София-Х.Димитър,Ст.Караджа,Суха река и Левски Г и Жгмъц :) 2 част

  • 96 775
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 335
Дори, 18-та тази в Сухата река ли беше? (Така й не запомних числата, коя коя е.) Ние сме там при Йорданова (Калинка Йорданова, че има и друга с тази фамилия). Първо записахме Емко, после Дани, после и ние с мъжо. За кърмене и късно захранване е привърженик, но не силен. Но като си настояваш те оставя да си правиш каквото искаш. Mr. Green АБ ни изписва в краен случай, хомеопатия обаче рядко сякаш предписва. Rolling Eyes

Кате, ти ли продаваше в Продавалника една тротинетка? Ако не си я продала аз ще я взема за едно приятелско момче. Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 676
Дори, 18-та тази в Сухата река ли беше? (Така й не запомних числата, коя коя е.) Ние сме там при Йорданова (Калинка Йорданова, че има и друга с тази фамилия). Първо записахме Емко, после Дани, после и ние с мъжо. За кърмене и късно захранване е привърженик, но не силен. Но като си настояваш те оставя да си правиш каквото искаш. Mr. Green АБ ни изписва в краен случай, хомеопатия обаче рядко сякаш предписва. Rolling Eyes
  Да, в Суха река. Аз също съм чувала добри отзиви за Йорданова, която е педиатър. Не зная първото име. За хомеопатия, все пак трябва да е специалист.

# 77
  • Мнения: 688
Ани,аз бях,обаче много бързо я взеха, в Д-град на пазара май има още една такава обаче на ново е 25 лв

# 78
  • София
  • Мнения: 6 335
нищо, здраве да е.  bouquet
щях да ти пиша още мин. седмица като я видях в продавалника, но ми заби компютъра и после забравих.

# 79
  • Мнения: 13 512
Момичета имам молба да ми кажете някой изпитан класически хомеопат? Praynig
Детето ми отново е болно, не е сериозно в момента, но за последните два месеца това му е трета настинка. Предполагам отключва някаква алергия/баща му е а астма и аз също има упорита сенна хрема/. Та искам да взема някакви мерки преди да тръгне на ясла. Hug
Ако още не си си намерила хомеопат, пиши ми на лични

# 80
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Здравейте!

И аз да се запиша в темичката  Simple Smile Май съм с най-малкото бебе тук Mr. Green

Той се казва Борис и е роден на 18.03.2010 г. Ние сме от Левски Г

# 81
  • София
  • Мнения: 109
Привет:)

# 82
  • София
  • Мнения: 676
Здравейте!

И аз да се запиша в темичката  Simple Smile Май съм с най-малкото бебе тук Mr. Green

Той се казва Борис и е роден на 18.03.2010 г. Ние сме от Левски Г

  Добре дошла  Hug.
 Тази година още бебчета се очакват  Laughing.

# 83
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Благодаря за приятното посрещане  Hug

Dori Честито! Леко бременеене докрая и много сладко, здраво бебче на финала Simple Smile Знаеш ли вече пола?

Последна редакция: чт, 15 юли 2010, 19:55 от НаНина

# 84
  • София
  • Мнения: 109
Ние ще се местим, но пак сме в рамките на темата  Animal Snail  Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 676
Благодаря за приятното посрещане  Hug

Dori Честито! Леко бременеене докрая и много сладко, здраво бебче на финала Simple Smile Знаеш ли вече пола?
Благодаря  Hug. Да, ще си имаме пак момченце  Peace.

# 86
  • Мнения: 75
Здравейте мами да се представим аз съм мама Поли с малката Вики на почти 2 години.
Интересувам се от частни ясли в района,ние сме в Левски тук има Съни,но нещо има противоречиви мнения за нея.
Чичо GOOGAL не ми помогна,надявам се Вие да ми помогнете,защото нямам избор,не ни приеха в държавните.
Благодаря предварително.

# 87
  • София
  • Мнения: 676
Здравейте мами да се представим аз съм мама Поли с малката Вики на почти 2 години.
Интересувам се от частни ясли в района,ние сме в Левски тук има Съни,но нещо има противоречиви мнения за нея.
Чичо GOOGAL не ми помогна,надявам се Вие да ми помогнете,защото нямам избор,не ни приеха в държавните.
Благодаря предварително.
  Като гледам вие сте за ясли и доколкото зная в следната ясла приемат целогодишно. Ето адреса й: ж.к. "Суха река", ДЕТСКА ЯСЛА 63, ул. "Иван Шонев" № 8, Тел.: 02/ 945 28 41
Има още една, ние бяхме там, но зная, че септември правят прием: ДЕТСКА ЯСЛА 58, ул. "Баба Вида" № 18, Тел.: 02/ 947 93 07
 

# 88
  • Мнения: 75
DORI, Здравей за съжаление и от двете ясли ни отразяха.........в чакащите сме евентуално за октомври,но не и по късно защото сме щя ли да бъдем големи вече,т.е по скоро нееееее. Сега на 10 август правим 2 години и аз тръгвам на работа.

# 89
  • София
  • Мнения: 676
DORI, Здравей за съжаление и от двете ясли ни отразяха.........в чакащите сме евентуално за октомври,но не и по късно защото сме щя ли да бъдем големи вече,т.е по скоро нееееее. Сега на 10 август правим 2 години и аз тръгвам на работа.
   Неприятно, но се надявам да има баби/дядовци доброволци да помагат  spoko. Стискам палци на есен да ви приемат  Praynig. В интерес на истината за приема на Алекс разбрахме септември, а октомври чак тръгна. Правеха ремонт.

Общи условия

Активация на акаунт