Плодове и чай с мед - 38 част

  • 30 597
  • 762
  •   1
Отговори
# 45
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
mersi, no az oshte zahranvam taka shte e do kraq na sedmicata, utre shte e supa, chudq se za hlqba no hich nqma i da go vkliuchvam ne mi e qde i tova e, noooooooooooo iskam sladkooooooooooooooo, ni med ni nishto ne pomaga, tyrpq no iskam

# 46
  • Мнения: 9 990
Мини, абе чудех се ти с тези салати-какви салати си правиш-на мен от зелено ми става зле на стомаха и тежко.Да е би и ти да си така и затова да не ти е комфортно?

# 47
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
mi tochno zeleni
znachi trei lista zelena salata edin malyk domat, edna malka krastavichka (kurnishon li kak se kazva) morkov, polovin piper malko celina i nqkolko pera presen chesyn, bez sol i olio, samo s malko balsamov ocet
ama moje i da mi stava tejko ot otva znam li
nishto drugo ne qm, daje si mislq che ako qm meso shte mi e po leko
tejko mi e i tova, ne vecherqh tazi vecher oshte mi e tejko i daje i plod ne mi se qde

# 48
  • Мнения: 9 990
я спри салатата.супата днес ли ти е?виж как ще е със супата.
аз се подготвям за лунуване, та днес ще съм с вас на плод, нали в четвъртък е лунуването?

# 49
  • Мнения: 338
Мини, наистина от зелената слата може да се получава това преяждане и подуване. Спри я за 1-2 дни. И какво, в крайна сметка 90 дневната реши, а? Успех ти желая  newsm51! Но ни навестявай по-честичко, че си ми голям стимул, да знаеш.
На мен пак ми е едно такова умряло и сънливо. Ама малкият звер пак се субуди в ранни зори и не миряса. Вчера съм яла само една ябълка и 2 лимона, на цитонада. Чай не ми се пие много, повдига ми се. Насилвам се да изпия един-два, но предпочитам гола вОда  Wink.
Азалия, самоцитирам се от предишната тема  Joy
С удоволствие  Grinning, но да не помислиш, че е кой знае какво  Wink.
Изтискваш сока на 1 лимон, по желание се подслажда (аз го харесвам чист, но понякога слагам малко мед, може и захар, но сега не е позволено  Wink), изсипва се в по-голяма чаша и се долива с вода. Може и бучки лед да си сложиш и така.
За лятото е супер Peace. Правя направо в бутилка и слагам в хладилника. Според вкуса, може да се направи с повече или с по-малко лимони. Почти не го подслаждам или много малко. Мъжете вкъщи също много го харесват.
Успех на всички плодуващи дами и пишете повечко, моляяя Praynig!

# 50
  • Мнения: 2
Добро утро плодоранки HugДа ви се похваля днес имам главоболие Sad,малко ми е криво и времето едно гадно.Сега пия чай с мед и лимон,после съм на киви.Pelagia благодаря за рецептата,утре ще я пробвам при лунуването.Успех на всички и пишете Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 9 990
Момичета, дайте инфо кога започва лунуването да не ровя в другите теми, плз. Hug

# 52
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
dnes w 22h i az shte lunuvam za tova supata otpada, snoshti samo chai, dnes na plodove, utre na chai i voda pyk da vidim kantarev kakvo shte kaje posle, kakto i novite dynki kak shte se predstavqt
pomognete izchezna mi kredora kakvo da pravq

# 53
  • Мнения: 9 990
кредор и при мен не виждам.... Thinkingя ходи питай там администраторите

# 54
  • Мнения: 34
здравейте момичета
цяла нощ сам сънувала манджи ужас Twisted Evil
сега сам добре наливам се  с вода Mr. Green и аз мислех да полунувам пак сте видим какво ще стане утре кат сам на работа  Thinking където всички покрай мен разнасят вкусотии  Thinking
целувки и без-апетитен ден хихихи

# 55
  • Мнения: 338
Zlatana, и аз понякога сънувам, че ям  hahaha и даже се събуждам малко гузна, че съм прекъснала диетата. Хич няма да се отказваш, чу ли?
Ще видиш, че още няколко дни и нищо няма да те изкушава Peace. Успех!

# 56
  • Мнения: 37
Здравейте момичета ,  днес ми е 10 ден от началото.Чувствам се прекрасно ,не съм се мерила но по дрехите усещам промяна .Наблягам предимно на ябълки ,банани и портокали , три пъти на ден гледам да ги хапвам . През деня е добре ,няма изкушения, но вечер става страшно когато трябва да се приготвя вечеря .Слюноотделям цяла вечер и си набивам в главата, че тази храна директно отива в мастните кретки ,даже си го представям  Mr. Green Няма да се предам ,ще се боря до край !!! Grinning пожелавам ви леко и приятно плодуване !  bouquet

# 57
  • Мнения: 36
Здравейте момичета. днес ми е 15 ден от плодуването и съм -8 кг. От утре започвам да се захранвам. реших да направя 15 дни, за да мога средата на юни да се включа пак по време на черешите. Успех на всички.
След като приключа захранването, смятам да се придържам към разделно хранене, като месото юе въведа след седмица две, след захранването. Hug на всички.

# 58
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
ама вие къде така се криете и се появявате на края, eli_r-va страхотни резултати
как сте плодчета
аз нали днес само на плодове щях да карам, да ама не
закусих с две мандарини, пих чай без мед, че меда в бара свършил и ето ти проблем, на обяд глад ме гони, реших да чистя през обедната почивка та да не мисля за ядене, но все пак трябваше да приготвя нещо на домочадието за довечера и какво какво гювечета, та до като си задушавах зеленчуците си хапнах от тях (бяха без мазнина и сол) и сега ми е гузно и съвестно, ми не е нормално моето, то вярно че днес ми е последен ден захранване и кажи речи никакви храни не съм въвела, но нали щях да лунувам, а се издъних  Embarassed, заслужавам сритване

# 59
  • Мнения: 9 990
мини-лунуването не е ли утре бре?или тази вечер късно?не си издънила нищо.
мисля си друго.
това твоето не е захранване.Та ти лунуване щом правиш-ти прекъсваш захранването си по този начин с нов глад. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт