Нов детски център в Пловдив - Happy Land

  • 32 975
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 37
Да Пумукъл,права си!Днес ходих да ги питам и ми предложиха и малката зала,понеже всичките деца са около годинка!Може да се плати само за децата на час-4лв и ние да хапваме в заведението,което не ми се стори нещо особенно newsm78!Всичко ни показаха,в смисъл платата за майките и тортите по поръчка!За първи РД май ще пропуснем и ще си го правим в къщи!

# 31
  • Мнения: 1 014
Днес ходихме пак в този център. Климатизацията вече е наред. Каките ме впечатлиха - по едно време даже направиха дискотека на децата - танцуваха, правеха влакче, забавляваха много добре децата.

# 32
  • Мнения: 2 132
А касови бележки дават ли ви като ги оставяте почасово?

# 33
  • Мнения: 1 014
Да, дават.

# 34
  • Мнения: 44
А касови бележки дават ли ви като ги оставяте почасово?

Дават,дават,а след като моя мъж на два пъти им прави забележка,че трябва да има карти с които да се взимат децата,сега вече са направили и такива   Laughing  Laughing
И без тази карта не ти дават детето  Peace

# 35
  • Мнения: 2
Zdr,na vsi4ki!Iskam i az da spodelq mnenieto si ot detskiq centar.Skoro bqhme na rojden den tam i da vi kaja 4estno ne sam mnogo vaodu6evena.Kato cqlo centara e dobar,decata se zabavlqvat ,no obslujvaneto na roditelite po vreme na rojdeniq den e pod vsqkakva kritika.Kato na4alo prepora4vam na vsi4ki,kogato si izbirat bludata za roditelskata masa da pravqt tova po menu,za da ne ostanat sled tova nepriqtno iznenadani ot cenite.Davam vi samo edno sravnenie,a vie si vadete izvodite-golqma tava pica varira s cena ot 7 do 9lv navsqkade v Pld,a v detskiq centar pica 250gr e 9lv.I to pone da be6e hubava!Cenite im sa adski naduti za tova koeto predlagat.Nie bqhme razo4arovini ot tova kak prote4e rojdeniq den i az li4no,kakto i vsi4ki,koito bqha tam,bihme predpo4eli vsqko drugo mqsto za praznuvane,no ne i tozi detski centar.

# 36
  • Мнения: 242
Ние бяхме на рожд. ден на приятелка,и както казаха другите майки-децата се забавляват,но ту е студено,ту топло,цените са  Shocked , за 10 деца и излезе над 500лв,подаръка-тениска от чиполино,от тези най-обикновенните /китайските/ без картинки и т. н.,алкохол не сме пили / да не си помислите ,че от това е толкова сметката/,после съм била веднъж - кафе и мин. вода -5лв ,за wc те карат да водиш детето в мола а не в тяхната  Simple Smile ,за да сложат аларма на детето му пробиват дрешката а ние бяхме с чисто нова на Guess и направо все едно ми я забиха в сърцето.Това са ми първите впечатления.

# 37
  • Мнения: 2 132
Една майка написа в другата тема, че се е пушило в кафето като е била преди 1-2 седмици.
Аз водих детето преди 1 седмица и пак не ми дадоха касова бележка. Трябваше да питам специално за да я получа Simple Smile

# 38
  • Мнения: 242
Да,пуши се,а касова бележка и на мен не ми дадоха,но аз и не се сетих да си я поискам  Embarassed защото в този момент децата ми направо бяха полудяли за левчета,колички,топчета...всичко през което трябва да минеш на влизане и излизане от центъра.

# 39
  • GYM
  • Мнения: 814
На мен лично не ми допадна центъра. Едно на ръка са пушещите в близост до децата ooooh! Мацката, която посрещна детето ми имаше ужасно отегчен вид и по никакъв начен не ме накара да се чувствам добре дошла. Доколко се е забавлявала дъщеря ми - незнам, но не мисля да повторя Peace

# 40
  • Мнения: 95
Не ми хареса детския център.Цените са доста високи,не ми дадоха касова бележка,климатизацията беше зле и се пушеше,което за мен е малко недопустимо при положение,че помещенията са отворени.
При нас беше студено.Бях сутринта и се миеше докато имаше хора,аниматорките стояха и гледаха отсрани,а детето ми все пак е на  1г и 9м.Предупредиха ме,че сама трябва да си го гледам и да съм при него.Все пак не е бебе.Отделно както velvetvoice коментира имаха отегчен вид.Не им се занимаваше изобщо,стояха като пънове отстрани без да вземат никакво участие за 2ч.Можеше и да отидат и да си легнат Joy hahaha

Последна редакция: пт, 12 ное 2010, 21:11 от konikonkoni

# 41
  • Мнения: 4 593
ние бяхме там в 10 сутринта, наистина беше хладно , както и по коридорите
нямаше хора и не беше задимено, достатъчно е голямо, но незнам как е когато е пълно, опитвам се да избирам места в които мога да пуша , без това да пречи на детето, като например тон бонбон в мол пловдив
пиша защото по горе се оплаквате от аниматорките, а аз останах доволна момичето непрекъснато вървеше след мартин , даже си мислих да и кажа да спре , защото той не обича така , касов бон ми дадоха и в заведението и на касата което за мен изобщо не е нещо важно
хареса ми - единствената ми забележка са
Да,пуши се,а касова бележка и на мен не ми дадоха,но аз и не се сетих да си я поискам  Embarassed защото в този момент децата ми направо бяха полудяли за левчета,колички,топчета...всичко през което трябва да минеш на влизане и излизане от центъра.
и най вече чипсовете и другите боклуци на тройни цени

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 306
Бяхме там малко след като го отвориха. Тогава си спомням, че в кафенето не се пушеше и цените бяха горе-долу ОК. Но, за сметка на това жените /не мога да кажа момичетата, защото това бяха жени над 35/ хал-хабер си нямаха как се забавляват деца и само се чудеха къде да се подпрат. Разплаче ли се някое дете, настъпваше паника. Просто не знаеха какво да правят.Всичко беше хаотично, на детето му беше крайно безинтересно / в сравнение с друг детски център, да не правя реклама/. Оттогава не съм била, но като чета май доста промени са направени. Хареса ми единствено, че е центъра е доста голям. Но ако са същите "аниматорки"- мерси Stop

# 43
  • Мнения: 1 174
Здравейте, в понеделник бяхме на рожден ден в детския център в МОЛ- Галерия,искам да споделя, че останах много доволна, т.е. децата бяха много доволни  Mr. Green Аниматорът много добре ги занимаваше 2 часа и половина не ги остави за секунда да скучаят.Направи им много игри,детска дискотека, изобщо не съм виждала до сега така да се забавляват на рожден ден. Не искаха да си тръгват на края.Майката сподели, че всичко и е излязло към 380 лв за 11 деца,като само тортата им е струвала 75 лв.

# 44
  • Мнения: 3
palen ugas trjbva da e imeto na tozi detski centar,praznuvahme v kavi4ki rogdenij den na da6terj ni tam njma6e ne6to koeto da e kakto trjbva,parvo az bjh pora4ala 5masi za 25 4oveka a te bjha prigotvili 4 za 18 4oveka na drugo mjsto a ne kadeto se bjhme razbrali tai kato sled men sa vzeli o6te edin rogden den i njma6e mjsto,osven tovazaradi paralelni rogden den v sasednata zala na6ij anomator njma6e kak da si svar6i rabotata za6toto glasa mu ne se 4uva 6e ot muzikata na sasednij rogden den i estestveno pri zvuka na happy birthdei vsi4ki deca ot na6ij rogden den iskaha da idat v drugata zala na drugi rogden den zaradi tortata,s 2 dumi programata na animatora propadna za6toto decata ne go 4uvaha toi se opitva6e da nadvika muzikata no uvi.drugoto be6e 4e 15 min sled kato zapo4na na6ij rogden den njma6e bira a az bjh pokanila 25 4oveka v 7 ve4erta i objsnenieto be6e 4e e imalo njkolko rogdenni dni za denj i birata e svar6ila,moge i da e bilo naro4no tai kato tam e mn mn skapo i e logi4no 4e kato njma bira 6te se pora4va vodka uiski idr.dane govorim za porciite na decatakoito sa dosta skapi a bjha dosta oskadni.mn mn slabaorganizacij za vsi4ko.i nakraj kato govorih s upravitelkata i  kazah 4e sam mn  razo4arovana i az gostite mi tj be6e u4udena kakvo tolkova da njmalo bira da imalo paralelen rogden de slogili mi 1 masa po malko za da si pora4a6 e trjbvalo da hodi6 na bara no pak kakvo ot tova nali decata se bili zabavljvali.ne pravete na6ata gre6ka 6te sagaljvate ,prosto tamsaotno6enie ceni l ka4estvo sa na svetlinni godini.a i 6teh da zabravj v predvaritelnata ugovorka stava6e vapros za 2 momi4eta i animator ana rog den ima6e 1 momi4e i animator za6toto ne im stiga personala za 2 rogdenni dni.tova e na kratko prevarnaha tozi hubav praznik v palna ludnica

Общи условия

Активация на акаунт