Гадене и киселини

  • 36 914
  • 88
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 175
Здравейте момичета. Simple Smile
Споделете моля.
Кога ви се появиха първите признаци на гадене,колко продължи и  какво ви помогна за по-лекото му минаване?

# 46
  • Мнения: 718
Има много такива теми, потърси. Моето гадене започна преди да видя 2те чертички, повръщах и докато раждах  Laughing Нищо не ми помогна, но препоръчват да не стоиш гладна, джинджър, вода с лимон, също има едни ластичета за ръцете, при някои действа. Успех!

# 47
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
2 месец, при мен нямаше позиви за повръщане, в тези моменти само лежане, не можех да си стоя на краката - случи ми се на няколко пъти по за седмица и после минаваше, най-много 2 и 3месец, после имаше малко в 4 месец и 2 седмици от 8 месец

# 48
  • Мнения: 6 274
Има много теми, в които е обсъждано надълго и нашироко какво е помагало на другите, което обаче не е гаранция, че ще помогне и на теб.
Аз съм чувала/чела за бисквити, солети и т.н., но не мога да ти кажа от личен опит, защото по време на бременностите не съм имала гадене.

# 49
  • Мнения: 2 453
Гаденето ми минаваше само от капките Вомитусхил, които пиех още със ставането от леглото без значение дали в момента ми се гади, киселини не съм имала.

# 50
  • София
  • Мнения: 584
До края на бременността се скъсах от гадене, постоянно дъвчех бонбони, всякакви. И ядене по малко,но безспир, имах чувството, че така затапвам гаденето навътре и по не го усещах... временно, де. А иначе повръщах поне десетина пъти на ден до 4 месец, влачех се по пода. Права не можех да съм без да повърна. Два курса лежах в болницата на системи за оводняване, не можех и глътка да прекарам през устата си. Не искам да се сещам  Sick
Освен бонбони, ядки също рупах много (затова си избрах да съм Хрупка), но всичко това след 4м. Преди това беше тотален  Sick
Дегана не помагаше, нито бисквитки,солетки, още по-чоглав вкус ми ставаше.
Но най-най-хубавото дойде в 9-ия месец  Simple Smile    Party   Заслужава си   Hug

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Започна през 2-ри месец и продължи до началото на 5-ти ,предимно сутрин.
Почти нищо не ми помогна,само сода с лимон ,но понякога. Peace

# 52
  • Мнения: 405
Кисело мляко или ябълка срещу киселини!

# 53
  • USA
  • Мнения: 94
Ne mi se e gadilo,no 8q i 9q mesec-ujasni kiselini ot vsi4ko  Grinning.2-3 gladki bira predi lqgane me uspokoqvaha i nqmah kiselini.Pri men se poqvqvqha mnogo rano sutrin ili ve4er

----------------
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 10:50 от AnMary

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 440
И на мен киселините ми се появиха последните месеци, когато не остава място за стомах, но това не ми пречеше да се тъпча до безкрайност  Laughing Помагаше ми минерална вода с лимон и мъничко сода.

# 55
  • Мнения: 34
В пети месец съм в момента втора бременност !След хранене дори и малко храна да съм приела изпитвам тежест в стомаха и се чувствам като слон ,качила съм 5 кг от началото според мен не са много!Само при мен ли е така?

# 56
  • Мнения: 9 439
Не съм имала подобно чувство,нито с първата,нито с втората бременност!
Консултирай се с АГ.

# 57
  • Мнения: 9 776
Аз бях така с втората бременност, дори в по-ранните месеци. Малко да хапнех, коремът ми се издуваше ужасно. Не си едниствената със сигурност Wink

# 58
  • Мнения: 9 483
Според мен зависи не само от количеството, но и от самото съдържание и обработка..
Ако тази тежест я имаш и при консумация, да кажем и само от плодове/зеленчуци..или супа..т.е. леки храни-ест. се консултирай с доктор. Peace

# 59
  • Мнения: 320
Според мен зависи не само от количеството, но и от самото съдържание и обработка..
Ако тази тежест я имаш и при консумация, да кажем и само от плодове/зеленчуци..или супа..т.е. леки храни-ест. се консултирай с доктор. Peace

Peace

Аз също изпитвах тежест до към 5-тия месец, понякога имах и киселини, но забелязах че това се случва когато ям пържени и по-тежки храни, случваше се дори когато ядях бял хляб, затова не ядях пържено и бял хляб, а хляб Бонус, както и ядях по-често по по-малко и наблягах повече на плодовете  Peace

Общи условия

Активация на акаунт