Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 67-ма тема

  • 114 656
  • 733
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 352
Добър вечер девойки.
У нас за вечеря правих бутчета с картофи и гъби:


Салатка:


и плодове за десерт:

# 61
  • Мнения: 1 777
Свекърва ми прави същите мекички, които сте дали, понякога за разкош слага и по едно яйце. Аз лично разлика не намирам кога има и кога не.  Тя обаче разточва тестото и го реже на правоъгълничета, като се пържат е добре тигана да се поклаща, стават по- пухкави. Е трудно ми е да го призная, но моите никога не стават като нейните, а винаги гледам като ги прави. Много сполучлива рецепта, да знаете
Тези дето се точат ,аз ги знам като бухти.
На мен много ми харесват уличните мекици по рецпта на Танита
http://tanitaang.blogspot.com/2007/12/blog-post_10.html

# 62
  • Мнения: 154
Здравейте момичета, прекрасни неща сте показали всички до една! Поздравления!   bouquet

Аз се записвам в новата тема с едни кифлички с шунка и кашкавал



Приятен и вкусен уикенд на всички!

# 63
  • Мнения: 18 020
Пети, права си, бухтички стават, но тестото е същото, ако се раздърпват, ще са си мекички.         Heart Eyes


# 64
  • Варна
  • Мнения: 522
Пепика. благодаря за мовата тема  bouquet
Записвам се с един постен зелен боб Sick

Сега ще ви разгледам и си лягам, че съм много уморена Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 2 199
И аз да се включа  Embarassed
Ягоодово парфе  Heart Eyes



# 66
  • Мнения: 211
Здравейте, момичета!

Пепика, много весело започва новата тема! За теб   bouquet
А за тази красавица нямам думи, страхотна си! От какво направи лицето?
Pety, как правиш палачинките така пухкави?!?!
Aredhel, разкошна палачинка! Пече ли я или я прави на тиган?
Мама Цоцоланка, този хляб може да го продаваш!!! (не се комплексирай от поименното изброяване, правя го, за да не забележите, че не готвя, а само се мотая в темата ви  Laughing)
alex_og97,  картофките не ги варя предварително, бухам всичко наведнъж!
viroglavka, много красиво си го докарала рулото с боровинки!
Треси, да ти е жива и здрава свекървата! Тортата ти е много хубава! Може ли да попитам с какво прави дребните цветенца, защото много приличат на моите, които правих с перфоратора  Laughing  Между другото и моята първа покрита торта беше Медовик и горе-долу с такива цветчета. Иглуто изглежда страхотно!
Аелис, тази торта Добуш ме разтопи!
iucka, благодаря за обясненията! Ще изпробвам рецептата ти!
delicate, Кафенце, страхотни кексове сте показали!
esy, това са най-красивите картофки, които съм виждала! Същото важи и за тортата на Гуинет -  определено най-прекрасната бисквитена торта!
matze, рулото ти е разкошно!
verabel, отново ме размечтаваш с твоите скарички и язовири!
краси.мира, и твоята торта е голяма красавица!
Tari Tasartir, жестока питка!
bliznacite2004, mili.m, много вкусни неща! Особено сладките работи!

Находката, имаш лично съобщение!

Искам да попитам, някой знае ли къде изчезна Венета?

От мен едни пържени картофки с пържени месца:



И една почерпка, която претърпя лека злополука, та затова ще е виртуална  Embarassed  Laughing Моля, тези, за които беше предназначена, да се почерпят и да си представят как е на вкус  Grinning



За пеперудките и цветенцата сърдечно благодаря на Ани от тортената тема!

Лека нощ, момичета!

П.С. Суха мащерка, чак сега видях вкусното парфе! Много примамливо!

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 07:47 от Леля Ог

# 67
  • Мнения: 1 461
да се разпиша и аз в новата тема  Grinning

питка
 
http://s002.radikal.ru/i198/1005/c6/7f2cf34fea7a.jpg
* спазвайте правилата за форума относно максимално допустимия размер на изображения в публикации

плодова торта

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 22:43 от Mamma

# 68
  • Мнения: 112
Вие сте фурий бре  Laughing
Не само в кухнята, фотоапаратите ами и с писането в сайта  Laughing
Поздравления за всички   bouquet

# 69
  • Мнения: 7 420
Леля Ог,много нежни тарталетки!  Heart Eyes Може ли рецептата на крема,с който ги пълниш?
И друго.....Веднъж си давала адреса на магазина ,където се продава нерафинирано олио.Би ли ми го припомнила,моля?  Hug
 
За Венетта.....Писа ли й на лични?Верно ,че нещо не се появява...... Thinking

# 70
  • от точка К до точка С и обратно
  • Мнения: 150
nordina, delicate, Тайна, Tari Tasartir, bliznacite2004, кафе със сметана, ilrai78, mili.m, Джия - чудесни предложения и изпълнения!  bouquet
medunka320, добре дошла! Козунакът ти е разкошен! Peace
Мариета, менюто ти е толкова апетитно, че хукнах за виличка и нож! Simple Smile
Леля Ог, твоите красиви миниатюрки много  радват!
FRESA, може ли рецептите за тези хубавини?

При нас  
         Салата                                                                Ньоки с мащерка и пармезан                                            Кокосова панна кота с шоколад и ягоди
                                                                                                                                                                                                         моя измишльотина
   

Имаше и месце, но то не стигна до фотосесия! Mr. Green

Последна редакция: сб, 15 май 2010, 11:55 от Гуинет

# 71
  • Мнения: 24
Мариета, чудесно меню!
От мен гуакамоле и шоко-мак торта за рожденник  Heart Eyes

http://i077.radikal.ru/1005/e4/08a1c239352f.jpg

http://s51.radikal.ru/i131/1005/3d/bac9e923d5e5.jpg

* спазвайте правилата за форума относно максимално допустимия размер на изображения в публикации

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 22:43 от Mamma

# 72
  • Мнения: 211
Здравейте, момичета!
FRESA, и тортичката, и питката изглеждат много вкусно!
Селма, Гуинет, благодаря за комплиментите!  Hug  Тези нежни тарталетки бяха предназначени за кумувете, но в бързината ги изпуснах на пода. С крема надолу! Първата ми мисъл беше: „Добре, че ги снимах!”, а на мъжа ми: „Добре, че не ги изпуснах аз!”  Laughing

Селма, кремчето е Оле! на доктора, към него съм прибавила разбита течна сметана. Много хубава сметана ми донесе мъжа ми, май се казва Емил Крем или нещо такова. Довечера, ако имам време ще я снимам, а и ще разбия малко, за да видите колко е стегната.
Адресът на Магазин "Зелен" е ул. "Лавеле" 20-22. От Света Неделя по Стамболийски, първата пряка в ляво. Магазинчето се пада от дясната страна, преди или след Биг Шоп-а.
Писах на Венета на лични преди няколко дни, но не ми отговори. Надявам се скоро да пише!

Бишкотиня, да е жив и здрав рожденника! Много интересна торта, може ли рецепта!?

# 73
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 491
  Момичета това да ви разглеждам вкусотиите е истинско изпитание на волята

И какво виждам едни засмени картофки на esy / у дома много харесваме твоите пикантни картофки   Hug /, вкусотиите на matze, Pety, mili.m, бутчетата с картофки на Marieta, леля Ог пък с мръвчици  ooooh!, чушките бюрек на Vesi nn, панираните тиквички със сосче на Гуинет,тиквичките бюрек на delikate , отново тиквички но запеканка на nordina, и bliznacite се включва в темата "тиквички" Rolling Eyes, 3xi   примамва с рибка, Тайна с  кИфтаци, FRESA и  Tari Tasartir с разкошни питки, баничката на merydit...  Laughing

   Добре дошла на medinka 320 замириса ми на козунак мммм

   А за сладките изненади : пана кота, шоколадова тортичка, ягодово парфе, баклава с локум и орехи, мини чийзкейкчета, плодова тортичка, тарталетки, охлювчета от бутер тесто - трябва да благодарим на вълшебниците Краси.мира, Гуинет, Бишкотиня, viroglavka, Anuck, bliznacite, ilrai78, FRESA   bouquet  bouquet  bouquet

   да ви покажа едно кремче с ягоди по рецепта на Nya, много леко и лесно за приготвяне

  

   Леля Ог ти много си му взела страха на твоя съпруг, по леко моля.... Joy Joy Joy майтап бе Уили ...  ooooh!

# 74
  • Мнения: 28
Леля Ог страхотно изглеждат тарталетките

FRESA чудесна питка, ще ме караш да меся


Да се отчета с десерта за днес флан с праскови

Общи условия

Активация на акаунт