМАНУИЛ НА МАМА МАГИ!МН ДА ГИ РАДВА И ДА СЛУШКА!НА МАМА СКОРОШНО ВЪЗТАНОВЯВАНЕ И СКОРО ДА ГУШКА МАЛКОТО СЛЪНЧИЦЕ!
Етоооооооооооооо,започна се....вече сигурно всеки ден ще имаме бебчетааааа  Hug
Лек и слънчев ден момичета,ние пак отиваме да миткосваме улиците с мъжо с надеждата бебето да реши да излиза (нали ходенето помагало).Вчера сме се разхождали 4 часа и половина и едва се прибрахме - толкова бях скапана....  ooooh!
Е,после малко починах и започнах да чистя,пера,сгъвам,гладя и т.н.....

# 691
  • Мнения: 6
Айдееее, имаме си двама мъже!!! smile3501

Да са живи и здрави Борис и Емануил, да радват мама и тати и бързо да се прибират вкъщи Hug

Беборанче, съжалявам че в този момент имаш такива проблеми, но наистина най-важното е ти да се чувстваш спокойна и с бебо да сте сред хора, които ви обичат Peace

Да ви кажа, мен депресията яко ме тресе от време на време, вчера почти цял ден ревах и се чудих къде да се дяна, не исках да вдигам телефона на никой... ooooh! Но всички казват, че накрая е най-трудно и тегаво, тябва да издържим Peace

# 692
  • Мнения: 38
Честито бебче и на мама Маги! Нека малкият Емануил расте здрав и щастлив и много да ги радва!

Стискаме палци и на момичетата, които ще ни радват тази седмица - angelka, ppeettiiaa, Toche.... newsm51

Ивон, успех на изпита днес  newsm10. Хайде вече да му се вижда края на това учене  Rolling Eyes
Марая, съчувствам ти за ремонта, който ви предстои, но не се притеснявай - бебето също ще иска да му уютно като се появи, така че търпеливо ще изчака  Hug
Облаче и Zlatna - Благодаря за предложенията за педиатър в Младост. Утре ще атакувам ДКЦ-то, за да се видя с няколко набелязани имена и дано си допадна с някой  Praynig

Аз като че ли вече приключих с важните задачи и скоро ще се отдам на лежерно чакане  Party Напоследък само си мисля, че ако ми изтекат водите не знам дали ще усетя със сигурност  Crazy - в смисъл дали става отведнъж или малко по малко през целия ден.  newsm78

# 693
  • Мнения: 91
Хепинес и аз все това си мисля за водите  newsm78 и както ходя до 00-та през 10 мин мъжо все е бъзика че няма да разбера кога ще ми изтекът водите и аз още повече се спичам  Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 52
Честити малчовци! Да са живи и здрави и правят мама и тати щастливи !

# 695
  • София
  • Мнения: 1 555
Happiness - Благодаря! Hug

Относно водите
- и двата варианта са възможни. Всичко зависи от това как е застанало бебето и къде се е пукнал мехурът. Ако мехурът се е пукнал по-нагоре водите могат да изтичат малко по-малко, ако се е пукнал по-надолу може да изтече повече течност наведнъж. При всички положения не изтича цялата течност наведнъж, защото с тялото си бебето задържа част от водите и се образуват водни джобчета. По време на раждането тези води изтичат малко по-малко, в тях има и разтворен верникс от бебето, който е по-мазен и служи като лубрикант и улеснява раждането. В една книга прочетох следния съвет - ако водите потекат по-силно изведнъж няма да има съмнение, че се е спукал мехурът. Ако обаче е по-слаба струята и бременната не може да реши дали това са водите или не, е хубаво да си сложи превръзка и да полежи малко - примерно 20-30 мин. Ако след като стане и пак се намокри - това определено са водите.  Peace Още един начин бях чела - ако когато ходите до тоалетна и се чудите дали пишкате често или пък не са води това, пробвайте просто да задържите струята 2-3 пъти - ако успеете да задържите струята - значи пишкате, ако не - водите са.  Mr. Green Ще ме извините за натуралното обяснение.  Blush

# 696
  • Мнения: 3
честито ни второ момченце.аз ще стискам докато мога,въпреки че ми казаха че мога да родя до 2 седмици.диаметъра на главичката му е 89мм и е големичко за месеците си.а и имам вече по чести болки ниско долу.първият път се стреснах,но ми казаха че е нормално.но искам да си остискам още малко поне до средата на май.че искам и да е зодия близнаци като мен и свекърва ми,че двама рогати вкъщи ще ми дойдат много.
стискам палци на всички всичко да е наред.

# 697
  • Мнения: 1
Честито на мам Маги да и е жив и здрав сина и много да ги радва.

# 698
  • Мнения: 1 167
Кой каза че няма момченца ето ги вече с пълна сила почват да се рждат .Да ни е живо и здраво поредното момченце.
         честото бебче и на мама маги,нека малкия емануил да е здраво и щастливо дете и много да радва своите близки  smile3525

# 699
  • Мнения: 38
Ивон, благодаря за инфото  Hug- както винаги точна и изчерпателна  smile3525

# 700
  • Мнения: 91
Ивон и от мен мерси за инфото  Hug

# 701
  • Мнения: 1
Инфото за водите е много полезно найстина ,балгодаря Ивон   bouquet

# 702
  • Мнения: 2 558
Ивон, и от мен благодарско за инфото   bouquet

Покрай новородените ни момченца забравих да се похваля, че от вчера си имаме 3 котенца-бебенца  Heart Eyes Снощи с милото се усъмнихме, че не сме виждали котката цял ден и като нищо се е скрила някъде да ражда, и точно така се оказа  Laughing  Котката ни е "дворна", ама много си я обичкаме  Heart Eyes

# 703
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
ЕЕЕЕ, супер, още един мъж в темата Simple Smile Честито на Мама Маги и малкия Емануил  bouquet

Бях сутринта в Окръжна, взеха ми секрет и чуха тоновете - идеални. Тъй като имам болки в шийката - усещат се много странно, едно такова като рязко прерязване и после отпуска, ми изписаха спазмалгон. Казаха, че помага на шийката да узрее по-бързо, защпто аз болки си имам, но разкритие грам.
Някоя раждала мама приемала ли е спазмалгон накрая на бременноста?
Установих, че бебчо много се кефи на Тиесто и АТВ Simple Smile Кеееф, защото и майка му много им се кефи Simple Smile Joy

# 704
  • Мнения: 9
Ехххаааа още един момък.Честито на мама Маги!Да е жив и здрав и много да ви слушка  bouquet

 ххахахааа данли сега чакаме 1.05?

десекс честити бебенца и на вас

Аз утре съм на лекар и ще се реши кога и как.Стискайте палци да е скоро ,че вече тотална съм изперкала.Защо се самонавих,че ще родя по-рано незнам Crazy.Това невидение ме побърква.Искам вече да знам ден и час Joy

Общи условия

Активация на акаунт