Има трета МАЙска мама на красавица голяма.Рая е късметче - на път е друго бебче!

  • 20 809
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 91
Спири и аз искам да знам ден и час,но на мен в сряда ще ми кажат на къде вървят нещата и за кога долу-горе,ако до тогава не родя  Mr. Green Не че имам някакви симптоми де....

# 706
  • Мнения: 1 420
Здравейте!

Честит юнак на Маги! Да й е жив и здрав малкия сладурко и много да слушка! Мама бързо да се възстановява и да се прибират вкъщи   bouquet

Хайде, момичета, наистина почна бебевалежа. Представям си като влезем в Май месец какво ще е  Mr. Green

Съгласна съм с Херцог относно секциото - какво е това мерене на таза  newsm78 Тук секцио правят само ако бебето не се е обърнало или има други медицински показания като проблеми с плацентата и т.н. или пък по време на естественото раждане има проблем с бебето. При изтичане на водите изчакват няколко дена за започване на родова дейност, а ако не почне - предизвикват раждане с медикаменти, но секцио не се прави  Peace

Ивонче, мерси за инфото за водите  Peace Моите с Кари изтекоха като станах от леглото през нощта и бяха доста, но в болницата ми обясниха, че има още джобчета и дори ми пукнаха едно от тях  Peace

АниК, лосионите на Палмърс са с какаово масло, не кокосово  Peace

Десекс, много ми хареса предложението за заглавие  Peace А иначе съм забелязала, че и тук еко продуктите хич не са евтини - примерно продуктите за почистване са двойно по-скъпи  newsm78

# 707
  • Мнения: 64
dilqnka, Magi, честити бебенца! Да са живи и здрави, а на вас - бързо възстановяване!

# 708
  • Мнения: 1
Спири и аз се бях настроила ,че ще родя през април .но това с напредване на времето ми се вижда все по-неосъществимо ,нямам никакви признаци нито тапата ми е паднала ,нито корема ми се е смъкнал ,даже от като спрех магнерича имам чувство ,че и контракции вече нямам ,та ще си почакам още доста  Laughing

# 709
  • Мнения: 228
Имах такова предчувствие аз !!!
Да е жив и здрав малкия, да радва мама и тате!!!  smile3525
Инфото за водите наистина е много разбираемо. Май-май почваме да се подготвяме по-активно за раждането  newsm62

# 710
  • Мнения: 115
Ивон, мерси за инфото.
Малко ми е тъп въпроса, но досега ми стана ясно, че може да има родилни контракции без да изтекат водите, а може ли да изтекат водите без контракции? И падането на тапата задължителен симптом ли е предвещаващ родилните контракции и/или изтичането?  Blush

В сряда най-накрая съм на преглед и нямам търпение за някаква прогноза  Crazy

# 711
  • Мнения: 91
Ларче,колко часът си на преглед  newsm78 И аз съм сряда в МД,живот и здраве де....  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 115
Алекс, от 13ч съм там. При Атанасова обикновенно се чака, така, че докъм 14 сигурно ще откарам  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 9
кака Лара абсолютно възможно е да ти изтекат водите ,а контракциите да почнат по-късно.Същото важи и за тапата.Тя може да падне и в болницатав процес на раждане. Няма никаква закономерност.

# 714
  • Мнения: 32
Маги ТМ, да ти е живо и здраво малкото момче, много да ви радва и много щастие да ви носи Simple Smile

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Честит юнак на Маги!!! Бързо да пораства момченцето, а мама скоро да е на крака  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ивон, мерси за инфото.
Малко ми е тъп въпроса, но досега ми стана ясно, че може да има родилни контракции без да изтекат водите, а може ли да изтекат водите без контракции? И падането на тапата задължителен симптом ли е предвещаващ родилните контракции и/или изтичането?  Blush

Да, може да изтекат водите без абсолютно никакви признаци за раждане - аз бях точно така... Няколко часа след бурното изтичане все още нямах нито болки, нито грам контракция /то а сега повече контракции имам отколкото тогава Crazy/, при мен обаче бебето беше под диагонал и много не се чудиха и ми направиха секцио...  Confused
Тапа не ми е падала, тя също не е задължителна  Peace Чак като ме проверяваха за разкритие в болницата и след клизмата малко прокървих - ама много малко... евентуално тогава може би да е паднала, но не съм сигурна  Blush

# 716
  • Мнения: 553
честито бебче на мама ~Magi_TM~   bouquet да са живи и здрави Simple Smile

днес ходих до социално подпомагане да подам документи за детските - добре, че този път не ми се правиха на интересни и не ми искаха куп документи дето не им влиза в правомощията да боравят с тях Simple Smile от 12.04.2010 г. е влезнало в сила решението за бележка от личната докторка на детето за ваксините - за мамите дето им предстой да подават документи да си я набавят. попитах как стой въпроса с бебо - казаха, че детето получава право на детски надбавки от месеца следващ този на раждането, няма нужда да се подават на ново всички документи, а само се предоставя копие на акта за раждане и нова молба-декларация в която вече да фигурира и бейб Simple Smile

# 717
  • Мнения: 317
Момичета имам един  малко глупав въпрос , и съвсем не в тон с темата , но все пак ако може да помогнете. Взех си стерилизатор за микровълнова , но проблема е , че се побира вътре само ако махна стъклената чиния , която се върти отдолу на печката. Та , дали ще мога ада го ползвам без тази чиния , или ще вземе пък да гръмне........ Tired

# 718
  • Мнения: 91
Алекс, от 13ч съм там. При Атанасова обикновенно се чака, така, че докъм 14 сигурно ще откарам  Simple Smile
И аз съм от 13 часа,така че може да се видим.Обикновенно при Яков не чакам...почти си спазва графика,най-мн 15 мин да почакам.Ще се оглеждам за теб  Peace

# 719
  • Мнения: 115
Няма никаква закономерност.
Е това най-много ми тежи  Joy Не стига, че не знам кога е денят Х, ами и не знам как ще почне  Mr. Green

П.С. Алекс, и аз ще се оглеждам  Wink

Общи условия

Активация на акаунт