Отношения с етърва , моля за съвет.

  • 24 544
  • 130
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 1 652
А мога ли да попитам, какви са й целите  Shocked Щото с твоята параноя спрямо жената вече си мисля, че сте някаква много специална фамилия...

# 106
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
На някои хора, особено ако вече имат някакъв опит, два месеца щастие са им предостатъчни за да се "бракуват". Подобните двойки, които познавам са много щастливи.

# 107
  • Мнения: 73
1 месец познанство и вече държи да влиза в апартамента, за да чисти
това е уникално, къде се развива действието, споменала ли е авторката?

В това няма нищо странно- аз за 1 мес. вече бях омъжена. Странно е другото- че ключовете за жилището се предоставят от роднини, а не от самия мъж. Странно е че той не знае за чистаческата дейност на изгората и комбината с майка му.

На мястото на авторката бих му се обадила да го питам с негово знание и разрешение ли става всичко това.

# 108
  • София
  • Мнения: 1 652
Аз пък на мястото на авторката бих си гледала своето семейство и бих престанала да си вра носа в чиниите на другите  Whistling

# 109
  • Мнения: 943
Викам си и тоя път ще излезне някоя драма, ама тука много скучничко и постно
 smile3507

# 110
  • Мнения: 73
Аз пък на мястото на авторката бих си гледала своето семейство и бих престанала да си вра носа в чиниите на другите  Whistling

Само че после може да бъде обвинена от девера за това че безучастно са гледали как чужда жена шета в дома му. На възрастната му майка лесно може да и замътят мозъка, но има все пак млади и трезвомислещи роднини.

# 111
  • София
  • Мнения: 1 652
Само че после може да бъде обвинена от девера за това че безучастно са гледали как чужда жена шета в дома му. На възрастната му майка лесно може да и замътят мозъка, но има все пак млади и трезвомислещи роднини.

Е как ще е обвинена, каква чужда жена, те хората са се оженили вече. Семейство са. Затова казвам, авторката стига е търсила под вола теле, ами да си гледа своя мъж и деца и да не се вре в семейството на девер си. Жал ми е за етървата... Вместо да й се радват, ще я изядат...

# 112
  • Мнения: 1
и на мен така ми се струва, оставете жената на мира, като иска да чисти , да му чисти, никого не обижда, нито пък наранява, кво толкова?! то дискусии, то предположения, то мисли, то чувства, то ....
на мен моята зълва ли, етърва ли, ква се пада .. newsm78 до сватбата ми викаже госпожице, име си нямах.... тук историята май прилича на моята  hahaha

# 113
  • София
  • Мнения: 23 120
Авторката, явно се плашиш от нелоялна конкуренция  Wink

# 114
  • Мнения: 13 800
То, от нелоялна конкуренция всеки се плаши Joy

# 115
  • София
  • Мнения: 1 652
Тя авторката само върти-суче, нещо неясно за някакво чистене само повтаря, ама не си казва какво толкова я притеснява етървата. Май накрая Шанталчето ще излезе права - по-красива е жената и затова е цялата драма  Grinning

# 116
  • Пловдив
  • Мнения: 3 361
Само че после може да бъде обвинена от девера за това че безучастно са гледали как чужда жена шета в дома му. На възрастната му майка лесно може да и замътят мозъка, но има все пак млади и трезвомислещи роднини.

Е как ще е обвинена, каква чужда жена, те хората са се оженили вече. Семейство са. Затова казвам, авторката стига е търсила под вола теле, ами да си гледа своя мъж и деца и да не се вре в семейството на девер си. Жал ми е за етървата... Вместо да й се радват, ще я изядат...

Да де, оженили са се, ама това с чистенето беше преди сватбата

# 117
  • Мнения: 0
На някои хора, особено ако вече имат някакъв опит, два месеца щастие са им предостатъчни за да се "бракуват". Подобните двойки, които познавам са много щастливи.
Аз също съм пример за това Simple Smile Със съпруга ми бяхме гаджета 7 месеца и заживяхме заедно а на годината се оженихме Simple Smile

# 118
  • Мнения: 3 669
Aло, авторката. Разбирате ли се с етървата или вече успяхте да си оскубете косите? newsm78  ooooh!

# 119
  • Мнения: 2 978
Ако чисти, що чисти. Ако не чисти ще излезе, че се крие. (говорим преди сватбата).
Сигурна съм, че човек като иска, винаги ще си намери причина, някой да му е съмнителен.

На мен това си ми прилича на женска ревност. Просто идва нова жена в семейството. Независимо дали е хубава или не, сега на нея ще и се обръща повече внимание.



Общи условия

Активация на акаунт