Хей, ЛОМ, обади се

  • 23 040
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
Не , мила , не си единствената която живее там. Аз пък съм от едно ломско село  Laughing, така , че няма от какво да се тревожиш

# 136
  • Мнения: 7
       Здравейте съгражданки! Надявам се да съм добре дошла в темата ви! Аз съм също от Лом,но в момента съм студентка, уча "Финанси" и съм последна година на бакалавъра. Като за финал ми предстой стаж и чудене " А после накъде ? " . Разбира се, че ще запиша веднага и магистър, но той не е проблем и бих искала да го съчетая с работа. Винаги съм си обичала града и си ми е харесвал, там си имам доста голяма къща,приятелят ми също е от там,изобщо дома ни там е уреден и хубав. За него не се притеснявам за работа,ще се оправи ( в момента е с мен, дойде с мен докато уча). Въпросът е по-сложен за мен.Уча хубава специалност, но незнам  дали е удачно да се върна в града си. От една страна ми се иска,защото там e домът ми и си ми харесва, а и винаги сме си говорили с приятеля,че бихме искали да се върнем. Да,града е малък и може би не предлага възможности за моята реализация, но пък е спокоен,има си всичко и ако успея да се уредя някъде мисля,че няма да ми е зле.А и аз съм такъв  човек, обичам спокойствието,не ми се губи ценно време в пътуване до работа и обратно ( ако съм в големия град) , това време бих могла да го прекарвам със семейството си (дай боже с децата си).Да може би ще вземам по-добри пари, но наема,пътните разходи и по-високия стандарт може да се случи така,че да ми ги изядат. От друга страна понеже обичам да планирам и да обмислям всичко, се чудя и за бъдещите си деца-с мястото в детската градина в Лом не бих имала проблем,но в големия ? Познавам хора които не могат да се върнат на работа, само защото няма кои да гледа детето,защото няма място в градината...А ако пожелаят да учат в някое по-елитно училище имаме роднини в някои големи градове и не е проблем. Знам,че младите бягат от Лом, но те бягат и от самата България и затова сме и на това положение. Единствено това ме притеснява работата ми,което всъщност е едно от най-важните неща де. Явно само трябва да имам връзки за да се уредя на стаж първо и после евентуално на работа. Според вас ще ми бъде ли добре и ще сгреша ли ако се върна? Бих ли могла да се реализирам?  Simple Smile

# 137
  • Мнения: 1
Здравейте, мами от Лом! Аз съм от Монтана и имам едно питане към вас. Можете ли да ми дадете някакъв телефон на д-р Маргарита Йонкова Горнякова, стоматолог? Много добри отзиви има за нея, а моето дете има нужда от поставяне на брекети. Благодаря ви предварително!

# 138
  • Атина
  • Мнения: 352
Заповядай-гр. Лом, ул. Варош 6
Телефон-0971 64060

# 139
  • Мнения: 1
Ееха, благодаря!! Много сте бързи! Другата седмица ще видя Дунава!! Поздрави !!

Общи условия

Активация на акаунт