Нов детски център в Пловдив - Happy Land

  • 32 976
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Sad Sad Sad zdraveite na skoro bqhme pokaneni da rojden den v nov detski centar v plovdiv-Happy land iskam da vi kaja kolko sam vazmutena ot nqkolko neshta.1 v tozi detski centar se pushi koeto e vazmutitelno i  nai malko vredno za decata.2 obslujvaneto beshe pod vsqkakva kritika servitiorite nikakvi gi nqma chakahme za porachkata si poveche ot 30min na vsichko ot gore trqbvashe da se molim na servitiorkata da ni obsluji.3 masite bqha taka razpolojeni che nqmashe mqsto da se mine.4 imashe drug rojden den po sashtoto vreme kogato beshe i nashiq i decata se omesiha i trqbvashe da napravim zabelejka na upravitelka. I 5 oshte ot samoto nachalo gostite na rojdeniq den si shushukaha che nishto ne e nared no nakraq stana netarpimo vsichki bqhme razocharovani i varmuteni Cry Cry  Cry

# 46
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен мили майки!Четейки вашите коментари за новия детски център,реших и аз да изкажа мнение по темата.Ходила съм там едва няколко пъти,но за разлика от вас,аз останах много доволна.Първият път,когато посетих центъра,бях сразена. ShockedИмаше рожден ден и детето ми беше в по-малката зала.Няколко минути след нас започнаха да идват доста хора,оказа се че са били от друг рожден ден,който уж бил отменен Shocked Shocked Shocked.Това,което ми направи впечатление бе,че целия колектив се мотивира и за по-малко от 5 мин всичко беше подготвено за партито!!!На нас ни се извиниха,за неудобството,защото трябваше да ни преместят в малката им зала.,но аз лично нямах против да сме там.Това ми направи адски добро впечатление.Виждам,че доста от негативите ви са относно пушенето в кафето...Аз лично също бях изненадана от този факт и реших да попитам управителката.Жената най-учтиво ми обесни,че имат разрешение,както и вентилации и т.н.За мен беше добре,тъй като аз самата съм пушачка и можех да остана там,да пия кафенце със цигарка и да хвърлям по един поглед на детето си.А и дали ще пуша вкъщи и детето ми ще диша дима или ще е в детски център,в които ще се пуши,няма голяма разлика...(А доколкото знам,вече и там не се пуши)А относно цените в ''Happy Land"........... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesнаистина няма спор ,че са доста високи.Но все пак,нека не забравяме,че смв в Мall,наемите са доста високи.И те трябва да избият по някакъв начин,нали така???А и в сравнение с другите детски центрове,цената за децата е почти наполовина.Смятам че като цяло центъра е много добър и отговаря на всичките ми критерии.Какичките също са мн позитивни и усмихнати.Искам да изкажа благодарността си към тях,за грижите,които положиха,за това,детето ми да се чувства като в приказка...  bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
....

А относно цените в ''Happy Land"........... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyesнаистина няма спор ,че са доста високи.Но все пак,нека не забравяме,че смв в Мall,наемите са доста високи.И те трябва да избият по някакъв начин,нали така??? А и в сравнение с другите детски центрове,цената за децата е почти наполовина......

Това не го разбрах?
Къде точно цените са двойни?



.....Виждам,че доста от негативите ви са относно пушенето в кафето.......А и дали ще пуша вкъщи и детето ми ще диша дима или ще е в детски център,в които ще се пуши,няма голяма разлика...
....

Заклет пушач съм  Laughing но никога детето не диша дима от цигарите ми, дори вкъщи.

# 48
  • Мнения: 1 192
А и дали ще пуша вкъщи и детето ми ще диша дима или ще е в детски център,в които ще се пуши,няма голяма разлика...

Има! В детския център има и други деца освен твоето, а и други хора освен пушачите  Wink

# 49
  • GYM
  • Мнения: 814
Тя васету се е регистрирала, за да ни похвали въпросния център Stop Още онзи ден и бях написала доста остър отговор, понеже по въпроса за пушенето съм ужасно нетолерантна, но за щастие ми се изгубиха писанията из нета, та този път, по-културно - айде нЕма нужда да ни го препоръчваш, вече бяхме, опитахме и не ни хареса Tired

# 50
  • Мнения: 7
Мами , пишете какви ли не глупости по адрес на този детски център , ама пълни глупости . . .
Една каза че нямали маси , че не била доволна защото нямало блира и какво ли още не . . .
Друга каза че нямали играчки , а трета чакала да бъде обслужена повече от половин час . . .
А четвърта пише за пясъчник . . .
ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ .
ВИЕ ИЗОБЩО ЗНАЕТЕ ЛИ КЪДЕ СЕ НАМИРА ТОЗИ ЦЕНТЪР, КАК ИЗГЛЕЖДА, И КЪДЕ СТЕ ВИДЯЛИ НЕЩО ПО - ДОБРО
ОТ НЕГО В НАШИЯ ГРАД.
Поздравявам този център и желанието с което работят и начина по който показаха на всички вас ,
че са най - добрите в този бранш .
И нещо лично от мен ЗА ТЯХ , АКО ИСКАШ ДА БЪДЕШ ВОЙВОДА , ЩЕ СТРЕЛЯТ ПО ТЕБ .
Аз ходя редовно там ,и не защото живея близо или е скъпо , а защото ми харесва и на мен и на детето ми ,а мъжа ми
даже той си идва с компютъра защото имат FREE NET ,
и още относно цените им , пия кафе ама ХУБАВО за 1,80 лв. а дъщеря ми си играе за 5лв  1час
и това ако е скъпо . . .
А В ДРУГИЯ  МОЛ ТАМ НА ТЯСНОТО , ПЛАЩАМ 6 ЛВ ЗА ЧАС А БАЗА ЗА СРАВНЕНИЕ МЕЖДУ ДВАТА ЦЕНТЪРА ПРОСТО НЯМА
И да не пропусна да ви кажа , ТАМ НЕ СЕ ПУШИ,
УСПЕХ  ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ НА ТОЗИ ЦЕНТЪР, И ДОКАТО ДЪЩЕРЯ МИ ГО ХАРЕСВА НИЕ ЩЕ ХОДИМ ТАМ .

# 51
  • Мнения: 1 192
Това че се променят и адаптират, говори добре за центъра, но не е нужно да се палиш. Продължавай да го посещаваш.
Сега не се пуши, но преди се пушеше  Peace Може и маси да е нямало, и бира  Mr. Green

ПП Добре е, ако недоволството на клиентите допринася за подобряване на качеството на обслужването Wink

# 52
  • Мнения: 2
Виждам че въпросната госпожа ''velvetvoice'' не позволява на останалите да изказваме мнение,различно от нейното по темата за детския център.Един съвет от мен госпожо! NaughtyНе нападайте хората,които (за разлика от вас може би) имат вкус.Детския център си е много хубав и аз и детето ми ходим с удоволствие там. hahaha

# 53
  • GYM
  • Мнения: 814
Васе, по-спокойно,бе! Grinning Имай си мнението, хвали си го, ходи, пуши, квото си искаш, ма аз няма да повторА Mr. Green
Айде със здраве Laughing

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Вчера бяхме там. Пуснаха 2 годишния ми син с кака си в залата за големи. Защо, така и не разбрах, като влязохме почистваха малката зала, но после видях че там има други деца. Като застанах до вратата да го наглеждам служителката вътре ми каза "Спокойно, ние ги гледаме". Точно докато си поръчам кафе малкия беше паднал и плачеше неудържимо. Повече не пожела и да влезе. За да съм честна ще кажа че за него не ни взеха пари.
За мен функциите които изпълняват служителите в този център не са на аниматори, а по-скоро на надзиратели. Определено не занимават децата.

# 55
  • Мнения: 2 132

За мен функциите които изпълняват служителите в този център не са на аниматори, а по-скоро на надзиратели. Определено не занимават децата.
А, имаше ли много деца вътре? Честно  казано аз не съм видяла в някой детски център, каките да занимават много децата когато е пълно. Повече гледат някой да не се удари, сбие и т.н. Simple Smile
Иначе ние преди Коледа бях в Галерия и искахме да пуснем детето докато пазаруваме подаръка от Дядо Коледа, но ни казаха, че има много деца и да се върнем след 30мин. Като погледнах на тръгване в малката зала, имаше само 2-3 деца, но май бяха с родителите си.  Thinking

# 56
  • Мнения: 47
може ли някой ако знае да сподели телефона на центъра

# 57
  • Мнения: 1
Да и аз имам нужда от телефон, ако може. Simple Smile А техен ли е магазина на City Toys в Галерията?

# 58
  • Мнения: 44
Да и аз имам нужда от телефон, ако може. Simple Smile А техен ли е магазина на City Toys в Галерията?

Ето Ви телефони на Детския център -0896/614930; 0896/614833  Peace

# 59
  • Мнения: 12
Вчера бяхме там. Пуснаха 2 годишния ми син с кака си в залата за големи. Защо, така и не разбрах, като влязохме почистваха малката зала, но после видях че там има други деца. Като застанах до вратата да го наглеждам служителката вътре ми каза "Спокойно, ние ги гледаме". Точно докато си поръчам кафе малкия беше паднал и плачеше неудържимо. Повече не пожела и да влезе. За да съм честна ще кажа че за него не ни взеха пари.
За мен функциите които изпълняват служителите в този център не са на аниматори, а по-скоро на надзиратели. Определено не занимават децата.

даже и такива не са...същото се случи и с нас, с тази разлика , че отидох до гръцките дюнери за не повече от 10 мин. , обадиха се по телефона, съответно детето ми ревеше ужасно, попитах "защо" и отговорът беше "ами...както си ходеше и се разплака"  Whistling Whistling Whistling, още не бях платила на касата, когато 2те служителки, които занимават уж децата побързаха да се затичат към асансьорите, за да слязат до магазин ДМ да се пръскат с разни тестерчета...забравих да допълня, че беше по обяд делничен ден и съответно нямаше други деца ..е...не повторих посещението си! не препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт