Гадене и киселини

  • 36 915
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 179
Сода и газирана вода за киселините  ,това ми помага сега  Peace

# 31
  • Мнения: 5
 Аз заради гаденето,киселините и повръщането класифицирам бременността си като не леко минала или почти по-голямата й част.
 Аз започнах да повръщам две седмици след като ми закъсня цикъла и не спрях до 7 месец.До сега съм наддала около 5 кг,защото вместо да дебелея,аз слабеех от гаденето и повръщането.Нищо не ме спасяваше накрая получих ГЕРБ,влачих се по гастроентеролози като луда.Не мога да кажа от какво точно ми се гадеше и повръщане,нито пък  какво ми помагаше,защото от това,което ми минаваше след три дни ми се гадеше.Абе кофти работа.Всичко е толкова индивидуално-сега съм почти в девети месец и нямам киселини,за разлика от повечето мами.
 

# 32
  • София
  • Мнения: 38 515
Да докладвам. За гаденето просто установих, че не трябва да седя гладна в никакъв случай, както си бях свикнала преди. Закуска, обяд, вечеря - всеки ден. И някоя солетка, бисквитка или плод между храненията.

# 33
  • добрич
  • Мнения: 39
Още след 2 месец бях с огромни киселини и спасявах положението със сода бикарбонат, докато не влязох и в болница с криза ,после много ябълки и газ. вода.Имах киселини от всичко,но вече  не бебка е на 4месеца ,така че кураж. 

# 34
  • София
  • Мнения: 54
Забравих, и бисквитите ми помагаха срещу киселините. Обикновените бисквити.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 53
За киселините на мен ми помагаше само Stop acid. От всичко друго ми се гадеше.

# 36
  • Мнения: 56
Срещу киселините най много ми помага газираната вода, глътка- две бираили чаша доста гореща вода. Содата за хляб съм чувала че не е полезна по време на бременност, за сега до лекарства не съм стигнала но ако се наложи ще вземам. Все още удържам положението, но изпивам литри газирана вода.
Срещу гаденето хапвай по-малко, но по- често и задължително закусвай.
Леко бременеене на всички

# 37
  • Мнения: 2 231
Мене ме спасяваше само прясно мляко, но само за час. А сега гледам има много съвременни добри лекарства, които стават и за бременни.

# 38
  • Мнения: 312
На мен нищо не ми помагаше за гаденето.Киселини съм нямала.

# 39
  • Мнения: 857
За гаденето нищо не ми помагаше.
За киселините - временно сода и газирана вода.

# 40
  • Мнения: 262
тези Талцити и подобни ги избягвайте все пак е лекарство, колкото и да ви убеждават че са безвредни!

# 41
  • Мнения: 2 960
Гаденето ме подмина,киселини имах доста силни особено в края.Когато се превръщаха в горивини Mr. Greenлапвах по един Талцид Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 5 079
Гадене и киселини в комбинация са рядко срещана "екстра". Първото си е типично за началото на бременността, докато киселините се появяват към края.
С/у гадене не ми помагаше нищо, ама нищичко, отмина си от самосебе си.
Киселините борех със студено прясно мляко, на бавни глътки и по малко, помагаше ми, определено. Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 2 508
Талцид много ми помагаше.

# 44
  • Мнения: 920
Гадене и киселини в комбинация са рядко срещана "екстра". Първото си е типично за началото на бременността, докато киселините се появяват към края.
С/у гадене не ми помагаше нищо, ама нищичко, отмина си от самосебе си.
Киселините борех със студено прясно мляко, на бавни глътки и по малко, помагаше ми, определено. Peace
Явно аз съм била от щастливките Mr. Green Много е гадно, ама много, хем да ти се гади, хем да имаш чувството, че ти изгарят гърлото и хранопоровода Crazy

Общи условия

Активация на акаунт