Плодове и чай с мед - 38 част

  • 30 607
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 37
Диетата на Дюкан ми прецака метаболизма  #Cussing out  Затова сега нито една друга диета или режим не могат да ми го задействат.

# 31
  • Мнения: 9 990
Да не превръщаме темата в спор коя диета е по-по-най.Колежката ми свали с Дюкан много и е в чудесна форма.Истината е обаче, че беше стриктна, абсолютно режимна и на милиметър не е прегрешавала и отклонявала, а също-спази фазите добре и захрани добре.А всъщност, на мен лично Дюкан също не ми приляга бих казала, защото аз на месо не мога да живея, гади ми се от него.Не съм веган,месото ми е вкусно в манджи просто.Отделно-не ми добре действа по принцип, пробвала съм навремето с мъжа ми-той пък точно протеинови диети му прилягат и действат.И друго много важно има, телата ни са различни, то и плодолечението на различните хора -различно понася и действа.Аз съм ок с по-малко плодове, друг и с над килограм-гладува,като се и сваля различно.Всеки намира за себе си дори и в една и съща диета ниша, в която да се намести.
Освен това-започването и спирането на различни диети именно прецаква метаболизма.Пробвате 2-3-4-5 дена една диета, , после минете на друга-ей така белите стават.Аз съм го правила същото, при мен ефекта е бил-връщане, че и отгоре.
Има и една друга "истина" за свалените кг.За да ги задържите е добре да сте режимни и да поддържате желаното тегло минимум 6 месеца, след като сте ги свалили.Една година да не ви скача теглото нагоре-надолу.Тогава може да се каже, че има успех.
Не знам дали е коментирано-но-от екзотичните плодове какво ядете?Дайте малко идеи. Hug

# 32
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
привет
ананаса засища много, на водна основа е и спомага за разграждането на мазнините, мангото и папаята са невероятни и съдържат много желязо, нисперото е като кайсия, тук сега узря и си хапвам от него, кокоса не се препоръчва, от него се пълнее
на мен ми писна, това не е нормално, вчера бях на една ябълка, две мандарини, един чай и салатата която ми остана от неделя и днес кантара пак е плюс
8ми ден захранване ми беше, не съм включила в менюто си нито белтъчини, нито хляб, нито нищо, само зеленчуци и резултата е отчайваш, представям си като включа и останалите неща, аман вече или трябва да ходя гладна и слаба или нахранена и дебела
смятам да си довърша все пак захранването, може би да почина една седмица и аз като иланг да мина на дюкян, вече не знам какво да правя наистина

# 33
  • Мнения: 9 990
Мини-колко си върнала?Винаги при захранване и после привръщане към ежедневието-се качва, но до 2-3 кг и е нормално.Нагоре вече не е добре да се качва.

# 34
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
ААААААААААААААААААААААА какви 2/3кг,  800гр, може и до килограм да е, кантара ми е много смотан, нали малкия го прецака и това за 8 дни захранване
искаш да кажеш, че това връщане ако не се улея може и да спре
а дано на това се надявам
иначе ям много много по малко и ми стига, даже сноши салатата ми дойде малко в повече

# 35
  • Мнения: 338
Мини, лично моето мнение е, че не е добре от плодовата диета да се скача на Дюкан, пък било то и след захранване. Те двете диети са взаимоисключващи се и не знам  newsm78. Нали искаше да правиш 90 дневната? Отказа ли се? Мисля все пак, че тя е мнооого по-приемлив вариант.
На мен не ми се яде, много ми е сънливо днес  Blush. Малкият дребосък се събуди в 5.30 и започна едно крякане  ooooh!. После той в 8 часа пак заспа, ама мама нямаше как, задачки, задачки...
На обяд обаче смятам да гушна една възглавничка  Joy.

# 36
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
ох чудя им се още, на коя от двете, но да ти кажа си много много права, май ще си следвам стария план, завършвам захранването, минавам на 90 дневната и след месец пак тук, хареса ми на плодове, леко спокойно, организма се прочиства, ефект огромен

# 37
  • Мнения: 34
добър ден момичета  Peace
свърших с къщната работа и чак сега намерих време за кафето и една ябълка. първи ден ми е е ме е се страхувам да не се изкуша с нещо в къщи а и трябва да сготвя нещо УЖАС помагайте мамчет
цунки на всички плодуващи  bouquet

# 38
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
Аз днес съм цял ден в нета нали си следя полета, та ще ви досаждам
zlatana споко, аз поне се бях настроила, че това не става за ядене, един вид не е храна, за мен храна са плодовете, наблягай на тях, не се ограничавай в плодовете първите дни како и в чая, задължително с мед, дава чувство за ситост, огладнееш ли плод, огладнееш пак чай, след няколко дни организма ти сам ще регулира количеството на приетите плодове и чай, не е трудно, а и като видиш резултатите на моя приятел кантарев съвсем ще се мотивираш
аз до като бях само на плодове, ме беше хванал кулинарната муза, половинката беше много много доволен

# 39
  • Мнения: 338
Мини, и аз съм така, когато плодувам ме хваща кулинарна муза  Mr. Green. Не че по принцип не обичам да готвя, но просто сега влагам повече старание, обичам да подреждам примерно салатата, мезета и т.н. Само че не сядам на масата умишлено. Преди се изтезавах и сядах уж да вечерям, но няма смисъл да си мъча душичката  Wink.
Zlatana, няма да се предаваме Peace! Ще преборим излишните килограми, че иначе те ще ни сборят. Успех!
Азалия, и аз не знам кога ще започна със Синди. Не знам и дали ще успея да издържа де  Joy. Направо ти се чудя как ядеш лимон само с малко мед. Браво! Аз също обичам много лимони, но ги правя на цитронада, с мед и вода. Иначе "жив" лимон обичам, но повече от 1-2 резенчета не мога да устискам  Embarassed

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!Вече 9 дена сам желязна.Първата седмица бях само на ябълки, но тази за разнообразие съм си купила ягоди и портокали.С тоалетната беше голям проблем ама си взех едни хапчета на билкова основа,че с тях всеки ден сам редовна в WC.И на мен ми е постоянно студено,вечер сам с три завивки,моичкия умира от смях.Иначе се чувствам много лека, кантара и тои всеки ден е надолу до сега сам свалила около 6.5 кг ама като се има впредвид още колко много остават незнам май 20 дена няма да ми стигнат.Парво да изкарам 20 пак ще видим може и още 10 да добавя.Не сам много редовна в форума, че имам 2 деца в къщи ,едното на 2 другото на 5 мес. и тока ми се спира,та затова няма много време.Пак ще се отчитам, само на пред момичета сигурна сам че резултатите няма да закъснеят.Много минуси на всички.

# 41
  • Мнения: 2
Здравейте плодоранки сладуранки,ето ме и мене Hug
За мен днес е 6 успешен ден,много съм стриктна Flutterи много щастлива.Определено се чувствам по лека,но още не съм се теглила.Днес за закуска си хапнах Pelagia моля не чети Laughingедно лимонче този път без мед,за обяд портокал и за вечер грейфрут,3 чая един от който разхлабващ.По лекичко ми е и по готино,дори си направих малко подаръче маратонки на мат стар.Много ми харесаха и не можах да им устоя,а и без това имам нужда Crazy
Mini Mouse   и аз си мислех след захранването да подкарам 90 дневната диета,ама има още много време като дойде ще му мисля.zlatana как си миличка,хайде на отчет.Първите дни ще ти е трудно,не много трудно,но после организма свиква.Аз лично като започнах плодуването първите два дни не готвех,мойте хора караха на .......ох няма да казвам да не ви изкушавам.Така,че и това е вариант. Flutter  Pelagia днес със Синди така и не се срещнах ме Joyхванаме мързела нещо.Ама за сметка на това имаше скромна разходка.Не съм си правила цитронада никога.В четвъртък ще лунувам и мисля тогава да пробвам твоята цитроната.Незнам дали е позволено newsm78кажи за всеки случай как я приготвяш.krasela80 браво на теб и само така.Ти си изкарала една седмица само на ябълки,а пък все на сила ги ям.От началото до сега да съм изяла 2,3 не повече,а знам че трябва.И при мен WC ми е проблем.Пия чай майчин лист иначе не става.Момичета не забравяйте,че  движението е много важно и повече водичка пиите. Hug

# 42
  • Мнения: 598
Аз продължавам да ви чета. Мини, този твой кантар да не се е развалил нещо  Rolling Eyes Каква е тази 90-дневна диета? Да ядеш всеки ден различно нещо ли? Един въглехидратен ден, един протеинов .... /последно това ми бяха казали/ Аз между другото след края на плодуването, спрях да съм толкова редовна с WC, напълних си хубаво корема, и си вървя от тогава с кило и половина отгоре на тези, които бях свалила. Но не повече. Общо взето имам около 4 чести свалени килограма.

Моето захранване е доста през пръсти. От време на време си позволявам по две три хапки от нещо, което ми се яде, а през другото време ям плодове и зеленчуци. Два дена на обяд пийвам и биричка  Blush, но да ви кажа чувствам се преяла и ми е тежко  Rolling Eyes

# 43
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
tuk sym
tanina kakva birichka ne moje ne e pozvoleno
az dnes na obqd si napravih pak salata, no mi stana edno tejko, cql den samo pyshkam i za vecherq minah samo na chai i sega mi e po dobre a i shte lunuvam che se podgotvqm osven tova dnes si kupih 3 bluzki i edni dynki i dynkite leko mi stqgat taka che do kato ne se pochuvstvam udobno v tqh nqma da mirqsam
momicheta oficialno nqma da letq otmeniha mi poleta i sym mnogo mnogo neshtastna
da tova e 90 dnevnata ot ponedelnik q zapochvam dano se predstavq dobre, za striktna sym striktna, no ne znam dali shet ima efekt sled ploduvaneto
noooooooooooooo shte vi nacestqvam nqma da vi izostavqm za stimul i da vi podritvam ot vreme na vreme kato sbyrkate

# 44
  • Мнения: 9 990
Мини, успех! Hug

Общи условия

Активация на акаунт