Всички МАЙчета сме на финала вечe и всеки ден се ражда мъничко човечe! №27

  • 25 229
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Честита темичка.
И на мин ми казаха че бирата е полезна при кърмене аз не вярвам то има толкова спирт в нея каква полза може да има?
Моят брат ще прави сватба на 15 май днес ми връчиха поканата  Laughing чудя се само кога ли ще родя дали ще ида на сватбичка.

# 61
  • Мнения: 233
Честито бебче на Дейзито!!!!    bouquet
Много се радвам, че всичко е минало бързо и леко.  Hug

Аила, мерси за табличката!

# 62
  • София
  • Мнения: 12 270
  Няма защо  Hug. Вие се подготвяте за раждането и бебчетата, а аз планирам първия рожден ден на малката  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1
Рени мерси за линкчето ,малкия Марти е истински бонбон  Hug

# 64
  • Мнения: 219
Дейзи, честито и от мен! Да сте живи и здрави цялото семейство   Simple Smile

# 65
  • Мнения: 1 167
Гледам пишете за бирата -аз сега се прибирам от женско парти с моите дружки и мислех да пийна едничка ама малко като пийна газирано и студено(щях да си поръчам топла де)и ме хваща гърло но през цялата бременност съм избягвала да не се налагат хапчета.Ударих едно хорце и разклатих корема два пъти но не посмях повече да се раздам Laughing да не вземе да излиза бебешока че сега моя го няма още а и стаята не е готова.Трябва да видя какви снимки са избарали дружките аз не бях взела фото кой знае какво плондерче изглеждам. Rolling Eyes играха пяха а аз гледах как се забъвляваха е и на мен ми беше весело ако можех и повече да поиграя ......................

# 66
  • Мнения: 128
Момичета, аз съм от МАЙски мами реколта'09, минавам в началото на вашия си месец, колкото да пожелая на всички ви спокойствие и увереност, всичко хубаво предстои, всичко "много страшно" преминава, прекрасно е да си майка! Simple Smile Честито на вече сдобилите се с рожба, нека са им послушни и здрави дечицата.
И горе главата, чудесни събития има да се случват през целия месец.  Peace

# 67
  • Мнения: 95
Аз пък нямам такива проблеми - бира не мога да понасям. Тези дни обаче такъв шоколадов глад ме гони, че мога да унищожа всичко шоколадово, което ми попадне пред очите. Рахат беше първите месеци от бременността, когато нищо сладко не ми се ядеше (това за мен е просто невероятно). Обаче се възвърна с пълна сила шоколадовата мания, а ми казаха, че не е хубаво да се яде шоколад по време на кърмене, че бебето не можело да спи.
Мерси на Бръм за отговора на въпросчето ми. Няма да мажа още зърната с Лансинох, но странното е, че почнаха да ме болят напоследък, и гърдите ми станаха много напрегнати. Майка ми големи проблеми е имала по време на кърмене, но аз се надявам при мен всичко да е наред. А за силиконовите зърна само в краен случай, разбира се.
Честита рожба на Дейзи и от мен! Живи, здрави и щастливи!

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 4 458
Тук съм и от 1/2 час изчитам натрупаните странички  ooooh!
Гледам от ягодите на биричка сме минали  Mr. Green Аз много обичам и с Габи пиех безалкохолна, но с тази бременност не можех да си помисля даже за бира  Sick И така... до преди седмица  Joy Напоследък си позволявам по 1 чаша и се ограничавам не толкова заради алкохола, колкото да не се освиня последните дни с килограмите - доста дуе, а на гоелмият ми тумбак само това му липсва  Crazy Безалкохолните, които съм пила (Бекс, Клаусталер, Битбургер, Каменица) всичките сладнят и са като водица  Mr. Green Иначе бирата е полезна  Peace

ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА МАМА ДЕЙЗИ   bouquet
Видях разкошният Марти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Змейче, а ти БАШ на детето на рождения ден няма да раждаш, ще си изкарате празника!!!!  Heart Eyes Naughty Hug Само гледай да не се преумориш  Praynig

Аз на количката постилам една една пелена - стандартните бархетни са ОК като чаршафче. Възглавничка не слагам - до 1 годишно детенце те са само за украса  Peace Може би една тензухена пеленка под главичката, ако върне след хранене или нещо такова. В леглото няма да слагам нищо под главата, з'то ще ме е страх, ако се завърти, да не налапа тензуха/пелената.

# 69
  • Русе
  • Мнения: 764
Честито бебче на мама Дейзи! Simple Smile

Бръм, благодаря  за предложението да ме свържеш с представител на ЛЛЛ. За сега май няма да се наложи. Знам иначе, че прдеставител в Русе е Бумеранг, ако има нещо аз направо с нея ще се свържа. Имаме напредък. Вече суче.  newsm44 Само от 1-та гърда обаче. ОТ другата му е по-трудно, защото зърното ми не е добре оформено. Пробвах със силиконови зърна, но не се получава. За сега нея я цедя и от време на време го слагам на нея да се опитава да засуква и от там-малко я цеда с помпата преди това или оформям зърното с ръка, но още му е трудничко от нея. Ще свикне аз на съм се отчаяла. Simple Smile

Мишенка, Марти е много сладък.  Heart Eyes Пу-Пу!
Ето го и моя мъж:
http://may2010.snimka.bg/baby/nashite-bebcheta.492346.18390469

# 70
  • Перник
  • Мнения: 257
Добро утро на всички. Днес се събидих с изцяло мокро бельо възможно ли е това да са околоплодно води? Много ми е притеснено и се чудя дали да не отида на лекар  Sad Случвало ли се е това на някой?

# 71
  • Мнения: 6
Добро утро и честито на мама Дейзи и от мен - да е жив и здрав Никола, да расте и да ви радва!

Аеми, веднага отиди на лекар, не се знае какво може да е - напълно възможно да са води! Не се шашкай, но реагирай бързо Peace

Хайде, аз отивам на педикюр, като се върна - да видя бебета Hug

# 72
  • Мнения: 39
Да честитя на Дейзи мъжлето Никола. Мишенка, Маги големи красавци сте родили   bouquet

# 73
  • Мнения: 21
Честито на всички мами , сдобили се с рожби!

Честита ни нова темичка, да я напълним с най- прекрасните новини!

aemi, на мен ми се случи същото , мила ,8 часа преди да родя дъщеря ми, консултацията и прегледа при лекар в тази ситуация са задължителни.
Успех, да ни зарадваш с новини!

# 74
  • Русе
  • Мнения: 150
Добро утро! Hug
Ще го изпапкам малкият Емо!Пу-пу!
аеми,според мен се консултирай по телефона с твоя доктор! Peace

Общи условия

Активация на акаунт