Отношения с етърва , моля за съвет.

  • 24 544
  • 130
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1
Моята етърва е много лош човек! Всеки ден мисли какво лошо може да направи на семейството ми! Безработна е от много години, стои по цял ден в къщи и когато всички отидем на работа, започва с номерата си. Имам в предвид следното: живеем в една къща, на различни етажи, но токът ни не е напълно разделен и тя включва всичко що е на нашия електромер. Ходи в мазите и краде от зимнината ни, взима от дървата ни и когато я попиташ защо го прави тя отрича или казва, че случайно е забравила лампите, които са към нашия електромер. Докато, аз лично съм я виждала как само да се включи нещо, което ще се отчете на на техния електромер веднага започва да вика! Непрекъснато пред мен говори лоши неща за съседите, а когато ги види им се усмихва и щом се отдалечи ги .....не мога да напиша лошите думи, с които ги нарича. Няма страх от господ. Мислех си, че ще стане по-добра след като майка й почина(стана изведнъж, жената беше млада), но уви......Сега има бременна дъщеря, но отново продългава с лошите неща към семейството ми! Моля за съвет!!! Какво да правя! Този тормоз продължава 23 години!

# 121
  • Мнения: 5 366
Елизабет, викате техник и си правите нова електрическа инсталация, та  всеки да  си знае неговата. Предполагам, че мазето не е с едно помещение. Пък и да е, със сегашните материали лесно и бързо може да се раздели и ключ на вратата. Същото и за дървата. Клюкарене по нечий адрес "Извинявай, имам работа и се прибирам".
Аз имам и свекърва, и етърва. Живеем къща до къща. Имаме добри взаимоотношения вече 33 години. Аз съм по-голямата от двете. В началото свекървата правеше някои сравнения, които бяха  в нейна полза. Например имала повече чеиз, умеела да плете, да шие, да меси и прави сладкиши.  Аз пък и казвах, че докато тя е плела и шила, аз съм учила и имам много по- добро образование  и отлична работа. С това свърши сравнението.
Иначе всяка си знаеше къщата, никоя не се е месила в семейните дела на другата. И до сега се събираме и по поводи, и без поводи. И да сме имали някои резерви, никоя не ги е проявявала открито.
Ключът към разбирателството е, когато всяка си гледа къщата и семейството, без да се меси на другите.
В момента съм свекърва на една снаха, с очакване на втора. Разковничето е еднакво отношение към двете, никакво показване на предпочитания към една или друга и отделни жилища, изба, ако щеш и вход.  Всяка да се разпорежда и слага ред на своята си територия. В другата територия-само на гости.

# 122
  • Мнения: 2 837
Май няма да разберем. Аз сега чак забелязах, като те прочетох. Но като погледнах профила й, мисля че темата беше до тук.

Включвам се с актуални новини Simple Smile
Въпросната персона вече официално ми е етърва ,защото след около 2 месеца запознанство с девер ми
се бракуваха. Поведението и наистина е много странно ,явно си игаре добре картите и бавно си постига целите.
Вече се нанесе при девера ,а той замина на рейс.
Нищо не искам да коментирам ,времето ще покаже каква е всъщност.
Та така......

Много грозно изказване  Sick

# 123
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
Моята етърва преди да се ожени за девер ми се изявяваше като домакиня.
Идва в апартамента му след работа и започва да чисти,пере,готви.
Понякога и цяла нощ. Mr. Green
По време на семейни събирания,тя непрекъснато се буташе в кухнята на свеки да помага.
Започваше да мие,да подрежда...Свеки се вбесяваше,защото след нея нищо не беше на мястото си.
Аз не пипах нищо,защото знаех,че свеки се дразни.
Това продължи до сватбата.След това етървата спря да върши домакинската работа и започна да мърмори,че свеки трябвало да идва да и помага Mr. Green
Деверът ми се оплакваше,че даже и хляб не се сещала да купи.
Честно казано не се понасяме с нея,защото сме много различни.Но се изтърпяваме по време на семейните празници,Иначе не се виждаме.

# 124
  • Мнения: 1 782
Скрит текст:
Май няма да разберем. Аз сега чак забелязах, като те прочетох. Но като погледнах профила й, мисля че темата беше до тук.

Включвам се с актуални новини Simple Smile
Въпросната персона вече официално ми е етърва ,защото след около 2 месеца запознанство с девер ми
се бракуваха. Поведението и наистина е много странно ,явно си игаре добре картите и бавно си постига целите.
Вече се нанесе при девера ,а той замина на рейс.
Нищо не искам да коментирам ,времето ще покаже каква е всъщност.
Та така......

Много грозно изказване  Sick
Освен грозни изказвания подозирам, че авторката има и много грозна душа. Според мен се страхува и за имоти. Например мислела си е , че всички имоти ще останат за детето й , щото мухлясалия брат ерген никога няма да си намери жена, ще изпусне влака и т.н. ... Представям си и как наум кълне етървата да не може да забременее и прочие. Ниско ниво е за мен авторката , сори , че съм по-груба и директна.

# 125
  • София
  • Мнения: 4 360
Скрит текст:
Май няма да разберем. Аз сега чак забелязах, като те прочетох. Но като погледнах профила й, мисля че темата беше до тук.

Включвам се с актуални новини Simple Smile
Въпросната персона вече официално ми е етърва ,защото след около 2 месеца запознанство с девер ми
се бракуваха. Поведението и наистина е много странно ,явно си игаре добре картите и бавно си постига целите.
Вече се нанесе при девера ,а той замина на рейс.
Нищо не искам да коментирам ,времето ще покаже каква е всъщност.
Та така......

Много грозно изказване  Sick
Освен грозни изказвания подозирам, че авторката има и много грозна душа. Според мен се страхува и за имоти. Например мислела си е , че всички имоти ще останат за детето й , щото мухлясалия брат ерген никога няма да си намери жена, ще изпусне влака и т.н. ... Представям си и как наум кълне етървата да не може да забременее и прочие. Ниско ниво е за мен авторката , сори , че съм по-груба и директна.


Не бих си го помислила. Едва ли чак така?

# 126
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Е, що изровихте тема отпреди шест години, та в нея да набивате канчето на авторката, която надали помни, че изобщо е пускала тема newsm78

# 127
  • София
  • Мнения: 24 839
Е, що изровихте тема отпреди шест години, та в нея да набивате канчето на авторката, която надали помни, че изобщо е пускала тема newsm78
На мен ми беше интересно да прочета кой- как е с етървата, но на моменти си мислех, че съм  в темата за свекървите. Mr. Green
Не е достатъчно тях да мразим, трябва да не понасяме родата и половинките им до девето коляно! #Crazy

# 128
  • Мнения: 18 705
Има един виц-баба гледала идваща сватба и казала-още една водят с музика да ми е чинии. Ми  то всяка посрещат с внимание   и радост,после идват другите неща.
В случая ,нищо че няма авторката ,етървата е подготвила жилището за сватбата.Да се нанесе. И като хваща човек последни я влак  не е  романтично,а  практично.Нищо интересно и необяснимо.

И имам етърва ,не сме първи дружки  през годините ,над 40 ,но стигнахме и двете да сме сами и повече се разбираме и уважаваме. Пък и няма свекървата да разделя и снася каквото и  се привиди. Щом има интерес ,нека си върви темата,етървите не са се свършили ,лошото е ,че някои  четат първи я пости  отговарят на няма никой,на на продължението.

# 129
  • София
  • Мнения: 203
Аз сватосах девер ми с една от най-добрите ми приятелки, другата ми стана кума. Simple Smile И сега много им се радвам. Е те са още пресни гаджета де.

# 130
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 315
И моята етърва ходеше след работа да почисти жилището на свеки и девера,готвеше по 6 ястия ,когато ни канеше на гости,но това беше само до сватбата Hug

Общи условия

Активация на акаунт