Сладки,пъргави,игриви са АВГУСТинчетата ни бъбриви -тема № 17

  • 20 782
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
  Захира цели 3 години ? Сигурна ли си? Малко дълго ми се струва  Rolling Eyes По принцип козето мляко се дава с предимство пред кравето,поради много причини. Някои от които,,най-близо е по състав до майчиното/ по-богато е на калций, калий вит. А и др.витамини и антиоксиданти. Само фолиевата киселина и Б12 в кравето е повече  Peace По-слаб алерген е,съдържа по-ниски нива на лактоза. И се препоръчва при деца с  АД или с непоносимост към крав.белтък. С по-малко мазнини е, което го прави по-лесно смилаемо..и т.н. Скоро я обсъждахме темата и стана ясно, че често се препоръчва като 1 сирене. А и ние сме си фенове на кози сирена от всички видове  Grinning   Успешно справяне с гаденето   bouquet
 Аз реших, че щом се препоръчват леките сирена мога да започна с Рикота например.  А е и вкусно  Heart Eyes
 Аси цар си на темите!  newsm10

# 16
  • Мнения: 48
Янче добавям в списъка теб и Лидето!!!   Joy Joy   bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 17 май 2010, 16:34 от MHristova

# 17
  • Мнения: 331
Аси: лелееее, ужас! Ама тортата НЕ Е СОЛЕНА бе жена, това се опитвам да обясня вече 3 страници!  Joy ....

 ooooh! Ама съм и аз...ама верно ,4е като беше написала рецептата и беше писала,4е по-добре по-малко захар да се сложи, 4е става много сладка....естествено ,4е с толкова 4аши захар,няма как да е солена  hahaha  Ама съм изтрещяла нещо май май  Mr. Green


Добавям в списъка теб и Лидето!!!  Joy Joy   bouquet  bouquet
Аде сега и аз от обидените  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 48
Аде сега и аз от обидените  Crossing Arms

Я да видим кой не чете постовете!  Crossing Arms Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 331
Аде сега и аз от обидените  Crossing Arms

Я да видим кой не чете постовете!  Crossing Arms Crossing Arms
Ейййй ама днеска май съм голем заплес  ooooh!  hahaha

# 20
  • Мнения: 777
Ехаа изписали сте старата тема и нова сте започнали вече  Laughing  Аси благодарско за темата   bouquet Hug

Захира и аз неведнъж пробвах Алекс да си го сложа в креватчето и да заспи ама неще.Става на крака,обикаля и почва да реве.Явно и ще се друсаме до първи клас  Sad Тези от регистратурата са за  #2gunfire #2gunfire

Трейси ти се завърна  Hug Браво на Дани за пълзенето.Ние само заставаме в поза пълзене и се мъчи и реве,че не може.За сега само на няколко пъти успяваше ама явно бързо забравя как става номера  Grinning

Янче честити играчки на Анди.Да си играе дълго време с тях та ти да си почиваш  Simple Smile  Hug

Джули честит празник  newsm51

Ох после дописвам,че зверчето надува гайда.  #Crazy

# 21
  • Мнения: 1 569
Малинчеееее, ама за това ти казвам най-добре кажи 'всички' и туй то  Joy Тук се стараем да ти пишем и то все хубави неща, а ти така да ни игнорваш  Naughty Crossing Arms Joy

Аси: жена, вярно си изтрещЕла  Joy

Янче: мерсиии Hug Само ти и Аси честитихте новите придобивки на щерката! Хайде пак сърдита!  Crossing Arms Joy hahaha

Отивам да хапна малко СОЛЕНА торта с яко шикерец Joy

# 22
  • Мнения: 10
  Яна шемет си голям  rotfImbo rotfImao
 И сама със себе си ииии форума  Laughing ии сериалите  Hug  Е хайде честити Андини придобивки!! И ние не пълзим, но пък както каза някой много бързо взеха да схващат тези деца и то без много обяснения. Нямам идея как Еванджи се научи да показва колко голяма ще стане, сега на дневен ред е пляскането на Браво, па другото и омразна.. явно да пляска е по-забавно  Joy образче.  И аз и купих един строител на Дисни, но естествено иска заедно да го правим..

  Аси ама верно си ни добавила, мерси !!! Супер си...др.път ще дам малко данни    bouquet

  Лидка много сте напред със сирената вие  Flutter Имаме го замислено ходенето към вас, но първо ти, че съм ти на пътя дето се вика  Laughing

  Мхристова да де, аз казах пухчо в смисъл нещо сладко за гушкане, мачкане и.т.н.   Grinning

Честита Годишнина Giuli !!! Честит и щастлив семеен живот и много подаръци да получаваш!  Grinning

# 23
  • Мнения: 219
Янче, аз не само забравих да ги честитя, ами щях и да те питам какви са точно, че Анди така се кефи, щото по описанието нищо не разбрах (журналист, ама губиш форма май  Mr. Green). А ти като искаш да останеш сама, Анди ще я шернеш ли на някой, или сама, ама с нея  Laughing
Уф, нещо ми е лигаво, ама с Миташки не става да се лигавя, но чакам щерката дядо й скоро да я докара. А сега ще сменям 3-ти път акан памперс, отдавна толкова пъти не е вършил тая работа за един ден. А пък миришеееее

Аси...кво ти става бе жена, да не ти липсва  luvbed  Thinking
Аз по 100 човека изтървам да напиша, ама ме мързи, ако не пиша след тях, а и не знам дали има и други, като пишат, и вече като изпишат страничката и тръгне да се скролира (дали ме разбра някой  newsm78) и не ми се вижда нищо, дава ми горните редове и пиша на сляпо. Е, много е кофти. Освен да сменя на Мозила примерно, ама съм си свикнала на IE.

# 24
  • Мнения: 521
A_S_Y, добре че ми напомни за Отчаяните съпруги, сега го смъквам. И аз съм луд фен. Мерси за новата темичка, чудничка е.
Поли, ама вие пък сте напред със зъбите, ние сме от партията на Анди (беззъбата)  Mr. Green
Янче, я кажи сега какви играчки взе ти  Hug да са ви честити, аз отдавна не съм купувала на Дани, ама той има толкова много, че вече няма къде да се стъпи вкъщи. Ние пък му купихме седалка за кола. Бай дъ уей, и той е луд фен на всичко дрънкащо и пеещо. Относно чакането ти с нетърпение да пропълзи, абе то и аз като тебе си виках - мен не ме е страх, ще ходя след него, ади да почва. Е да, ама сега малко си промених мнението  Joy Joy Joy Вчера се изтърси от леглото  Cry Cry Cry, само се пресегнах да му взема дрехи през фотьойла и той се търкули .... Днес не мога да свърша абсолютно нищо, защото където и да го оставя, за точно 30 секунди е до компа и започва да го дърпа и да го затваря и ... Пред поне като го сложих на метър от него и се мъчеше да го стигне, ма не ставаше, а сега вече няма такива.
Захира, дано всичко е наред и скоро да спреш да повръщаш и да започне прекрасния период.
Цвети, ами лигави се тука с нас бе  Joy Joy Joy
За оставането сама - и аз имам такива периоди, ама като минат двадена и вече не ми се иска да съм сама  Joy Joy
Ето от нас едно клипче, първия опит на Дани за пълзене  Hug малко залита, пада, но гордо се изправя и продължава напред  hahaha hahaha hahaha до заветната цел  Joy Joy Joy Компа винаги му е стимул да пълзи
http://www.youtube.com/watch?v=rpNqbdQhxuk

# 25
  • Мнения: 196
Harielka renee не се сещам къде съм го чела, но и italiana имаше същото инфо отнякъде, може би тя може да се включи с по-компетентен отговор за сиренето, че на мен чавки са ми изпили мозъка и помня, че до 3г. краве, после - козе. За кърменето - кърмим си се все така, не мога да я отуча. Само така заспива. Но съм решила или да я разнасяме или да я оставям да се нареве, че не се издържа цяла нощ биберон. Ами ако и другото е така трябвада се гръмна #2gunfire .

Янче тоя биберон и ние го имаме, беше голям хит отначало. Сега си играеме със всякакви опаковки, кутийки и т.н. Станала съм като плюшкин - само събирам разни цветни и интересни амбалажи, понеже играчките не се поглеждат.

Guili за гледането оставям я на братовчедки, свекърва ми, когато не е на работа, баща ми когато не е на работа, брат ми и приятелката му, общо взето стане ли въпрос за гледане съм "Обади се на приятел". Мъжа ми колкото пъти съм останала да чакам на него да я гледа все в последния момент му изниква ангажимент и ми проваля цялата организация.

Аси нервата ме хваща за съжаление нощно време, понеже много ми се спи и Анди все иска да суче и съм крайно раздразнителна.

# 26
  • Мнения: 1 569
Цвети: еее хайде сега, на 'загубили професионална форма' ли ще се обиждаме???  hahaha Я кажи ти какво бачкаш та да ти открия и аз слабо място, че иначе не е честно  Joy А иначе даже не съм се старала да обяснявам какво сме взели. Мислех, че като кажа дрънкалки това е от ясно по-ясно  Joy Сега за теб ще се постарая повечко  Joy - основното, което купихме е едно нещо като голям биберон вътре с много различни дрънкалки. Така по-добре ли е? Wink А иначе ами май второто -сама сама, ама с Анди  ще съм Mr. Green Майка ми живее на долния етаж, но гледам да я оставям само когато наистина се налага, че да няма после намеци 'аз ти гледам детето, а ти еди си к'во'  Naughty Grinning

Захирка: хаха при нас стана малко обратното. Понеже късно разбрах, че го продават в Джъмбо играеше с други дрънкалки и играчки, които естествено са й омръзнали, съответно любимите неща бяха кърпички, кутии от салфетки,  опаковки на какво ли не, разбира се дистанционното... Но понеже реших все пак да го спася от лигите й се наканих да идем за биберона, та белким други дрънкалки й станат интересни  Joy Ама ми се струва, че и с тях ще е точно за 3 дни, та ако не и за по-малко  Joy

Трейси: страшен е Дани, мнооого сладък Simple Smile И пак да кажа - хич не ме е страх нито да пролазва, нито да прохожда. Напротив чакам го с нетърпение както за да й се кефя, така и за да опровергая слуховете, че видиш ли тогава съм щяла да стана клечка  Joy Съжалявам, че е тупнал на земята:( Нали нищо му няма?  Hug А иначе Анди беззъба, беззъба, ама с коса  Joy Казвам го защото като ти прочетох поста и се сетих майка ми какво казвала на хората : едната внучка без зъби, а другата гологлава  Joy

За сирената не се втелясвайте толкова - инфо всякакво и кое от кое по-противоречиво. Едното има едни предимства и недостатъци, другото други и просто трябва да си изберем на кое да 'повярваме'.  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 331
Аси...кво ти става бе жена, да не ти липсва  luvbed  Thinking
Абе не бе..... не е туй проблема /доста добре сме с това / Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 22
Честита годишнина на Guili!

Аси, поздравления за новата тема. Отново суперска   bouquet

Захира, аз също знам, че козето сирене е слабоалергенно и се препоръчва преди кравето при деца склонни към алергии  Peace

Трейси, току що гледах клипчето на Дани. Голям сладурко и как се клатушка миличкия. Всичко е толкова сложно в началото Simple Smile

Янче, честити нови играчки на Анди. И мен запалихте за този биберон, ще вземем да отскочим до Джъмбо да се снабдим и ние  Embarassed Поне ни е на 5 мин. Ние пък вчера взехме на Алекс от тези килимчета за игра тип пъзел. Досега търсихме в различни магазини, но нещо все не ми харесваха- с някви букви само, едни никакви такива Simple Smile А това, което взехме е супер шаренко, представлява ферма и е адски сладко Simple Smile.

# 29
  • Мнения: 1 569
Ох днес само мои постове, ша ма извиняватИ, ама така е като е шибаняк врмето, а и кръстът ме скапва  Rolling Eyes

Мариелка: еееех, днес в Джъмбо не намерих такова килимче, а май Глупи или Хариела бяха казали, че там имало по 10лв (макар и малко, та 2 исках да взема).  newsm78 Ти откъде и за колко го взе и моля те опиши ми материала, от който е направено. Меко ли е, твърдо ли е, гума или нешо подобно?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт