Отговори
# 750
  • Мнения: 0
Здравейте!!! ]Искам и аз да се включа, малко със закъснение Grinning На 17.05 се роди нашата принцеска -Мелани със завидните 3,935кг. и 55см. [/size] :shock[/color]:
Вкъщи сме си и се гушкаме Hug , само запек ни мъчи, но търсим разни варианти да оправим нещата.
Вече сме в ритъм, така че ще се включваме по- честичко. Laughing

# 751
  • Мнения: 120
Честито на всички родили Мами  bouquet
Не бях се замисляла защо пръца толкова много,но и ние сме на Инфакол.Горкото е много криво и нервно и определено е с по -рядко ако.Ще взема и аз да пробвам нещо по различно

# 752
  • Мнения: 51
Айде и аз да се включа в темата и да честитя на УИНИ -малката кукла БЕЛА... smile3525
Честито и на Мел-Ка нейната госпожица с ХУБАВОТО име МЕЛАНИ

МНАГА ХУБАВИ И ЩАСТЛИВИ МОМЕНТИ С ТЕХНИТЕ СЪКРОВИЩА....

Честно да ви кажа по -рядко взех да влизам във форума че се депресирам още повече smile3518
Родилите мамчета сте повече и имате за какво да си говорите ,а ние дето не сме сме малко и доста изнервени---Говоря от мое име Close

Никакви индикации за скорошно раждане нямам.Днес обикалях пак центъра..носих тежки торби  и нищо Crossing Arms
Дори и контракции нямам...Айде да не ви занимавам със себе си....

Незнам кой ще пуска новата темичка..Уини доскега я пускаше,ако Славчето е на линия най-вероятно тя ще я пусне Peace

# 753
  • Русе
  • Мнения: 150
Честити бебчета наобебилите се мами!  bouquet Специални поздрави за Winne  bouquet
Аз също немога сда се организирам вкъщи,особенно почивните дни ,когато Бойко си е вкъщи.При нас ситуацията е същата,адски лигав,прави напук,плаче повече от бебето.Взема ми тока! CrazyНе ми се мисли след седмица,когато Дидо иде на път ,как ще е ? newsm78 Уж майка ми ще е тук,ама и с нея доста се дракаме,като сме по-дълго заедно. Mr. Green
Кардам от вчера не е от само спящите и папкащи.Първо почна да захитрява Crazy и да се пробва да ме ползва за биберон,второ снощи си имахме и колики според мен. Аз вчера отново се претисних,че са ми меки гърдите и ,че нямам достатъчно кърма,но тази сутрин ,като видях "златната торта" ,кво количество е  се поуспокоих.Правя си лактогонно чайче,взех си от билковата аптека,гледам да пия течности и да ям качественна храна,всеки ден сурови бадеми и овесени ядки.
Кой ще пусне новата тема? newsm78

# 754
  • София
  • Мнения: 164
Честно да ви кажа по -рядко взех да влизам във форума че се депресирам още повече smile3518
Родилите мамчета сте повече и имате за какво да си говорите ,а ние дето не сме сме малко и доста изнервени---Говоря от мое име Close

Никакви индикации за скорошно раждане нямам.....

То и аз така мисля, да направя, че вземам все повече да се изнерявам с това чакане и да влизам в някакви филми, от които в момента май най малко нужда имам  Tired А и с това време на вън, още повече........  smile3514 Днес май е по добре да не пиша повече, че само негативизъм излъчвам

Още веднъж  newsm67 на всички обебили се мамита. Да са им живи и здрави и много, много да ги радват бебчовците. Бързо въстановяване и скорошно прибиране у дома   bouquet

# 755
  • Мнения: 143
Привет

Нас още не са ни почнали колики, но понякога плаче безпричинно и чак квичи и се захласва  Crazy

Ние го извеждаме още от следващиа ден след изписването и той умира от кеф - без количка за половин час гушнат обаче си личи че е супер доволен и после спи като къпан  Party Не се страхувайте  да подишат въздух, не е най - прекрасното време но пък не е и лошо

За нааканите пампи пак ще кажа - винаги ака по време на ядене и после сменяме, само 2 пъти ми е върнал мъничко

Та ЧЕСТИТО НА УИНИ ЗА БЕЛЛА, другите не се отчайвайте, аз също бях без грам признаци и всички ми казваха че ще преносвам пък за 1 нощ се развиха светкавично нещата, тя природата си знае работата

А, момичета с по-малки бебчета, как сте с дрехите, ние хем големи се родихме, изписаха ни 3400, пък всички дрешки са ни големички

# 756
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Честито на мама Уини и малката Бела Simple Smile

dudunski
и на нас всичко ни е голямо - изписаха ни 2580гр., а сега сме 3300 гр. и пак ни е голямо Laughing

# 757
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Момичета това беше мойта тема..На 20.05 родих дъщеричката си Анастасия 3350кг 50см Simple Smile

# 758
  • Мнения: 1
Честито Вероника!
Жива и здрава да е дъщеричката ти!

# 759
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Мацки, ей сега ще пусна новата тема и малко по-късно ще отговоря и на лилавите въпроси

# 760
# 761
  • пловдив
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТО НА ОБЕБИЛИТЕ СЕ! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ МАЛКИТЕ БЕБОЦИ, ДА СА ПОСЛУШНИ, ДА СПИНКАТ И ПАПКАТ!
НИЕ ДНЕС ИМАМЕ РОЖДЕН ДЕН, ПРАВИМ ЕДИН МЕСЕЦ. НАПРАВИХ ТОРТА С БИСКВИТИ И НАПИСАХ СЪС СИРОП ОТ ЯГОДИ ИВАН АЛЕКСАНДЪР 1 МЕСЕЦ.
И АЗ МИСЛЯ, ЧЕ Е РЕДНО ДА ИЗЧАКАМЕ ВСИЧКИ МАМИ ДА РОДЯТ И ТОГАВА ДА СЕ ПРЕМЕСТИМ В НОВАТА ТЕМА "РОДЕНИ 2010 Г.".

НА ВСИЧКИ, КОИТО ЧАКАТ ИСКАМ ДА КАЖА - НЕ ОСТАНА ВЕЧЕ, МНОГО СКОРО ЖИВОТ И ЗДРАВЕ ЩЕ СМЕ ПЪЛЕН ОТБОР ОТ МАМИ И БЕБОЦИ. СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ И ЛЕКО РАЖДАНЕ.

Общи условия

Активация на акаунт