Нов детски център в Пловдив - Happy Land

  • 32 972
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Аз съм много доволна от детски център Тон Бонбон,персоналът е много любезен,цените са същите като в Мола,но има и градина с пясъчник и т.н.

# 16
  • Мнения: 32
Детският център в Галерията е много добър. Синът ми е големичък за такива центрове, пък и не обича да ги посещава, но в този вече два пъти го водя. Харесва му, има игри и забавления и за по-големи деца.

# 17
  • Мнения: 29
Здравей Артемида, моля те кажи ми къде има Тон Бонбон с градина и пясъчник, защото аз такъв не знам. Иначе всички Тон Бонбони са много по-малки от този детски център в Галерия Пловдив и играчките им са съвсем други. Благодаря предварително за информацията.

# 18
  • Мнения: 3 216
Аз имам една огромна забележка към този Детски център- Липсата на климатизация. Това е нещото, което ще ме ткаже да го посетя пак.
Последните три пъти си взимам детето плуващо в пот и едва дищащо- каките ме предупредиха преди това да го разсъблека, че е много горещо, те самите плуваха във вода, бяха зачервени и прегряти, а какво остава за децата, които не се спират. Не знам дали нарочно там не се пуска климатизация, дали е някаква политика или технически проблем, дано скоро да го отстранят.

# 19
  • Мнения: 1 192
Климатизацията май е централна   newsm78

# 20
  • Мнения: 2 132
Аз съм водила детето 3 пъти, но преди да стане жега и беше добре. Явно нещо климатика им издиша или не работи както трябва.
Детето си игра добре, има най-различни играчки, новички са, пространството е голямо, има зала за по-малки деца(на 1.06 беше затворена за рожден ден), какичките май за сега се справят добре.
Минусите - в кафето се пуши (огромен минус за място за деца, при положение, че децата тичат от големите зали към малката и минават през зоната с кафето), не ми дадоха касова бележка последния път като платих (предните 2 пъти е плащал мъжът ми и не знам дали са му дали)

# 21
  • Мнения: 3 216
Това че са отстранили проблема е чудесно. Peace

# 22
  • Мнения: 44
Здравей Артемида, моля те кажи ми къде има Тон Бонбон с градина и пясъчник, защото аз такъв не знам. Иначе всички Тон Бонбони са много по-малки от този детски център в Галерия Пловдив и играчките им са съвсем други. Благодаря предварително за информацията.

Вероятно има впредвид Тон Бонбон,който се намира на главната /като изкачиш стъблите на Каменица и си там/   Rolling Eyes
Аз също съм водила дъщера ми в детския център в МОЛ Галерия,забавлява се страхотно,но всеки път я взимах изпотена /дано наистина да разрешили проблема/    Rolling Eyes
Искам да попитам момичетата,които са празнували там Рожден ден, да споделят има ли аниматори/става въпрос за деца от 2 до 5 годинки/ или децата сами се гледат   Laughing и колко излиза горе-долу Рожденния ден за 10 деца    Peace

# 23
  • Мнения: 1 192
Здравей Артемида, моля те кажи ми къде има Тон Бонбон с градина и пясъчник, защото аз такъв не знам. Иначе всички Тон Бонбони са много по-малки от този детски център в Галерия Пловдив и играчките им са съвсем други. Благодаря предварително за информацията.

Вероятно има впредвид Тон Бонбон,който се намира на главната /като изкачиш стъблите на Каменица и си там/   Rolling Eyes
Аз също съм водила дъщера ми в детския център в МОЛ Галерия,забавлява се страхотно,но всеки път я взимах изпотена /дано наистина да разрешили проблема/    Rolling Eyes
Искам да попитам момичетата,които са празнували там Рожден ден, да споделят има ли аниматори/става въпрос за деца от 2 до 5 годинки/ или децата сами се гледат   Laughing и колко излиза горе-долу Рожденния ден за 10 деца    Peace
170 лв. ти е цената за децата с включено меню, аниматор 1 бр., две хостеси... Ако тортата ти е от тях още 30-40 лв. допълнително. В темата напред съм писала допълнителните екстри, влизащи в цената. Времето е 2ч и 30 мин. Останалото е според поръчаното от родителите...

# 24
  • Мнения: 44
Пумукъл,много ти благодаря за бързия отговор   Hug  Hug

# 25
  • Мнения: 1 014
То на целия мол климатизацията не е в ред. Няколкото пъти, в които съм ходила не се дишаше нито в самия мол, нито в детския център, а в Карфур беше трагично. Много ще се радвам, ако наистина са я оправили, на синът ми срашно му хареса там, тръгна си с рев.

# 26
  • Мнения: 4 593
момичета дайте снимки , много се бях навила да го водя , но времето беше хубаво и не стигнахме до  там  , иначе аз бях без него, но пък изключих и се отидох да го видя какво представлява

# 27
  • GYM
  • Мнения: 814
момичета дайте снимки , много се бях навила да го водя , но времето беше хубаво и не стигнахме до  там  , иначе аз бях без него, но пък изключих и се отидох да го видя какво представлява
Да, и на мен ще ми е интересно да видя Flutter

# 28
  • Мнения: 37
Точно тема като за мен!Предстои ни първи рожден ден и се замислям за този детски център!Цената една и съща ли е ако са примерно 5 деца?Може ли малко по-подробно за всичко?

# 29
  • Мнения: 1 192
За първи РД едва ли е удачно, детето ти нищо няма да разбере. За деца до една година се иска задължително придружител  Peace
Сумата е за наемането на залата и си струвало толкова  (170лв) и 2 деца да са, и 15 да са  Peace Така ми каза управителката. Но нашите деца бяха 10 и за тази бройка цената е 100 % такава (вкл. прическа на рожденника дните преди празника, подарък от Чиполино-столче тигърче, аниматор, хостеси според броя деца...) Тортата се заплаща отделно (при тях са 30-40 лв). На нас грубо ни излезе 350 лв. всичко, като за родителите не е поръчвано кой-знае какво. Дават ти меню (4 вида- сокче, картофки или салатка, и палачинка или парче пица, или принцеса) за децата по избор, което също влиза в цената. За деца около 1 година няма какво да ти предложат като меню, а и децата се хранят отделно от родителите в самата зала ( ти може да влизаш), а аз лично си взех моя накрая при нас и си го нахраних, защото не беше хапнал нищичко  Wink
 А и в самата зала се влиза без обувки.

Общи условия

Активация на акаунт