Отговори

Анкета

Ново заглавие:

Опции:

# 30
  • Мнения: 115
Честита принцеса на Лилка!!! Да са живи и здрави и скоро да се гушкат вкъщи!
ileina, не се тревожи, мила, докторите си знаят работата, мисли позитивно, може още утре да си гушкаш бебчето!
Славчето много дълго се губи, дано скоро дойдат добрите новини!

# 31
  • Мнения: 1 369
 Мен ме приеха днес, но все пак ми позволиха да се прибера до вкъщи, че тук малкото си чака мама... Сутринта случайно видях една позната физиономия от снимките в албумчето и разпознах Славчето, която обикаляше коридорите все още в неизвестност какво ще я правят. Нямаше още яснота, остана да чака за поредния запис. Дано вземат решение най-накрая за нея, защото много я мъчат тия контракции, дано получи по-бързо така жадуваното разкритие Praynig Довечера като се върна ще я проверя дали е още на етажа.

 Честито бебче на Лилка!!! Честито сбъднато щастие! Да е жива и здрава Ралица, винаги да радва мама и тате!

 Илейна, стискам палци всичко да е наред. Може на бебчо просто да му се е спяло, довечера катос е разиграе из корема, набързо ще се качат.

# 32
  • Мнения: 64
Запис. Хайде и в тази тема да има много бебенца!
Честито на мама Лилка! Да й е жива и здрава малката принцеса!

Стискам палци за Славчето.

# 33
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен,не съм се включвала отдавна.ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАМИ С БЕБЧЕТА ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ !!!
Аз още си чакам,преносвам с цяла седмица вече,но тук в Испания чакат по 2 преди да предизвикат раждане.Та ако не тръгне ще си почакам още една седмица  Shocked Много е досадно и изнервящо но това е положението,когато тогава .... Стискам палци на всички които още не са родили за леко и безпроблемно раждане !!

# 34
  • Мнения: 4
Ние вече сме си вкъщи. Ще се включа по-късно!
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МАЙЧЕТА!

# 35
  • Мнения: 233
Честит рожден ден на desex!!!
Пожелавам ти леко раждане и много, много щастие!  
 bouquet

Честито бебче на лилка!  Hug

Добре дошли и на завърналите се мамита!

На останалите мами, запътили се днес да раждат - УСПЕХ и безпроблемно раждане!!!  Hug

облаче, ще разпечатвате ли картичката или само по мейл ще я пускаш? При нас има традиция да се пращат такива картички на приятели и роднини. Остава им като спомен. И след това всеки праща подаръчета разни по пощата, за бебето. Simple Smile Накрая, след няколко месеца, правиш по още един вид картички, този път благодарствени, да им благодарим поименно за подаръчето. Голяма хамалогия е, но пък е приятно. Simple Smile
 
Злате, наистина Слава Богу, че нищо им няма на твоите хора след този инцидент с влака.

Мимачето май и тя днес ще се обеби.  Grinning

мохини, да досадно е чакането, и тук се чака по 2 седмици след термин...  Tired Дано родиш скоро и да не се наложи да предизвикват раждането.

# 36
  • Мнения: 40
Честита малка кукла на Лилка! Много да радва мама и тати и скоро да се гушкат вкъщи!  Hug

Zlatna_g, като прочетох какво е станало с този влак направо настръхна. Дано всичко е наред и скоро да се приберат вкъщи. Представям си какво ти е на теб.  Hug

ileinа, много се надявам на прегледа довечера резултатите да са добри. Ти само не се притеснявай и бъди спокойна. Вярвам, че накрая всичко ще се нареди  Hug Praynig .

Май днес е денят на Славчето, дано всичко мине добре и да роди бързо и лесно, че много се измъчи милата с това чакане и тези контракции. Praynig Praynig Praynig

Аз да попитам ... при положение, че вече водите започнаха леко полеко да намаляват и от събота вечерта по малко пада и тапата, с тези контракции нощно време и разкритие 2 см, знае ли се кога горе долу може да се очаква родова дейност? Или и тук е относително и индивидуално, и като Кременчето, въпреки разкритието може да минат още 6-7 дни ?!

И какво точно представлява Епизиотомията?  newsm78

# 37
  • Мнения: 1 420
Ето го бебето! Честита принцеса Ралица на Лилка! Да е жива и здрава, а мама бързо да се възстановява от секциото и да се прибират вкъщи!   bouquet

Вивере, честита рожденичка и на теб! Да ти е здрава кака Яна и много да помага. Ама тя е голяма красавица пу пу  Grinning

КикиНики, добре, че са те пуснали малки вкъщи, че и да чакащ в болницата си е доста изнервящо. Надявам се със Славчето всичко да е наред и най-накрая да решат какво да правят, че милата много се измъчи от чакане  Rolling Eyes Прати й поздрави ако я видиш  Wink

Облаче
, голям сладур е малкия пу пу  Heart Eyes Да ти е жив и здрав  Peace А тази картичка много ми хареса - как я направихте?

Златна, леле, голямо приключение са имали вашите. Ама кога ще се сетят тея хора да сменят старите очукани влакове? Колко инцидента трябва да станат,а  #Cussing out Добре, че всичко е наред. Довечера ще гледам новините по БТВ  Mr. Green

Мохини, съчувствам ти, мила! Тук в Англия също чакат 2 седмици за да предизвикат раждане и на мен това ми е най-голямия страх, тъй като имам изпит на 15 юни и искам до тогава да съм родила и да съм стъпила на крака  Rolling Eyes Но не се знае... Дано скоро да си гушнеш бебчето   Hug

Илейна, стискам палци всичко да е наред! Дръж ни в течение  Hug

# 38
  • Мнения: 143
Ох, новини за Славчето, слава богу Grinning.

Милкинис, епизиотомията представлява разширяване на входа на влагалището по време на раждане или по-гадно казано- резват те за да не се разкъсаш. До колкото знам преди са резвали към ануса а сега май режат настрани, ама не съм много в час. Лошото е че като те срежат уж после да имаш само 1 шев не е гаранция че няма да се разкъсаш и на други места пак та накрая да си стане кражок за шиене. Извинявай че толкова образно и грубо ти го казвам,ама не намирам по-мил начин Hug

Илейна, не се плаши, може просто да е спял малкия, което е много вероятно. Аз като бях предния път акушерката ми тресе корема сумати време докато го събуди. А и за секцио ако се наложи, пак не се плаши, виж колко мами родиха вече, всичко ще е ОК, стискам палци

Аз едвам се сдържам да не заспя, ще се напъна да сготвя иначе не отговарям.... Mr. Green

# 39
  • Мнения: 51
Ето ме и мен в новата темичка!!Браво на УЙНИ newsm51 .Чудесно си се справила...

ЧЕСТИТА РОЖБИЧКА НА МАМА ЛИЛКА!!!!ДА Е ЖИВА И ЗДРАВАИ МНОГО ДА ПАПКА!!!

Илиена мила не се тревожи,докторите си знаят работата.Ако трябва да те приемат в болница така да бъде.Поне ще следят бебо.
Ти не се тревожи,мисли позитивно...всичко ще мине добре дори и да родиш секцио,важното е ти и бебчо да сте добре.Ще мислим за теб и непременно ми пиши как си???? Praynig

Дано и при Славчето нещата да стигнат до някакъв завършек ,поне до края на деня Hug

Мимак и при тебеда се чуват само хубави неща...

Златна ужасно е това което е станало с влака и вашите Shocked Shocked ShockedНепременно ще гледам новините Peace

Аз сега съм по-добре от снощи...все още имам такива болежки долу на срамната кост ама по малко.И ако АНИК казва , че това е предвестник на раждане направо се плаша Shocked.Може би при вторите бебета е така незнам....

Айде отивам да взема малкия от градина и дотогава искам да има новини

# 40
  • Мнения: 1
Мерси на всички мамчета за подкрепата ,много съм благодарна  Hug ,надявам се всичко да е наред ,а в краевн случай и аз утре може да си имам бебче и с Лилка да сме в една стая .Миличката като я чух тъкмо от упойката излизаше ,нямам търпение да я видя довечера ,а по-късничко ще пиша как са с мъничето и при нас как са станали нещатА.ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ ЗА ПОДКРЕПАТА Hug

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте мили момичета Hug Hug Hug

Тук съм като щъркел,за да съобщя радостната вест за Ренито. Heart Eyes Mr. Green
Днес в 14.55ч се роди малкият Денис,50см и 2.950кг.
Ренито ще се включи с подробности по-късно Hug Hug Hug



На всички родили майчета,Честити бебчета.А на всички чакащи успех,и много ревящи ,здрави вързопчета Hug

# 42
  • Мнения: 4
Здравейте на всички и честити нови бебчета!!!!!!!

Златна не се притеснявай .. ако е за този влак, за който пише в пловдивските новини http://news.plovdiv24.bg/161953.html   пише че пожара няма нищо общо с аварията във влака, пожара си е от тръстиката  Peace дай боже всичко да е точно  Peace

# 43
  • Мнения: 228
Здравейте на всички. И аз се включвам в новата тема със, за съжаление, не чак толкова добри новини. На 6 май в късния следобед родих дъщеря си Василена, секцио. Малката се роди 1500гр, 41см. Оказа се, че бебето е изоставало с 2 месеца и половина, но това не е забелязано от следящият ме "лекар". Когато отидох в болницата имах само болки без разкритие. Лекарят който беше на смяна само докато ме видя разбра, че нещо не е наред:" Ама ти знаеш ли, че имаш хипотрофия!!!" Тогава за първи път чух тази дума. Погледна ме на видеозон, сложиха ме да слушат тоновете и в крайна сметка решиха, че бебето няма да издържи на естествено раждане. След като се събудих попитах за детето, но никой нищо не ми каза. Чак на сутринта ми съобщиха новините. Малко по-късно ми позволиха да я видя и тогава приказвах с детския лекар. Обясни ми много подробно за състоянието на детето. Оказа се, че не е чак толкова зле колкото си мислех. Ще постои още малко в болницата, а после ще е я преместят в "Дом майка и дете", където ще стои докато стане 2200-2500 гр.
След като се поосъзнах и успокоих малко в стаята ми започна да се изрежда персонала с въпроси от сорта на "Ама ти на консултации ходила ли си?", "Ама тя тая лекарка гинеколог ли е?", "Как може да не и направи впечатление такова нещо!?!" и т.н. Дори се оказа, че плацентата ми е обиколила цялото отделение за да видят всички какво се казва "СЛЕДЕНА" бременност. Не е имало някой, който да не остане възмутен.
Като разбрах за това реших да заведа дело за лекарска небрежност. Не знам дали ще постигна нещо, но мисля, че имам пълно законово основание да го направя!!!
В мъката и яда си съвсем забравих да честитя на мамите за новите бебенца. Да са им живи и здрави и нека имате само положителни емоции!!!

# 44
  • Мнения: 171
Честити малки сладуранчета на днешните мами Лилка и Ренито!!! Да са им живи и здрави бебенцата!
_Snej_ , ужас!! #Crazy Пази Боже от тези лекари! Важното е, че сте добре двечките и дано малката Василенка натрупа грамчета по-бързо, да се прибира в къщи при мама и тате!

Общи условия

Активация на акаунт