Отговори
# 75
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Честита ни нова тема и нека я напълним само с хубави новина като днешната!!!

# 76
  • Мнения: 37
Здравейте, момичета!   bouquet
Аз вече съм си в къщи, чувствам се добре  Simple Smile

ЧЕСТИТИ НИ НОВОРОДЕНИ МЛАДЕЖИ!!  МНОГО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО ИМ ЖЕЛАЯ И ДА ПОРАСТНАТ ГОЛЕМИ И ОТГОВОРНИ МЪЖЕ! А НА ДВЕТЕ МАМИ - БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ЩАСТЛИВО МАЙЧИНСТВО!

Силве, коремчето е супер! Бебо явно расте с добри темпове! Утре имам записан час при Механджиев, ще споделям после впечатления.

Точе, успех и дано всичко се развие по най -  благоприятния начин за теб и бебчето Praynig

Луксче, имам кратичък въпрос: как изпра с парочистачката? Аз имам точно същата като теб и мисля да освежа матраците в къщи. Първо ще ги мина с Рейнбоу, а после - и с парочистачката. Ти слага ли някакъв препарат, после подсуши ли, стана ли много мокро? Разкажи накратко, спомням си, че беше много доволна от резултатите. Мерси предварително   bouquet

Добре дошла на новата мама! Леко добременяване  Hug

Последна редакция: пн, 19 апр 2010, 17:19 от Росита

# 77
  • Мнения: 52
Роси, чакам да споделишшш, не е от тези дето много говорят , но пък за сметка на това е мн добър професионалист особенно при проблемна бременност. Стискам палци

# 78
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
EmPi добре дошла при майските мами

# 79
  • Мнения: 1 059
запис и от мен

# 80
  • Мнения: 72
Само да помоля Славчето , като правиш новата темичка ти (или който друг) - сложи и термините на мамите които са родили ... за мен е любопитно Simple Smile

мерси предварително!  bouquet

# 81
  • Мнения: 387
Айде, мъжкото настъпление започна  Laughing
Да е честит малкия принц на мама Маги   bouquet
Аз нещо тези седмици дежуря в  Майчин дом.Вече незнам какво още ще ми изпишат.Пия Магнерич,Малтофер ,а сега и някаква нова гадост.Казах им че всичко ще изпия само и само да не ме хоспитализират  Wink дано да ми се размине де.В петък пак ще ходя и ако не дай си боже ме карат да остана , ще ходя да правя компания на Точето Wink
Само бебо да си седи поне до началото на май .

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 4 153
Аз се върнах, за съжаление новините не са особено добри  Confused
Бебето пак е спряло да се развива - точно като при Калина... в момента вече е 2 седмици назад по всички показатели  Cry отговаря на 32 навършени седмици. Калина я родих точно на днешния ден от бременността и тя отговаряше на 32 г.с....
Плацентата е презряла... Поне кръвопотокът на пъпната връв е добър, защото иначе вече щеше да е много лошо... 
Уф, много ми се скофти... Толкова се тъпчех последния месец да расте и да наддаде, ама всичко по мен е отишло - като се качих на кантара се ужасих просто  - 20 кила съм отгоре  Embarassed

За да е пълен денят с гадости - одеве мъжът ми ми съобщи, че го пращат в Турция утре рано сутрин за 2-3 дни... дано не тръгне да става нещо точно сега  Praynig

# 83
  • София
  • Мнения: 1 220
Силве, браво на коремчето  Hug
EmPi, добре дошла и леко раждане. Hug
Росита, дано Механджиев ти допадне.  Peace
tufituri, и аз съм с един куп лекарства  Laughing. Не правя покани в МД, то е ясно, че не е най прекрасното място за престой, но не отказвам на компания.  Laughing Аз там, май доста ще си отвися, така че ако ме навестиш на 10-тия етаж няма да се сърдя.

Змейче, миличка  Hug Hug Hug стискам палци всичко да е наред с бебка. Тя нали ще е една малка, фина принцеса. Сигурна съм, че всичко ще се развие добре. Казаха ли нещо за дата за раждане ? Много те прегръщам и знам че ще се справите добре и двете  Heart Eyes
Да сме живи и здрави всички и бебчетата. Дай Боже да имаме леки раждания и здрави бебчета.  Praynig  bouquet Hug

# 84
  • Мнения: 195
Змейче, кви са тия страшни работи, какво се предприема в този случай?

Момичета, извинявам се ама да питам, че счетоводното са 28-29 теми вече и докато ги изчета ... #Crazy
Мъж ми е отскоро на работа но на граждански договор, допреди това обаче имаше фирма, която не му дават да закрие в рамките на две години от създаването й, което изтича след 2-3 месеца, не знам дали има общо ама да кажа
Мисълта ми е - мога ли да подам молба за детски /не че са много, ама сега са необходими/

# 85
  • Мнения: 5
  Змейчее, кажи колко горе - долу е голяма девойката? И това кой лекар го каза, нали беше на два?
Казаха ли дали да се подготвяш скоро, или? И контракции имаш ли? И как ще процедирате нататък? Стискам палци всичко да е наред и бебка да си е добре, да се роди над 2 кг.

# 86
  • Мнения: 20
Змейче, миличка всичко ще бъде наред!  Я виж каква хубава кака си имате, пу-пу сладуранка! Hug
Стискай още малко, ще порасне бебка!

Rorii на малката започнаха ли и коликите? А спинка ли нощем?
Сподели подробности, когато можеш,  че някои от мамите като мен сме забравили, а новите маминки не знаят.

# 87
  • Мнения: 339
Змейче ,мила стискам палци да изкараш по-дълго и всичко да е наред с бебчо. Я виж малката ти госпожица, която е избързала да излезе каква е красавица  Hug   Аз родих сина си в 32г.с. и не отговаряше по кг. на седмиците, но и той сега е един голям мъж като твоята госпожица. Бъди оптимистка  Hug

# 88
  • Мнения: 387
◦♥Toche♥◦.  аз в петък пак ще идвам до МД, та ще ти звънна имам ти номера и ако може ще се кача да те видя Wink да се надявам че няма да ми се налага да оставам де Simple Smile
Змейче милата, стискам палци всичко с теб и малката принцеса да е наред. Hug

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 4 153
Ами към 2 кила е сега, може и толкова да няма - не иска да ми каже точно колко е... Това при частния на хубавия ехограф. Държавния преди 10 дена същото ми беше кацал, ама нали не му е толкова добър апарата, предпочетох да не му повярвам...

Крис, сега нищо... Чакаме... И се надяваме да изтрае поне още 10-14 дни... Док каза, че всеки ден вътре е от значение Praynig
Контракции си имам вечер особено, днес пак са ми много силни болките като стана права  Cry

Държавния ми все секрети, утре сутрин и останалите изследвания и към петък ще ми даде всички документи за раждането, че миналия път беше кошмарно - аз с изтекли води, а нямам нито 1 документ, та по спешност издирваха лекаря ми от ЖК

Общи условия

Активация на акаунт