Нов детски център в Пловдив - Happy Land

  • 32 974
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 014
Ние отпразнувахме рождения ден на сина ми в Only fun и мога да кажа, че съм много доволна. Идеален е за възрастовата група над 7 години. Температурата беше нормална, не ни беше студено, но пък и децата не се изпотиха. Смело заявявам, че хората се справят, а аз съм доста разглезена от неколкократното празнуване в Тон Бонбон, който знаете е еталон за празнуването на детски рождени дни в Пловдив. Храната беше вкусна, поставиха я на масите щом гостите дойдоха. Обслужването беше добро, анимацията също. Много просторно е, има и зала за пушещите родители, имаше и украса по масите. Децата се забавляваха страхотно и останаха много доволни.
Има два минуса - лошо местоположение, но пък компенсацията е, че има удобен паркинг, и високите цени. В нашия случай, качеството оправда цената.

# 91
  • Мнения: 116
А дали е вярно,че не пускат родителите при децата по време на рождения ден?

# 92
  • Мнения: 1 014
Да, така е. Родителите могат да влизат в дискотеката - и преди старта на програмата и в края - когато е ритуала с поднасянето на тортата. В частта с другите забавления могат да те пуснат, ако искаш да снимаш, не е позволено да влизат всички. Но, всичко е остъклено, така че и отвън се вижда.

Общи условия

Активация на акаунт