Всички МАЙчета сме на финала вечe и всеки ден се ражда мъничко човечe! №27

  • 25 198
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • пловдив
  • Мнения: 1
Бръмбазела писах ти на лични с някои въпроси относно кърменето, за да не натоварваме форума. Като можеш отговори ми.

# 736
  • Мнения: 52
няма да съм аз втората.....знам кои са но и аз няма да кажа Simple Smile

Вени цял ден съм на работа за това не съм в скайп   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 1
Хайде зарадвайте ни и нас ,кои са новите бебчета?
Дудунски найстина пак нямаме снимки ,аз дри точно преди малко се сетих ,че не сме си правили днес  Embarassed
С тези бременски мозъци  Crazy
Аз нещо не мога да видя снимките на малкия Борс,не знам защо така.
А да не би да си имаме Варненски бебче?Днес Жани не дойде на лекцииката.

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
И аз не мога да видя снимките на Борис  newsm78

Точеее, добре сте си дошли с малката принцеса! Много е красива, пу-пу!!! Ти не се отчайвай за кърменето, утре ще ти се обадя да те чуя и дано успея да те окуража - нашата история с Кали много прилича на вашата, важно е само да не се отказваш   bouquet  bouquet  bouquet

# 739
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Има ли шансове Славчето да е зараждала? И Аник може би - липсва от няколко часа Simple Smile

# 740
  • Мнения: 91
Точе,добре дошли у дома с малката точица.  Hug Голяма е садуранка тя  Wink
Дилянка,много е сладичък Борис.  Hug
Хайде де..........кажете кои са мамите ни днес  Confused Ама много сте лоши бе.....  Rolling Eyes
Ние ходихме до Варна.Прегледа ме...каза че главичката е вече плътно долу,водите,пъпната връв и плацентата са ок,но главата била наистина надолу,но пък можело да си изкарам и до термин.Каза че предпочита да родя преди 5ти,че после да не се налага да пришпорваме нещата,пък и празници били и т.н.....Абе пожела ми да се видим утре-вдруги ден за раждането...На всичкото отгоре магистралата е затворена и се минава по едни пътища....  ooooh! Щяхме и да се блъснем на 2 пъти,заради едно БМВ което сакън да не влезе в 1 дупка щеше да предизвика верижна катастрофа...абе направо се чудя как не тръгнах да раждам по пътя...  Rolling Eyes

# 741
  • Мнения: 143
Според мен е някой от Окръжна, ама пусто не мога да се сетя, те толкова много ходят там Thinking

# 742
  • Мнения: 228
Ехее... честито на мама Вивид. Да е жива и здрава малката Дара.
Много се развълнувах, защото и моя термин е определен за 18 май...  Peace

# 743
  • Мнения: 91
Абе да не би наистина Славчето да е втората щастливка за днес  newsm78
Тя обикновенно винаги пуска новата темичка на време...вече сме почти на края на 50 страничка ....има нещо  Rolling Eyes

# 744
  • Мнения: 32
ТУК съм Simple Smile За съжаление не съм аз втората щастливка Simple Smile Бях на "Спортен полуден в Южния парк"

Сега пускам темичката Simple Smile

# 745
  • Мнения: 553
natalinik доктора като ти казва да раждаш какво има предвид: да го предизвика ли или секцио. Няма ли да те остави когато сам си дойде момент.
Да се похваля: днес успях с много болки да си раздвижа крака, сега като ходя ме боли, но не е като преди.
Явно спасението е в движението, иначе още пия магнезий.

не, имаше предвид, че мога да почна да раждам всеки момент, а пък аз не искам  Laughing не че е концерт по желание Simple Smile

# 746
  • Мнения: 0
МОМИЧЕТА, ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ТЕМИЧКА!

Общи условия

Активация на акаунт