Нов детски център в Пловдив - Happy Land

  • 32 973
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 40
Мами какво ще кажете за новия детски център в Пловдив в МОЛ Галерия - Happy Land?
Водихте ли вече децата си там? Доволни ли сте?

# 1
  • Мнения: 29
Да приятелките ми са много доволни. на децата им е било супер интересно и забавно, пък и те не са скучали:))

# 2
  • Мнения: 1 192
След 6.06. ще ти кажа  Wink

# 3
  • Мнения: 29
Защо сле 06.06, да не сте на Рожден ден???

# 4
  • Мнения: 1 192
Така се очертава и обещавам да ви кажа дали сме доволни  smile3503

# 5
  • Мнения: 452
Да ви е честит! Завиждам благородно, че в Бургас сме много зле на тази тема! Ще си запиша и ще го посетим като сме в Пловдив!

# 6
  • Мнения: 1 192
Тортата си се плаща (може и да си внесеш със сертификат), подаръкът е от Чиполино, но подробности не знам- дали има избор или всички деца получават еднакви подаръци  newsm78

Последна редакция: ср, 02 юни 2010, 20:05 от Пумукъл

# 7
  • Мнения: 38
На кой етаж е този детски център и колко се плаща за час да оставиш детето?

# 8
  • Мнения: 316
за час е 4лв. , за 30мин. е 3

# 9
# 10
  • Мнения: 4 593
запис в средата на месеца сме там  и задължително ще отидем да поиграе  там , но първо искам да се осведомя какво представлява и какво има , защото  миналата година и за форума бях чувала препоръки , а когато отидохме видях едно задимено шумно помещение с нищо вътре , а вече си бях оговорила срещи там и се наложи да мъкна сумати народ да търсим друго подходящо
по принцип само в тон бонбон ходим , друго по хубаво не виждам , дано това да е добро да не е като в нашият мол варна

# 11
  • Мнения: 1 192
Не е задимено, въпреки че вчера имаше доста посетители освен нас, вкл. пушачи, но беше страшно задушно в детските кътове и въдухът беше тежък. Това допълнително се усложнява от лабиринтите, тунели, и други затворени съоръжения...Нямам база за сравнение по други места, аз винаги съм предпочитала открити пространства и свеж въздух.
 Като изключим това, обиколихме всичките 3 зали- играчките са запазени и разнообразни, децата най-много се хвърляха на пространството (басейн) с малките пластмасови топки и батута...Има забавление за деца от всяка възраст (нашият диапазон беше от 1г. до 9г). Хостесата беше приятно и усмихнато момиче.
 
Само да кажа, че ако решите да празнувате РД независимо къде заведете 2-3 пъти детето на подобни места- да свикне с обстановката, да се наслади на играта и да знае на своя празник къде най-добре ще се забавлява. Моят вчера явно се стресна от непознатата обстановка, дотолкова че вместо да се хвърли на играчките предпочете да излезе и да разглежда една от книжките, която му подариха. После на няколко пъти плака без причина, което не ми се беше случвало. Така че явно си имат децата нужда от адаптация, за да са спокойни и щастливи.

# 12
  • Мнения: 140
  Новият детски център е много добър. Пожелавам успех на центъра и приятно преживяване на децата, посетили го.

# 13
  • Мнения: 99
Два пъти водих дъщеря ми там и сме много доволни. Има много по-голямо пространство за игра / всъщност мисля, че в този център е най-просторно/, разнообразни играчки. Единствената ми забележка и то не съм самия център, а към МОЛ-а е че е доста задушно вътре. Тези хора нямат ли климатична инсталация? Единият път бяха отворили нкакви прозорчета на покрива над стената за катерене, но ефект нямаше никакъв.

# 14
  • Мнения: 1 192
А тези, които сте го посещавали, опитали ли сте да правите снимки? Да ви предупредя, че повечето от снимките при нас бяха размазани (говоря за всички, които снимаха на нашето парти, а не само за нашия апарат  Peace ) Явно нещо в осветлението е пречка.

Ако смятате да правите рожден ден там, имайте предивид че ви дават подарък за рожденника от Чиполино (предполагам за всички деца е еднакъв) + безплатна прическа за рожденника, но преди партито  Peace Няма да правя реклама на фризьорския салон  Crossing Arms, който я осигурява, защото синът така или иначе не се възползва от услугата , късно разбрахме, че прическата се прави не на самото парти, а предварително  Peace
 Уточнявайте бройката и следете организацията, защото (като изключим забавлението на децата- хостесата и аниматорът бяха страхотни   bouquet ), това малко им куцаше.

# 15
  • Мнения: 473
Аз съм много доволна от детски център Тон Бонбон,персоналът е много любезен,цените са същите като в Мола,но има и градина с пясъчник и т.н.

# 16
  • Мнения: 32
Детският център в Галерията е много добър. Синът ми е големичък за такива центрове, пък и не обича да ги посещава, но в този вече два пъти го водя. Харесва му, има игри и забавления и за по-големи деца.

# 17
  • Мнения: 29
Здравей Артемида, моля те кажи ми къде има Тон Бонбон с градина и пясъчник, защото аз такъв не знам. Иначе всички Тон Бонбони са много по-малки от този детски център в Галерия Пловдив и играчките им са съвсем други. Благодаря предварително за информацията.

# 18
  • Мнения: 3 216
Аз имам една огромна забележка към този Детски център- Липсата на климатизация. Това е нещото, което ще ме ткаже да го посетя пак.
Последните три пъти си взимам детето плуващо в пот и едва дищащо- каките ме предупредиха преди това да го разсъблека, че е много горещо, те самите плуваха във вода, бяха зачервени и прегряти, а какво остава за децата, които не се спират. Не знам дали нарочно там не се пуска климатизация, дали е някаква политика или технически проблем, дано скоро да го отстранят.

# 19
  • Мнения: 1 192
Климатизацията май е централна   newsm78

# 20
  • Мнения: 2 132
Аз съм водила детето 3 пъти, но преди да стане жега и беше добре. Явно нещо климатика им издиша или не работи както трябва.
Детето си игра добре, има най-различни играчки, новички са, пространството е голямо, има зала за по-малки деца(на 1.06 беше затворена за рожден ден), какичките май за сега се справят добре.
Минусите - в кафето се пуши (огромен минус за място за деца, при положение, че децата тичат от големите зали към малката и минават през зоната с кафето), не ми дадоха касова бележка последния път като платих (предните 2 пъти е плащал мъжът ми и не знам дали са му дали)

# 21
  • Мнения: 3 216
Това че са отстранили проблема е чудесно. Peace

# 22
  • Мнения: 44
Здравей Артемида, моля те кажи ми къде има Тон Бонбон с градина и пясъчник, защото аз такъв не знам. Иначе всички Тон Бонбони са много по-малки от този детски център в Галерия Пловдив и играчките им са съвсем други. Благодаря предварително за информацията.

Вероятно има впредвид Тон Бонбон,който се намира на главната /като изкачиш стъблите на Каменица и си там/   Rolling Eyes
Аз също съм водила дъщера ми в детския център в МОЛ Галерия,забавлява се страхотно,но всеки път я взимах изпотена /дано наистина да разрешили проблема/    Rolling Eyes
Искам да попитам момичетата,които са празнували там Рожден ден, да споделят има ли аниматори/става въпрос за деца от 2 до 5 годинки/ или децата сами се гледат   Laughing и колко излиза горе-долу Рожденния ден за 10 деца    Peace

# 23
  • Мнения: 1 192
Здравей Артемида, моля те кажи ми къде има Тон Бонбон с градина и пясъчник, защото аз такъв не знам. Иначе всички Тон Бонбони са много по-малки от този детски център в Галерия Пловдив и играчките им са съвсем други. Благодаря предварително за информацията.

Вероятно има впредвид Тон Бонбон,който се намира на главната /като изкачиш стъблите на Каменица и си там/   Rolling Eyes
Аз също съм водила дъщера ми в детския център в МОЛ Галерия,забавлява се страхотно,но всеки път я взимах изпотена /дано наистина да разрешили проблема/    Rolling Eyes
Искам да попитам момичетата,които са празнували там Рожден ден, да споделят има ли аниматори/става въпрос за деца от 2 до 5 годинки/ или децата сами се гледат   Laughing и колко излиза горе-долу Рожденния ден за 10 деца    Peace
170 лв. ти е цената за децата с включено меню, аниматор 1 бр., две хостеси... Ако тортата ти е от тях още 30-40 лв. допълнително. В темата напред съм писала допълнителните екстри, влизащи в цената. Времето е 2ч и 30 мин. Останалото е според поръчаното от родителите...

# 24
  • Мнения: 44
Пумукъл,много ти благодаря за бързия отговор   Hug  Hug

# 25
  • Мнения: 1 014
То на целия мол климатизацията не е в ред. Няколкото пъти, в които съм ходила не се дишаше нито в самия мол, нито в детския център, а в Карфур беше трагично. Много ще се радвам, ако наистина са я оправили, на синът ми срашно му хареса там, тръгна си с рев.

# 26
  • Мнения: 4 593
момичета дайте снимки , много се бях навила да го водя , но времето беше хубаво и не стигнахме до  там  , иначе аз бях без него, но пък изключих и се отидох да го видя какво представлява

# 27
  • GYM
  • Мнения: 814
момичета дайте снимки , много се бях навила да го водя , но времето беше хубаво и не стигнахме до  там  , иначе аз бях без него, но пък изключих и се отидох да го видя какво представлява
Да, и на мен ще ми е интересно да видя Flutter

# 28
  • Мнения: 37
Точно тема като за мен!Предстои ни първи рожден ден и се замислям за този детски център!Цената една и съща ли е ако са примерно 5 деца?Може ли малко по-подробно за всичко?

# 29
  • Мнения: 1 192
За първи РД едва ли е удачно, детето ти нищо няма да разбере. За деца до една година се иска задължително придружител  Peace
Сумата е за наемането на залата и си струвало толкова  (170лв) и 2 деца да са, и 15 да са  Peace Така ми каза управителката. Но нашите деца бяха 10 и за тази бройка цената е 100 % такава (вкл. прическа на рожденника дните преди празника, подарък от Чиполино-столче тигърче, аниматор, хостеси според броя деца...) Тортата се заплаща отделно (при тях са 30-40 лв). На нас грубо ни излезе 350 лв. всичко, като за родителите не е поръчвано кой-знае какво. Дават ти меню (4 вида- сокче, картофки или салатка, и палачинка или парче пица, или принцеса) за децата по избор, което също влиза в цената. За деца около 1 година няма какво да ти предложат като меню, а и децата се хранят отделно от родителите в самата зала ( ти може да влизаш), а аз лично си взех моя накрая при нас и си го нахраних, защото не беше хапнал нищичко  Wink
 А и в самата зала се влиза без обувки.

# 30
  • Мнения: 37
Да Пумукъл,права си!Днес ходих да ги питам и ми предложиха и малката зала,понеже всичките деца са около годинка!Може да се плати само за децата на час-4лв и ние да хапваме в заведението,което не ми се стори нещо особенно newsm78!Всичко ни показаха,в смисъл платата за майките и тортите по поръчка!За първи РД май ще пропуснем и ще си го правим в къщи!

# 31
  • Мнения: 1 014
Днес ходихме пак в този център. Климатизацията вече е наред. Каките ме впечатлиха - по едно време даже направиха дискотека на децата - танцуваха, правеха влакче, забавляваха много добре децата.

# 32
  • Мнения: 2 132
А касови бележки дават ли ви като ги оставяте почасово?

# 33
  • Мнения: 1 014
Да, дават.

# 34
  • Мнения: 44
А касови бележки дават ли ви като ги оставяте почасово?

Дават,дават,а след като моя мъж на два пъти им прави забележка,че трябва да има карти с които да се взимат децата,сега вече са направили и такива   Laughing  Laughing
И без тази карта не ти дават детето  Peace

# 35
  • Мнения: 2
Zdr,na vsi4ki!Iskam i az da spodelq mnenieto si ot detskiq centar.Skoro bqhme na rojden den tam i da vi kaja 4estno ne sam mnogo vaodu6evena.Kato cqlo centara e dobar,decata se zabavlqvat ,no obslujvaneto na roditelite po vreme na rojdeniq den e pod vsqkakva kritika.Kato na4alo prepora4vam na vsi4ki,kogato si izbirat bludata za roditelskata masa da pravqt tova po menu,za da ne ostanat sled tova nepriqtno iznenadani ot cenite.Davam vi samo edno sravnenie,a vie si vadete izvodite-golqma tava pica varira s cena ot 7 do 9lv navsqkade v Pld,a v detskiq centar pica 250gr e 9lv.I to pone da be6e hubava!Cenite im sa adski naduti za tova koeto predlagat.Nie bqhme razo4arovini ot tova kak prote4e rojdeniq den i az li4no,kakto i vsi4ki,koito bqha tam,bihme predpo4eli vsqko drugo mqsto za praznuvane,no ne i tozi detski centar.

# 36
  • Мнения: 242
Ние бяхме на рожд. ден на приятелка,и както казаха другите майки-децата се забавляват,но ту е студено,ту топло,цените са  Shocked , за 10 деца и излезе над 500лв,подаръка-тениска от чиполино,от тези най-обикновенните /китайските/ без картинки и т. н.,алкохол не сме пили / да не си помислите ,че от това е толкова сметката/,после съм била веднъж - кафе и мин. вода -5лв ,за wc те карат да водиш детето в мола а не в тяхната  Simple Smile ,за да сложат аларма на детето му пробиват дрешката а ние бяхме с чисто нова на Guess и направо все едно ми я забиха в сърцето.Това са ми първите впечатления.

# 37
  • Мнения: 2 132
Една майка написа в другата тема, че се е пушило в кафето като е била преди 1-2 седмици.
Аз водих детето преди 1 седмица и пак не ми дадоха касова бележка. Трябваше да питам специално за да я получа Simple Smile

# 38
  • Мнения: 242
Да,пуши се,а касова бележка и на мен не ми дадоха,но аз и не се сетих да си я поискам  Embarassed защото в този момент децата ми направо бяха полудяли за левчета,колички,топчета...всичко през което трябва да минеш на влизане и излизане от центъра.

# 39
  • GYM
  • Мнения: 814
На мен лично не ми допадна центъра. Едно на ръка са пушещите в близост до децата ooooh! Мацката, която посрещна детето ми имаше ужасно отегчен вид и по никакъв начен не ме накара да се чувствам добре дошла. Доколко се е забавлявала дъщеря ми - незнам, но не мисля да повторя Peace

# 40
  • Мнения: 95
Не ми хареса детския център.Цените са доста високи,не ми дадоха касова бележка,климатизацията беше зле и се пушеше,което за мен е малко недопустимо при положение,че помещенията са отворени.
При нас беше студено.Бях сутринта и се миеше докато имаше хора,аниматорките стояха и гледаха отсрани,а детето ми все пак е на  1г и 9м.Предупредиха ме,че сама трябва да си го гледам и да съм при него.Все пак не е бебе.Отделно както velvetvoice коментира имаха отегчен вид.Не им се занимаваше изобщо,стояха като пънове отстрани без да вземат никакво участие за 2ч.Можеше и да отидат и да си легнат Joy hahaha

Последна редакция: пт, 12 ное 2010, 21:11 от konikonkoni

# 41
  • Мнения: 4 593
ние бяхме там в 10 сутринта, наистина беше хладно , както и по коридорите
нямаше хора и не беше задимено, достатъчно е голямо, но незнам как е когато е пълно, опитвам се да избирам места в които мога да пуша , без това да пречи на детето, като например тон бонбон в мол пловдив
пиша защото по горе се оплаквате от аниматорките, а аз останах доволна момичето непрекъснато вървеше след мартин , даже си мислих да и кажа да спре , защото той не обича така , касов бон ми дадоха и в заведението и на касата което за мен изобщо не е нещо важно
хареса ми - единствената ми забележка са
Да,пуши се,а касова бележка и на мен не ми дадоха,но аз и не се сетих да си я поискам  Embarassed защото в този момент децата ми направо бяха полудяли за левчета,колички,топчета...всичко през което трябва да минеш на влизане и излизане от центъра.
и най вече чипсовете и другите боклуци на тройни цени

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Бяхме там малко след като го отвориха. Тогава си спомням, че в кафенето не се пушеше и цените бяха горе-долу ОК. Но, за сметка на това жените /не мога да кажа момичетата, защото това бяха жени над 35/ хал-хабер си нямаха как се забавляват деца и само се чудеха къде да се подпрат. Разплаче ли се някое дете, настъпваше паника. Просто не знаеха какво да правят.Всичко беше хаотично, на детето му беше крайно безинтересно / в сравнение с друг детски център, да не правя реклама/. Оттогава не съм била, но като чета май доста промени са направени. Хареса ми единствено, че е центъра е доста голям. Но ако са същите "аниматорки"- мерси Stop

# 43
  • Мнения: 1 174
Здравейте, в понеделник бяхме на рожден ден в детския център в МОЛ- Галерия,искам да споделя, че останах много доволна, т.е. децата бяха много доволни  Mr. Green Аниматорът много добре ги занимаваше 2 часа и половина не ги остави за секунда да скучаят.Направи им много игри,детска дискотека, изобщо не съм виждала до сега така да се забавляват на рожден ден. Не искаха да си тръгват на края.Майката сподели, че всичко и е излязло към 380 лв за 11 деца,като само тортата им е струвала 75 лв.

# 44
  • Мнения: 3
palen ugas trjbva da e imeto na tozi detski centar,praznuvahme v kavi4ki rogdenij den na da6terj ni tam njma6e ne6to koeto da e kakto trjbva,parvo az bjh pora4ala 5masi za 25 4oveka a te bjha prigotvili 4 za 18 4oveka na drugo mjsto a ne kadeto se bjhme razbrali tai kato sled men sa vzeli o6te edin rogden den i njma6e mjsto,osven tovazaradi paralelni rogden den v sasednata zala na6ij anomator njma6e kak da si svar6i rabotata za6toto glasa mu ne se 4uva 6e ot muzikata na sasednij rogden den i estestveno pri zvuka na happy birthdei vsi4ki deca ot na6ij rogden den iskaha da idat v drugata zala na drugi rogden den zaradi tortata,s 2 dumi programata na animatora propadna za6toto decata ne go 4uvaha toi se opitva6e da nadvika muzikata no uvi.drugoto be6e 4e 15 min sled kato zapo4na na6ij rogden den njma6e bira a az bjh pokanila 25 4oveka v 7 ve4erta i objsnenieto be6e 4e e imalo njkolko rogdenni dni za denj i birata e svar6ila,moge i da e bilo naro4no tai kato tam e mn mn skapo i e logi4no 4e kato njma bira 6te se pora4va vodka uiski idr.dane govorim za porciite na decatakoito sa dosta skapi a bjha dosta oskadni.mn mn slabaorganizacij za vsi4ko.i nakraj kato govorih s upravitelkata i  kazah 4e sam mn  razo4arovana i az gostite mi tj be6e u4udena kakvo tolkova da njmalo bira da imalo paralelen rogden de slogili mi 1 masa po malko za da si pora4a6 e trjbvalo da hodi6 na bara no pak kakvo ot tova nali decata se bili zabavljvali.ne pravete na6ata gre6ka 6te sagaljvate ,prosto tamsaotno6enie ceni l ka4estvo sa na svetlinni godini.a i 6teh da zabravj v predvaritelnata ugovorka stava6e vapros za 2 momi4eta i animator ana rog den ima6e 1 momi4e i animator za6toto ne im stiga personala za 2 rogdenni dni.tova e na kratko prevarnaha tozi hubav praznik v palna ludnica

# 45
  • Мнения: 2
Sad Sad Sad zdraveite na skoro bqhme pokaneni da rojden den v nov detski centar v plovdiv-Happy land iskam da vi kaja kolko sam vazmutena ot nqkolko neshta.1 v tozi detski centar se pushi koeto e vazmutitelno i  nai malko vredno za decata.2 obslujvaneto beshe pod vsqkakva kritika servitiorite nikakvi gi nqma chakahme za porachkata si poveche ot 30min na vsichko ot gore trqbvashe da se molim na servitiorkata da ni obsluji.3 masite bqha taka razpolojeni che nqmashe mqsto da se mine.4 imashe drug rojden den po sashtoto vreme kogato beshe i nashiq i decata se omesiha i trqbvashe da napravim zabelejka na upravitelka. I 5 oshte ot samoto nachalo gostite na rojdeniq den si shushukaha che nishto ne e nared no nakraq stana netarpimo vsichki bqhme razocharovani i varmuteni Cry Cry  Cry

# 46
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен мили майки!Четейки вашите коментари за новия детски център,реших и аз да изкажа мнение по темата.Ходила съм там едва няколко пъти,но за разлика от вас,аз останах много доволна.Първият път,когато посетих центъра,бях сразена. ShockedИмаше рожден ден и детето ми беше в по-малката зала.Няколко минути след нас започнаха да идват доста хора,оказа се че са били от друг рожден ден,който уж бил отменен Shocked Shocked Shocked.Това,което ми направи впечатление бе,че целия колектив се мотивира и за по-малко от 5 мин всичко беше подготвено за партито!!!На нас ни се извиниха,за неудобството,защото трябваше да ни преместят в малката им зала.,но аз лично нямах против да сме там.Това ми направи адски добро впечатление.Виждам,че доста от негативите ви са относно пушенето в кафето...Аз лично също бях изненадана от този факт и реших да попитам управителката.Жената най-учтиво ми обесни,че имат разрешение,както и вентилации и т.н.За мен беше добре,тъй като аз самата съм пушачка и можех да остана там,да пия кафенце със цигарка и да хвърлям по един поглед на детето си.А и дали ще пуша вкъщи и детето ми ще диша дима или ще е в детски център,в които ще се пуши,няма голяма разлика...(А доколкото знам,вече и там не се пуши)А относно цените в ''Happy Land"........... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesнаистина няма спор ,че са доста високи.Но все пак,нека не забравяме,че смв в Мall,наемите са доста високи.И те трябва да избият по някакъв начин,нали така???А и в сравнение с другите детски центрове,цената за децата е почти наполовина.Смятам че като цяло центъра е много добър и отговаря на всичките ми критерии.Какичките също са мн позитивни и усмихнати.Искам да изкажа благодарността си към тях,за грижите,които положиха,за това,детето ми да се чувства като в приказка...  bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....

А относно цените в ''Happy Land"........... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesнаистина няма спор ,че са доста високи.Но все пак,нека не забравяме,че смв в Мall,наемите са доста високи.И те трябва да избият по някакъв начин,нали така??? А и в сравнение с другите детски центрове,цената за децата е почти наполовина......

Това не го разбрах?
Къде точно цените са двойни?



.....Виждам,че доста от негативите ви са относно пушенето в кафето.......А и дали ще пуша вкъщи и детето ми ще диша дима или ще е в детски център,в които ще се пуши,няма голяма разлика...
....

Заклет пушач съм  Laughing но никога детето не диша дима от цигарите ми, дори вкъщи.

# 48
  • Мнения: 1 192
А и дали ще пуша вкъщи и детето ми ще диша дима или ще е в детски център,в които ще се пуши,няма голяма разлика...

Има! В детския център има и други деца освен твоето, а и други хора освен пушачите  Wink

# 49
  • GYM
  • Мнения: 814
Тя васету се е регистрирала, за да ни похвали въпросния център Stop Още онзи ден и бях написала доста остър отговор, понеже по въпроса за пушенето съм ужасно нетолерантна, но за щастие ми се изгубиха писанията из нета, та този път, по-културно - айде нЕма нужда да ни го препоръчваш, вече бяхме, опитахме и не ни хареса Tired

# 50
  • Мнения: 7
Мами , пишете какви ли не глупости по адрес на този детски център , ама пълни глупости . . .
Една каза че нямали маси , че не била доволна защото нямало блира и какво ли още не . . .
Друга каза че нямали играчки , а трета чакала да бъде обслужена повече от половин час . . .
А четвърта пише за пясъчник . . .
ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ .
ВИЕ ИЗОБЩО ЗНАЕТЕ ЛИ КЪДЕ СЕ НАМИРА ТОЗИ ЦЕНТЪР, КАК ИЗГЛЕЖДА, И КЪДЕ СТЕ ВИДЯЛИ НЕЩО ПО - ДОБРО
ОТ НЕГО В НАШИЯ ГРАД.
Поздравявам този център и желанието с което работят и начина по който показаха на всички вас ,
че са най - добрите в този бранш .
И нещо лично от мен ЗА ТЯХ , АКО ИСКАШ ДА БЪДЕШ ВОЙВОДА , ЩЕ СТРЕЛЯТ ПО ТЕБ .
Аз ходя редовно там ,и не защото живея близо или е скъпо , а защото ми харесва и на мен и на детето ми ,а мъжа ми
даже той си идва с компютъра защото имат FREE NET ,
и още относно цените им , пия кафе ама ХУБАВО за 1,80 лв. а дъщеря ми си играе за 5лв  1час
и това ако е скъпо . . .
А В ДРУГИЯ  МОЛ ТАМ НА ТЯСНОТО , ПЛАЩАМ 6 ЛВ ЗА ЧАС А БАЗА ЗА СРАВНЕНИЕ МЕЖДУ ДВАТА ЦЕНТЪРА ПРОСТО НЯМА
И да не пропусна да ви кажа , ТАМ НЕ СЕ ПУШИ,
УСПЕХ  ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ НА ТОЗИ ЦЕНТЪР, И ДОКАТО ДЪЩЕРЯ МИ ГО ХАРЕСВА НИЕ ЩЕ ХОДИМ ТАМ .

# 51
  • Мнения: 1 192
Това че се променят и адаптират, говори добре за центъра, но не е нужно да се палиш. Продължавай да го посещаваш.
Сега не се пуши, но преди се пушеше  Peace Може и маси да е нямало, и бира  Mr. Green

ПП Добре е, ако недоволството на клиентите допринася за подобряване на качеството на обслужването Wink

# 52
  • Мнения: 2
Виждам че въпросната госпожа ''velvetvoice'' не позволява на останалите да изказваме мнение,различно от нейното по темата за детския център.Един съвет от мен госпожо! NaughtyНе нападайте хората,които (за разлика от вас може би) имат вкус.Детския център си е много хубав и аз и детето ми ходим с удоволствие там. hahaha

# 53
  • GYM
  • Мнения: 814
Васе, по-спокойно,бе! Grinning Имай си мнението, хвали си го, ходи, пуши, квото си искаш, ма аз няма да повторА Mr. Green
Айде със здраве Laughing

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Вчера бяхме там. Пуснаха 2 годишния ми син с кака си в залата за големи. Защо, така и не разбрах, като влязохме почистваха малката зала, но после видях че там има други деца. Като застанах до вратата да го наглеждам служителката вътре ми каза "Спокойно, ние ги гледаме". Точно докато си поръчам кафе малкия беше паднал и плачеше неудържимо. Повече не пожела и да влезе. За да съм честна ще кажа че за него не ни взеха пари.
За мен функциите които изпълняват служителите в този център не са на аниматори, а по-скоро на надзиратели. Определено не занимават децата.

# 55
  • Мнения: 2 132

За мен функциите които изпълняват служителите в този център не са на аниматори, а по-скоро на надзиратели. Определено не занимават децата.
А, имаше ли много деца вътре? Честно  казано аз не съм видяла в някой детски център, каките да занимават много децата когато е пълно. Повече гледат някой да не се удари, сбие и т.н. Simple Smile
Иначе ние преди Коледа бях в Галерия и искахме да пуснем детето докато пазаруваме подаръка от Дядо Коледа, но ни казаха, че има много деца и да се върнем след 30мин. Като погледнах на тръгване в малката зала, имаше само 2-3 деца, но май бяха с родителите си.  Thinking

# 56
  • Мнения: 47
може ли някой ако знае да сподели телефона на центъра

# 57
  • Мнения: 1
Да и аз имам нужда от телефон, ако може. Simple Smile А техен ли е магазина на City Toys в Галерията?

# 58
  • Мнения: 44
Да и аз имам нужда от телефон, ако може. Simple Smile А техен ли е магазина на City Toys в Галерията?

Ето Ви телефони на Детския център -0896/614930; 0896/614833  Peace

# 59
  • Мнения: 12
Вчера бяхме там. Пуснаха 2 годишния ми син с кака си в залата за големи. Защо, така и не разбрах, като влязохме почистваха малката зала, но после видях че там има други деца. Като застанах до вратата да го наглеждам служителката вътре ми каза "Спокойно, ние ги гледаме". Точно докато си поръчам кафе малкия беше паднал и плачеше неудържимо. Повече не пожела и да влезе. За да съм честна ще кажа че за него не ни взеха пари.
За мен функциите които изпълняват служителите в този център не са на аниматори, а по-скоро на надзиратели. Определено не занимават децата.

даже и такива не са...същото се случи и с нас, с тази разлика , че отидох до гръцките дюнери за не повече от 10 мин. , обадиха се по телефона, съответно детето ми ревеше ужасно, попитах "защо" и отговорът беше "ами...както си ходеше и се разплака"  Whistling Whistling Whistling, още не бях платила на касата, когато 2те служителки, които занимават уж децата побързаха да се затичат към асансьорите, за да слязат до магазин ДМ да се пръскат с разни тестерчета...забравих да допълня, че беше по обяд делничен ден и съответно нямаше други деца ..е...не повторих посещението си! не препоръчвам!

# 60
  • Мнения: 2
Мами , пишете какви ли не глупости по адрес на този детски център , ама пълни глупости . . .
Една каза че нямали маси , че не била доволна защото нямало блира и какво ли още не . . .
Друга каза че нямали играчки , а трета чакала да бъде обслужена повече от половин час . . .
А четвърта пише за пясъчник . . .
ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ .
ВИЕ ИЗОБЩО ЗНАЕТЕ ЛИ КЪДЕ СЕ НАМИРА ТОЗИ ЦЕНТЪР, КАК ИЗГЛЕЖДА, И КЪДЕ СТЕ ВИДЯЛИ НЕЩО ПО - ДОБРО
ОТ НЕГО В НАШИЯ ГРАД.
Поздравявам този център и желанието с което работят и начина по който показаха на всички вас ,
че са най - добрите в този бранш .
И нещо лично от мен ЗА ТЯХ , АКО ИСКАШ ДА БЪДЕШ ВОЙВОДА , ЩЕ СТРЕЛЯТ ПО ТЕБ .
Аз ходя редовно там ,и не защото живея близо или е скъпо , а защото ми харесва и на мен и на детето ми ,а мъжа ми
даже той си идва с компютъра защото имат FREE NET ,
и още относно цените им , пия кафе ама ХУБАВО за 1,80 лв. а дъщеря ми си играе за 5лв  1час
и това ако е скъпо . . .
А В ДРУГИЯ  МОЛ ТАМ НА ТЯСНОТО , ПЛАЩАМ 6 ЛВ ЗА ЧАС А БАЗА ЗА СРАВНЕНИЕ МЕЖДУ ДВАТА ЦЕНТЪРА ПРОСТО НЯМА
И да не пропусна да ви кажа , ТАМ НЕ СЕ ПУШИ,
УСПЕХ  ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ НА ТОЗИ ЦЕНТЪР, И ДОКАТО ДЪЩЕРЯ МИ ГО ХАРЕСВА НИЕ ЩЕ ХОДИМ ТАМ .

Г-жо Лилова,тази тема е за родителите,които посещават детския център като клиенти,а не за тези,които работят там.И тъй като вие сте СЛУЖИТЕЛ на HAPPY LAND,вашето мнение не е безпристрастно и не трябва да се взима под внимание.Аз лично си споделям това,което съм писала и преди за центъра-не ни харесва и никога не бихме празнували рожден ден там.Много повече си харесваме ТОН БОНБОН.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Днес бяхме на рожден ден в Хепи Ленд - на по-добро детско парти не сме присъствали, а сме ходили на доста места с най-различни аниматори  Peace Забавяваше ги младо момче, не ги остави се секунда да скучаят, та чак едно момиченце не беше доволно, понеже не можеше да си играе както то иска  Laughing Дъщеря ми е на 5,5г., не познаваше нито рожденика, нито някое от другите деца (просто с майката сме близки от скоро и децата днес ги запознахме) и не очаквах изобщо да й е толкова забавно. Аниматорът беше уникален просто, такива игри им огранизираше, че чак на мен ми се влизаше при тях  Blush И не беше 2 часа, както е на другите места, а 2,5 часа.
Като цена не знам колко е излязло всичко, но отново ще кажа, че на по-добър детски РД не сме били  Peace
Не работя там и не правя реклама  Stop

# 62
  • Мнения: 4 593
а там пуши ли се още в кафето или забраниха?

# 63
  • Мнения: 29
Забраниха пушенето!

# 64
  • Мнения: 4 593
еееее ще ходя в мола тогава...

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 292
Има изгодна промоция за Хепиленд МОЛ Галерия Пловдив!
2 часа забавление на дете за 5.90 лв. + кафе или безалкохолно за родител Wink
http://grabo.bg/plovdiv/dva-chasa-v-detskiia-tzentar-mol-galerii … a-za-590lv-0sd8gz

Аз закупих 2 ваучера - да видим! Wink

# 66
  • Мнения: 97
Не съм ходила, но съм минавала да разгледам. Чакам малкият да порасне малко, за да мога да го пусна в малката зала. Интересува ме родителите при децата пускат ли? В смисъл, че малкият е малък и трябва някой от нас да е. не вярвам да иска да стои с някой непознат?

# 67
  • Мнения: 2 132
Не съм ходила, но съм минавала да разгледам. Чакам малкият да порасне малко, за да мога да го пусна в малката зала. Интересува ме родителите при децата пускат ли? В смисъл, че малкият е малък и трябва някой от нас да е. не вярвам да иска да стои с някой непознат?
Под 2 или 21/2 искат да е с придружител детето.

# 68
  • Мнения: 97
JeniB благодаря  Hug

# 69
  • Мнения: 29
И аз чакам с нетърпение малко да порастнем, че да мога да го заведа там, че съм си го харесала този детски център. Мисля, че ще му е много интересно, но имаме време дотогава! Във всеки случай в Пловдив е най-големия детски център!

# 70
  • Мнения: 4 593
в пловдив цените в детските центрове за двойни спрямо варна

# 71
  • Мнения: 6 206
може би трябва да погледнеш бургас и софия тогава, за да видиш, че в пловдив са наполовина от там...
чашата наполовина пълна или празна  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 29
Само да Ви споделя, че в Хепиленд са отворили нова доста голяма зала, която ще е само за рожденни дни, а досегашните са за свободен прием и сега шума в кафенето от децата е доста по-малък. Днес се разгождахме из МОЛА та видяхме. Доста добре е станало Peace

Лека вечер!

# 73
  • Мнения: 44
Само да Ви споделя, че в Хепиленд са отворили нова доста голяма зала, която ще е само за рожденни дни, а досегашните са за свободен прием и сега шума в кафенето от децата е доста по-малък. Днес се разгождахме из МОЛА та видяхме. Доста добре е станало Peace

Лека вечер!

Тя залата наистина е доста голяма и хубава,но е за по-големи деца /според мен е за деца над 6г./,така че не ми се вярва само тя да е за рожденни дни,определено и другите зали ще се ползавт за рожденни дни на по-малките деца  Peace
На 30 април ще сме там на РД и то в една от по-малките зали,така че няма да са само за свободен прием  Laughing  Laughing

# 74
  • Мнения: 29
Ясно, значи не сме разбрали както трябва! Благодаря за инфото! Приятен Рожден ден и после ще чакаме да споделите впечатления!

# 75
  • Мнения: 2
Вчера бях на рожден ден в детски център Хепи Ленд  и на каква грозна гледка попаднах, нямате си и на представа!!! Close  Аниматора на Хепи Ленд (мом4ето , на който децата ни му викат БАТКОТО) , водеше рожденият ден на приятелка на детето и, и ние бяхме поканени като гости. Партито беше НЕВЕРОЯТНО, този млад 4овек не остави децата и за минута, играха , ска4аха , викаха , радваха се , нямам думи какъв празник направи аниматора, страшно талантлив, вси4ки родители на масата , които бяхме останахме много о4аровани от него , НО....!!!
След РД , децата останаха да си играят и по едно време влезна шефа на центъра и запо4на да го дърпа мом4ето , много грозно, след което го избута навън и запо4наха явно да се карат , мом4ето само го видях да влиза взе си 4антата и си тръгна , след това станахме да си оправяме багажа за да си тръгваме вси4ки и какво... то4но до Боулинг залата отстрани тоя 4овек събле4е на  аниматора тениската , на която пишеше името на центъра и го остави представяте ли си до кръста ГОЛ да си ходи! Направо СРАМ , СРАМ. Sad Беше ми неудобно да се намесвам , защото съм непозната пък и не е моя работа да се намесвам. А това мом4е си тръгна потен и гол до кръста. Не можах да го приема този факт продължение на няколко 4аса в нас, какво отношение към това мом4е и с какво го заслужи? Сигурна съм , 4е БАТКОТО при тази така развила се ситуация няма пове4е да го видим в детският център. ЩО ЗА ХОРА  СА ТОВА? ИЗГУБИХА СИ ЦЕНЕН АНИМАТОР! АЗ ПОВЕ4Е НЯМА ДА ВЛЕЗНА В ТОЗИ ЦЕНТЪР ОТ СРАМ И НЕ САМО АЗ , НО И МОИТЕ ПРИЯТЕЛКИ.

# 76
  • Мнения: 44
Този център като го откриха ми харесваше много,но от една година насам нещата коренно са се променили,за съжаление вместо да вървят напред,вървят назад  Close
До преди година редовно водих дъщеря ми там да играе,даже и РД и празнувахме там и бях доволна,но вече нещата съвсем отиват на зле,а ако наистина са махнали и аниматора /казва се Найденов/,то вероятно в скоро време и РД няма да организират  Twisted Evil

# 77
  • Мнения: 1
skapa gospojo ,nevqrvam na tova koeto 4eta,no se radvam 4e nai posle tozi animator neraboti v tozi prekrasen detski centar.daje bih pozdravila 6efovete ako te sa vzeli tova re6enie.v detskiq centar rabotqt i drugi 4udesni animatori a i batkoto ve4e se be6e iz4erpal.ve4e po spokoino moga da si ostavqm tam deteto za6toto kolkoto gi zabavlqva6e tolkova i gi stresira6e

# 78
  • Мнения: 44
skapa gospojo ,nevqrvam na tova koeto 4eta,no se radvam 4e nai posle tozi animator neraboti v tozi prekrasen detski centar.daje bih pozdravila 6efovete ako te sa vzeli tova re6enie.v detskiq centar rabotqt i drugi 4udesni animatori a i batkoto ve4e se be6e iz4erpal.ve4e po spokoino moga da si ostavqm tam deteto za6toto kolkoto gi zabavlqva6e tolkova i gi stresira6e

Неудомявам защо ми е изтрит поста и си написала същото нещо днес пак,просто си жалка  Laughing, регистрира се, за да си направиш реклама,но и това няма да помогне на "залязващия" Ви център  Wink
Може да се заблуждавате колкото си искате, че центъра Ви е велик,но там работят предимно хора,които изобщо неразбират от работата си  Close
А относно спокойствието в центъра-това е най-големия смях,който си написала -те по-големите деца сами се забавляват,а така наречените от теб аниматори,вместо да ги забавляват,седят отстрани и наблядават безучастно,за малките да не говорим,като зареват вместо да намерят начин да ги успокоят,те веднага хващат телефона и звънят на родителите   Mr. Green

Хайде ползвайте си центъра,със здраве и си мислете колко сте велики  Peace
Аз и още доста семейства,отдавна се отказахме да посещаваме центъра Ви  Twisted Evil

# 79
  • Мнения: 29
ИЗВЕНЕТЕ МЕ, НО ВИЖДАМ, ЧЕ ДОБРИЯ ТОН В ТАЗИ ТЕМА Е ОТИШЪЛ НА КИНО  Sad
РЕДОВНО ПОСЕЩАВАМЕР ДЕТСКИЯ ЦЕНТЪР С ПЛЕМЕНИЦИТЕ МИ И ПРИЯТЕЛСКИ ДЕЦА И МНОГО НИ ХАРЕСВА. ЗА АНИМАТОРА САМО ДА КАЖА, ЧЕ НЯМА НЕЗАМЕНИМИ ХОРА И ЗА ДА СЕ СТИГНЕ ДОТУК СИГУРНО СИ ИМА ОСНОВАТЕЛНА ПРИЧИНА И ПРИ ВСИЧКИ ПОЛОЖЕНИЯ НЕЩАТА НЕ СА ТАКИВА КАКВИТО ИЗГЛЕЖДАТ. ШЕФОВЕТЕ СИ ЗНАЯТ И СЪС СИГУРНОСТ НЯМАТ ИНТЕРЕС ДА СИ ЗАТРИЯТ БИЗНЕСА, ТАКА ЧЕ СА НИ НАПРАВИЛИ СМЕТКАТА. ПОСЛЕДНО КАТО БЯХМЕ ИМАШЕ ЕДИН ПО/ВЪЗРАСТЕН ЧИЧО АНИМАТОР, КОЙТО Е ПРОФЕСИОНАЛЕН АКТЬОР И МНОГО ХУБАВО ГИ ЗАНИМАВА ДЕЦАТА:)
И ЗА ДА ОТВАРЯТ НОВА ТАКАВА ГОЛЯМА ЗАЛА ПРИ ВСИЧКИ ПОЛОЖЕНИЯ ИМ ВЪРВИ ДОБРЕ ЦЕНТЪРА, ЗАТОВА НЕ РАЗБИРАМ ОТКЪДЕ ТАЗИ ЗЛОБА И ЗАВИСТ (МОЖЕ БИ ОТ КОНКУРЕНЦИЯ) Peace

# 80
  • Мнения: 2
 Party, Смешно е , за каква конкуренция става дума тук ? Ние не говорим за центъра като цяло,центъра като база е страхотен , говорим за аниматора и за агресивното поведение на шефовете там към хората, които работят там... Виждам, 4е в този форум е бъкано със служители на детският център и се опитват някак си да си правят реклама както се спомена по- горе и да наплюят всеки, който е работил в него. Ето сега плюят БАТКОТО, защото не работи там и е ЯВНО, 4е няма кой да им върши основната работа. Бях наскоро пред детският центъра в магазина за игра4ки за да купя игра4ка на детето си и какво да видя.... В новата зала големите я обърнаха надолу с главата, нямаше  игри,нищо, ама нищо, никаква анимация, пълен ХАОС, КАКАФОНИЯ.Имаше някаква жена, която стоеше от страни и си говореше с  нейна колежка. Ли4и, просто си ли4и, 4е там работата издъхва от към работна ръка и аниматор , който знае как се работи с деца. Не защитавам Баткото, но наистина идва редкият момент когато си казвам ли4но за себе си,4е  незаменими хора ИМА.   Както каза една жена по- горе, нека да си работят там и да си хвалят центъра, да си бият аниматорите , пък който иска нека ходи и да си прави РД. 

# 81
  • Мнения: 29
Да ме извенявате, но аз не съм служител на детския център и никога не съм била, пък със сигурност ако съм (според вашите думи) ще говоря хубаво за него, тъй като кой знае колко бой ще съм изяла hahaha Струва ми се смешно, съжалявам. Изкарахте шефовете някакви зверове, които си бият служителите. Наистина аз не съм ставала свидетел на такива неща там. Може пък БАТКОТО да е направил нещо непоправимо, само те си знаят, наистина. Но някой който е наясно само би могъл да знае! Както и да е, в свободна страна живеем и всеки може да си ходи където му е кеф, но да дава оценки за това как върви бизнеса на един или друг ми е малко смешно:)

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 716
Празнувахме рождения ден на дъщеря ми в Хепиленд. Анимацията беше под всякаква критика - какичката им показа цифром и словом две игри, които приключиха в рамките на 7-8 мин и след това ги остави да щуреят из зала (и по добре).
Надникнах в съседната зала, където имаше също рожден ден - там така нар аниматорка блъскаше с балон децата по главата и насърчаваше децата да правят същото, а те милите се споглеждаха и се подсмихваха.
Като база центъра ми допада и бих празнувала отново РД там, но с външен аниматор. Peace

# 83
  • Мнения: 44
Празнувахме рождения ден на дъщеря ми в Хепиленд. Анимацията беше под всякаква критика - какичката им показа цифром и словом две игри, които приключиха в рамките на 7-8 мин и след това ги остави да щуреят из зала (и по добре).
Надникнах в съседната зала, където имаше също рожден ден - там така нар аниматорка блъскаше с балон децата по главата и насърчаваше децата да правят същото, а те милите се споглеждаха и се подсмихваха.
Като база центъра ми допада и бих празнувала отново РД там, но с външен аниматор. Peace

Абсолютно подкрепям мнението Ви,базата е страхотна,но аниматорите и персонала са под всякаква критика  Peace

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 716
Другото нещо, което ми направи лошо впечатление е, че при платени 10 менюта те сервираха 6, защото 4 от поканените деца не дойдоха. За тортата като им казах, че искам да получа ненарязаната част, ми правиха физиономии.
При подобна ситуация от миналата година в Тон бонбон, момичетата сервираха всички платени менюта, а след края на рождения ден не само, че не се наложи да си искам остатъка от тортата, но дори настояха  да ми опаковат за вкъщи и платата и сладките, които не бяхме изяли.

Последна редакция: пн, 14 ное 2011, 10:54 от avia

# 85
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Видях темата и ми се прииска да ви кажа и моето мнение.
Ние го посещаваме вечер през вечер този детски център. Имаме си и карта за посещения която ползва отстъпки, имам много впечатления и за момичетата и за шефовете, но всъщност нас това така и не ни интересува. всеки път аз или мъжа ми сме вътре детето, то не играе никога само под надзора на момичетата там. не че не ми се е искало да го оставим поне за малко но той иска много да се занимават с него. Да играе на различни игри да скача да бяга всъщност едва ли е по-различно моето дете от всяко друго но просто иска индивидуално внимание, което оба4е в интерес на истината получава само в един друг детски център казва се FAIRY срещу Мол Пловдив, но както и да е. Базата на HAPPY LAND e много добра, но наистина няма достатъчно квалифициран персонал който да забавлява всяко дете. Предполагам и че да осигуриш такъв е много трудно, но не и невъзможно. Както и да е ние все пак ходим и то често там както вече казах. Видях че споменахте и за момчето което преди работеше като аниматор там. Мисля че Иван му беше името. Наистина се справяше страхотно, не знам какво стана че си тръгна, но сега никой не дава негови координати. Моля ви ако някой има негов телефон да пише.
иска ми се да го питам дали приема свободни оферти за организирани партита без ангажименти към някой детски център. Бива си го да забавлява не само децата но и родителите. Няколко пъти съм го гледала беше супер, децата наистина бяха щастливи. А колкото до това в Пловдив няма особено много места които да си заслужава да си заведеш детето и да получиш добро обслужване. Тон Бонбон Маккуин 1 и 2, Fairy, а сега за по-големите деца са отворили и един по- специален център на Брезовско срещу Илиенци. А между другото във Fairy можеш да си организираш всичко сам и става страхотно парти. Няколко пъти вече сме се възползвали собственичката е страхотна. Доколкото знам Гладиатори бившото бялата воденица е също тяхно. Мислещи хора са и гледат да осигурят условия за забавления на децата и родителите им.
Благодаря предварително ако някой ми намери телефона на момчето от HAPPY LAND!

# 86
  • Мнения: 1 014
А може ли да дадеш малко повече информация за този център на Брезовска? За колко големи деца е подходящ?

# 87
  • Мнения: 1 251
А може ли да дадеш малко повече информация за този център на Брезовска? За колко големи деца е подходящ?

http://www.marica.bg/show.php?id=66438 Сигурно става въпрос за този, но като чета коментарите и там мястото е добро, но куца персонала. Дано вземат мерки. https://www.facebook.com/pages/Onlyfun/295650300480140

# 88
  • Мнения: 1 014
Изглежда интересен центъра, дано да се разработи, макар че с това местоположение мисля, че ще е трудно.

# 89
  • Мнения: 355
Детският център Only fun на Брезовска е зле отоплен (да не кажа студен), с неадекватен персонал и доста раздути цени. Само аниматорите стават, но само поради тази причина едва ли бих се вдигнала, за да отида до там отново. Поредното доказателство как една хубава идея и доста сериозна инвестиция може да се провали с лош мениджмънт и опит да се пести на дребно.

# 90
  • Мнения: 1 014
Ние отпразнувахме рождения ден на сина ми в Only fun и мога да кажа, че съм много доволна. Идеален е за възрастовата група над 7 години. Температурата беше нормална, не ни беше студено, но пък и децата не се изпотиха. Смело заявявам, че хората се справят, а аз съм доста разглезена от неколкократното празнуване в Тон Бонбон, който знаете е еталон за празнуването на детски рождени дни в Пловдив. Храната беше вкусна, поставиха я на масите щом гостите дойдоха. Обслужването беше добро, анимацията също. Много просторно е, има и зала за пушещите родители, имаше и украса по масите. Децата се забавляваха страхотно и останаха много доволни.
Има два минуса - лошо местоположение, но пък компенсацията е, че има удобен паркинг, и високите цени. В нашия случай, качеството оправда цената.

# 91
  • Мнения: 116
А дали е вярно,че не пускат родителите при децата по време на рождения ден?

# 92
  • Мнения: 1 014
Да, така е. Родителите могат да влизат в дискотеката - и преди старта на програмата и в края - когато е ритуала с поднасянето на тортата. В частта с другите забавления могат да те пуснат, ако искаш да снимаш, не е позволено да влизат всички. Но, всичко е остъклено, така че и отвън се вижда.

Общи условия

Активация на акаунт