pampers premium care- има ли (не)оригинални?

  • 6 687
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 30 272
здравейте мами,

от доста дълго време ползвам pampers premium care и сега сме на №5. Миналата седмица купих обичайно голям пакет и при отварянето ми направи впечатление, че картинките отпред и отзад са различни. Когато извадих един и го сравних с единствения, останал ми от предната опаковка, установих, че материалът е по-груб и матиран, по-дебели са и на вид и на пипане. Сравних опаковките и баркодовете и не видях разлика  newsm78 В цената почти няма разлика (50ст), което е най-вероятно от търговеца.

Имате ли подобни наблюдения?

Прилагам и снимки.



в ляво с зебрата са по-фините (на тях съм попадала досега), а с патето по-грубите и матирани (съответно и отзад)  newsm78 И на двете пише Made in Germany.

# 1
  • Мнения: 9 475
Мдааааа,има също и полски.Качеството определено не е едно и също.Именно,заради зачестилите случаи на имитации на пазара се отказах от тях.Не говоря за марката Прима Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 30 272
Мдааааа,има също и полски.Качеството определено не е едно и също.Именно,заради зачестилите случаи на имитации на пазара се отказах от тях.Не говоря за марката Прима Peace

е защо тогава пишат Made in Germany, значи ни заблуждават  #Cussing out

# 3
  • Мнения: 9 475
Не съм попадала на немски Rolling Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 30 272
то вече ако знае човек кое какво е  ooooh!

# 5
  • Мнения: 2 259
Един път взех  4+ 62 бр. и след това 64бр.
Разлика имаше и в качеството разбира се.
Едините бяха турски -64 бр по- лоши ,а другите в Катар  ако не се лъжа .Все още ползвам тази марка и по друга причини .По-пълнички сме ,а памперса е по -тънак.Ако някой ми даде идея за аналог ,насреща съм за проба Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 30 272
Един път взех  4+ 62 бр. и след това 64бр.
Разлика имаше и в качеството разбира се.
Едините бяха турски -64 бр по- лоши ,а другите в Катар  ако не се лъжа .Все още ползвам тази марка и по друга причини .По-пълнички сме ,а памперса е по -тънак.Ако някой ми даде идея за аналог ,насреща съм за проба Hug


и ние затова ги ползваме  Peace

# 7
  • Мнения: 0
Zdraveite!Hora gledaite reklamite tam kazvat 4e novite pampers premiumcare sa podnoveni po grubi i s oshte nqkakuv sloi gel za po-dobro popivane!A ina4e dovolni li ste ot tqh propuskat li ?

# 8
  • София
  • Мнения: 30 272
да, вече разбрахме, че да по-груби. Не лично вече рядко ги ползваме, з-то подобрението не ни се отрази добре и взеха да пропускат  Sad

# 9
  • Мнения: 20
Няма страшно - пелените и от Германия и от Полша са добри - ние сме много доволни  Peace - наистина са малко по твърди защото имат повече гел, но затова пък попиват много по-добре и са много по-тънки от които и да е пелени! Гледайте за синьото знакче dry max и няма да сгрешите Simple Smile Хубав ден на всички мами !

Общи условия

Активация на акаунт