Хей, ЛОМ, обади се

  • 23 102
  • 139
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте момичета, сега по празниците ще си ходя до Лом и ме интересува за три дни дали мога да взимам кухня и откъде! Благодаря ви предварително...  Hug

# 91
  • Мнения: 242
Здравей Цвети,по празниците кухнята няма да работи -от 1 до 6 май.

# 92
  • София
  • Мнения: 9
А частната и тя ли няма да работи  Sad

# 93
  • Мнения: 427
Че ние имаме ли частна  newsm78 поне аз не знам....хаххх

# 94
  • София
  • Мнения: 9
Ами явно аз нещо съм се заблудила, че мислех че има и частна и държавна  Rolling Eyes

# 95
  • София
  • Мнения: 9
Я да питам и друго  Laughing знаете ли в кои заведения предлагат и безплатен безжичен интернет  Embarassed? Ако има такива всъщност  Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 427
Парадайс мисля...Кастело,Ъгли.....не се сещам за други....но пак не съм на 100% сигурна  newsm78

# 97
  • София
  • Мнения: 9
Мерси  emsi4ka, лятото като дойда за повече време ще проверя  Laughing

# 98
  • София
  • Мнения: 9
Момичета, знае ли се вече кухнята кой месец ще почива през лятото, поне тук в София винаги имат почивка.

# 99
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте момичета, явно нямате много време за седене пред компа! Последно значи за кухнята не ми трябват документи за записване, а в кой ден става плащането има ли си график. Ще почива ли кухнята през лятото и кога. Аз най- накрая реших да си дойда на Лом на 19 Юли и да откарам до края на Август  Laughing. Лек ден момичета и ще чакам вашите отговори  Hug

# 100
  • Мнения: 427
Цветелина,трябва да носиш бележка от личния,че детето няма алергии към храни,трябва и пресниман акт за раждане,това е.Записването става само в понеделник между 10:00/11:00,м/у този час се и взема кухнята.Не знам дали ще почиват лятото... newsm78

# 101
  • Мнения: 427
Ааа,да забравих да кажа,като си дойдеш да пишеш да се видим   bouquet

# 102
  • София
  • Мнения: 9
А като се запишеме в понеделник за същия ден ще има ли храна и за нас  Rolling Eyes. Предполагам няма да е проблем за бележката че е от София  Laughing. Че детето не се води да живее в Лом?  Embarassed

# 103
  • Мнения: 427
Вчера се видях с една жена дето работи в кухнята,та тя ми каза така.Ако искаш още същата седмица да започнеш да вземаш се плащат 2 такси,т.е. 16 лева.Мисля че няма да е проблем за бележката,и няма да почиват лятото,ще си работят,както казах:записването става само в понеделник от 10:00 до 11:00 часа,както и вземането на кухнята!

# 104
  • Мнения: 294
Здр момичета някакви впечатления за д-р Горнякова от Лом, ортодонт?

Общи условия

Активация на акаунт