Хей, ЛОМ, обади се

  • 23 072
  • 139
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 0
здравей те мамички как е настроението  Grinning Hug

# 121
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте, на мен идването към Лом малко ми се отлага във времето, сигурно ще си дойда на 26 Юли  Confused. Но както съм обещала ще пиша за да се разбереме да се видиме  Grinning. Поздрави момичета  Hug.

# 122
  • Мнения: 2
Здравейте мами.Ние се преместихме в Лом преди година нашия татко е от тук Simple Smile записвам се и ще ви следя.

# 123
  • Мнения: 242
 pretty_woman89  здрасти и ти си като нас, и ние се преместихме преди 1 година в Лом,и нашия татко е от тук  Peace!!!

# 124
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да ви попитам за детските ясли - мнения и препоръки !

# 125
  • Мнения: 427
Добро утро момичета.Цветелина,като си дойдеш.ще си разменим номерата да се видим.Аз се върнах на работа,но след 16:30 излизам с малката.Добре дошла на новото майче.За детски ясли не мога да препоръчам(то има 2 в града) и за двете съм чувала добри отзиви,но не мога да изкажа лично мнение.Хубав ден момичета   bouquet

# 126
  • Мнения: 354
А, темичката , която пуснах преди години се раздвижила...
Добре дошли на новите майчета!
Някои питаше за детска ясла... Мога да дам мнение само за Детска ясла №1/ срещу полицията/ Там ходеше синът ми. Доволна съм от персонала, грижите и храната . В момента в същото детско заведение ходи дъщерята на моя приятелка. Тя също споделя само положителни впечатления .Моят син  Ици още си спомня лелите от яслата и все още говори за тях с обич. Особено впечателен беше от леля Руми, която мисля, че всички деца харесват.

# 127
  • Мнения: 354

tsvetelina5, вчера се чудехме с Емсичка дали не си си вече в Лом. Пиши , ако е така, да се видим.

# 128
  • София
  • Мнения: 9
Не съм дошла още момичета  Rolling Eyes. Засега остава да дойда в Петък на 2 Август. Щом дойда веднага ще пиша  Laughing, стига да намеря wifi  Rolling Eyes  Laughing.

# 129
  • Мнения: 2
Ломски мамчета,тръгнах да си правя изследване за токсоплазмоза и ми казаха във Враца или София. В Лом или Монтана не може? Вие правили ли сте и къде? А и дали е по здравна каса?

# 130
  • Мнения: 354
 Black_Queen, на мен не ми се е налагало / и не ми е минавало през ума / да правя такова изследване, защото нямах досег с котки и през двете бременности. Щом са ти казали София или Враца, значи  в Лом не може. Нямам идея дали е по Здравна каса.
Защо не питаш наблюдаващият те гинеколог.

tsvetelina5, Ще те чакаме с другите момичета. Емсичка е на работа и рядко излиза , но аз с други мамчета всяка вечер след 6 часа съм на чинара./ градинката с голямото дърво срещу паметника Дядо Цеко войвода./ Ще се радваме да се обадиш , когато си дойдеш.

# 131
  • Мнения: 283
Здравейте и от нас !И ние ще ви следим   bouquet

# 132
  • Мнения: 2
Да,ще питам и тях. реших да си го направя защото е много опасно,още повече че да се заразиш от котка е по-малко вероятно отколкото от заразено недобре изпечено месо или недобре измити плодове и зеленчуци. Докато не се зачетох и аз си мислях че ако непипам котки няма проблем,но... благодаря ти за бързия отговор Simple Smile

# 133
  • Мнения: 0
Здравейте мами, и аз да се впиша в темата,тъй като скоро ще се местим в Лом.Имам питане към всички майчета,трябва ми спешно квартира без значение колко е голяма и къде се намира,ако знаете нещо моля пишете ми.Благодаря предварително!

# 134
  • София
  • Мнения: 9
Момичета, бях за малко на Лом и се върнахме.... Опитах се да пиша, като бях на Дунава до Трансимпекс, но уви не можах да публикувам. След това привечер изобщо не съм излизала, а братовчед ми водеше малката и брат и, а и на сестра ми двете дечица в парка на Дунава.

Общи условия

Активация на акаунт