Гадене и киселини

  • 36 910
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Гаденето в началото борех с хапване.  Mr. Green
Всъщност, гадеше ми се само ако съм гладна.
Хапнех ли, нещата се успокояваха.
Киселини не съм имала грам за цялата бременност! Praynig
Може би защото пиех страшно много газирана вода, не знам. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 475
Газираната вода върши най-добра работа! Аз пиех непрекъснато през цялата си бременност! Peace

# 17
  • софия
  • Мнения: 2 140
Явно много облекчава газираното newsm78!С риск да бъда нападната,но това не е за пренебрегване Naughty:
Цитат
Газираните безалкохолни са богати на фосфор, а увеличените му нива водят до дисбаланс в обмяната на калция и до дефицит на калций в организма. А този минерал е много важен не само за формиране на костите на плода, но и за правилното функциониране на нервната система, сърцето и процесите на кръвосъсирване.






# 18
  • Мнения: 15
На мен много ми помагат ябълки срещу киселини.Току-що се"излекувах" с една от този ужас.Поне за тази вечер.

# 19
  • Мнения: 920
Явно много облекчава газираното newsm78!С риск да бъда нападната,но това не е за пренебрегване Naughty:
Цитат
Газираните безалкохолни са богати на фосфор, а увеличените му нива водят до дисбаланс в обмяната на калция и до дефицит на калций в организма. А този минерал е много важен не само за формиране на костите на плода, но и за правилното функциониране на нервната система, сърцето и процесите на кръвосъсирване.
Koгато всичко е с мярка,не виждам да има проблем. Не ми се вярва едно безалкохолно да доведе до дефицит на калций, чак пък толкова. Сигурно,ако изпиваш по три литра фанта,може и да настъпи нещо подобно, но според мен това е пресилено.
Да уточня, не те нападам Grinning

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Вода със сок от лимон леко облекчваше гаденето.
А за киселините- нищо не ми помагаше,дори и Талцид. Вечер спях на малко по-повдигната възглавница.  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 462
За гаденето - нищо не ми помагаше. Киселини не съм имала много, но ми помагаше по-малкото храна вечер,
защото тогава имах киселини.

# 22
  • Мнения: 925
Сода и газирана вода за киселините  Peace Също така и чаша студено прясно мляко  Peace

# 23
  • Мнения: 1 558
На мен гаденето ми беше спестено,но за киселини пиех хлебна сода и ядях много ябълки. Peace

# 24
  • Мнения: 1 310
Пазех се от храни, които знам, че ми причиняват киселини и пиех сода. Но киселини имах само последните два месеца.  Peace

# 25
  • Мнения: 10
За киселините ми помага само студено кисело мляко или сладолед. Гадеше ми се рядко, и ако станеше непоносимо, пиех "Деган". И отново за киселините - забелязвам, че ми се появяват от домати, червен пипер и др. подобни.

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Сещам се за Газекс, на Хималая. На една приятелка й помага много.

# 27
  • София
  • Мнения: 54
За гадене - ЕМИЛ.
За киселини - яйца на очи  Rolling Eyes или под всякаква друга форма.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 440
 newsm78 а на мен пък от яйцата ми се получаваха киселини, но при всеки си е индивидуално.

# 29
  • Мнения: 777
Честно и аз пиех газирано и ми минаваха киселините.А бяха страшно много и от мазните и сладките неща много ми се гадеше.

Общи условия

Активация на акаунт