Отговори
# 15
  • Мнения: 1 321
Айде и аз в новата ни темичка.
Уини много благодарности страхотна  е. Hug
Честито на новите мамчета и техните бебчета да са живи и здрави и много да ви радват,,,  bouquet
Облак добре си дошла много сте сладки и вие живи и здрави.Радвам се че всичко е наред и се наслаждавате на малката рожба. Hug
Desex честит ти рожден ден.  bouquet  bouquetВсичко най-хубаво ти желая.
Вивере и на теб честита рожденничка с пожелание да бъде най-послушната сестричка.
Ние сме добре бяхме малко на разходка.Накрая се прибрахме на спринт понеже огладня зверски а мама все още я е срам да я храни по пейките... Mr. Green
Оставям ви че пак ревна. Sick

# 16
  • Мнения: 30
Хайде и аз да се запиша и да пожелая на всички само хубави новини и усмивки в тази тема Heart Eyes!!!

Честито на новите мамчета и успех на днешните късметлийки Hug!!!

# 17
  • Мнения: 1
Важна новина !!!Имам удоволствието да ви съобщя ,че днес  Лилка стана мама на прекрасната Ралица ,която е с идеални мерки 3520 гр и 51 см
Лилка е добре за сега не я боли все още ,довечера ще я видя .Да са живи и здрави с малката кукликча Hug

# 18
  • Мнения: 143
ЛИЛКА, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ПРЕКРАСНАТА РАЛИЦА

Облаче, добре дошла вкъщи  Hug Малкия е разкошен. Много се радвам че Алек му се радва

Ох, Славчето продължава да я няма, сигурно е в болницата, дано не се мъчи много милата

Хайде, кой е наред, че току виж пак някой се предредил  Party

# 19
  • София
  • Мнения: 7 034
Честито на всички нови майчета, да са им живи и здрави бебчетата.

# 20
  • София
  • Мнения: 735
Ето ни и наааааааааас Simple Smile) вече у дома, от събота, друго си е да се махнеш от болницата.

Майчета, мерси много за пожеланията!!!   bouquet  bouquet  bouquet  като мога ще кача снимка, да я видите малката бубулечка Simple Smile


Честито на всички мами, които гушкат вече своите малки сладурчета! Да са живи и здрави, да имат прекрасно детство и да радват мама и тати!
 

На тези, на които предстои - леко и безболезнено раждане!!!

Както писа Изи, наложи се секцио, след доста часове зор главичката не пожела да слезе, нещо не се е центрирала, а и доки не успя да я завърти правилно. Та се роди на 3.05, тежи 3130гр. (изписаха ни малко под 3 кг.), 51 см - това за справката Simple Smile

Дано успея да прочета изписаните вече темички, макар че като гледам как летят часовете покрай бебка....

Много прегръдки и целувки от нас!

# 21
  • Мнения: 20
Хайде и аз в новата темичка!

Пу, да не родя и в тази тема! Имам още задачки....
А-бе, да сме живи и здрави всички, дай боже!

Облаче много е сладичък малкия, да е жив и здрав!

Честито на Лилка, мечтата и се сбъдна! Hug

Хайде очакваме новини от Славчето, Happiness и Мимак- днес никоя от тях май не се е разписала.
Успех мамчета! Praynig

malini добре сте си дошли в къщи мила! Hug

# 22
  • Мнения: 62
Честито на Лилка!  bouquet Да е жива и здрава малката госпожица!

# 23
  • София
  • Мнения: 162
Честита Раличка на мама Лилка! Да е най-щастливото дете на света!

Олеее, Вили (Облаче), направо се разплаках като видях малкия сладурко! Ти не ме взе с теб в Окръжна и съм ти малко сърдита, но при вида на Крис всичко забравих!  Heart Eyes Да го нацелуваш от мен!

Олее, да ви кажа днес майка ми и баща ми идват от Стара Загора, за да посрещнем брат ми и познайте какво? Понеже колата не е в ред и решили с влака да пътуват. Да, но влака се запалил. Все още пътуват, но най-вероятно довечера ще са медийни звезди, защото мъжа ми веднага звъннал в БТВ и Генка Шекерова се обадила на баща ми, за да се уговорят да й дадат интервю. Благодаря на бога, че са живи и здрави! Дано и братчето ми пристигне благополучно, че тези облаци от вулкана с трудното име много ме притесняват.  Praynig

# 24
  • Мнения: 553
ЧЕСТИТО НА МАМА ЛИЛКА   bouquet  ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА РАЛИЦА И МНОГО ДА Я РАДВА   bouquet

ДОБРЕ ДОШЛИ И НА ЗАВЪРНАЛИТЕ СЕ У ДОМА МАМИ   bouquet

# 25
  • Мнения: 1
Сега да си кажа и за мен минах прегледа ,за съжаление нямам все още разкритие ,доки каза че ако до 17,05 е все същото положението изхода ще е секцио.Това беше преди да ми направят запис на тоновете оказа се ,че са на долната граница 120 и довечера ще ходя пак на измерване ,стискайте палци момичета всичко да е наред ,иначе доки каза ,че най-вероятно ако е пак така утре ще ме приемат  Cry

# 26
  • Мнения: 30
Честито на мама Лилка! Да и носи много радост дъщеричката!   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 117
Да се запиша и аз в новата тема  Hug - да ми е на късмет, в нея вече трябва да родя.
Честито на новите мамчета и късмет на чакащите  Hug
Утре ме приемат в ОБ. Днес бях  на преглед, водите са намалели, разкритие тц, но плацентата е цяла. Ще ми правят някаква профилактика и изследвания, но не разбрах какви - толкова се бях ошашкала. Всъщност все още съм си ошашкана - много ми е притеснено с това преносване, искам бебо да се роди вече и да знам че всичко е наред - стискайте палци за нас.

# 28
  • Мнения: 6
ileinа не трябва ли да ти сложат таблетка или система за изкуствено разкритие,защо чак секцио newsm78 или трябва да имаш поне 1см разкритие за с-ма и таблетка Thinking

# 29
  • Мнения: 1
Да Николче трябва да има предпоставки за да се постави система или таблетка,аз първо за това попитах ,но тя каза ,че ако нямам поне 1 см разкритие няма да стане и 20 системи да ми сложи.Само сега се надявам тоновете да са по-добри довечера ,че много се притесних найстина  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт