Приморско- отзиви

  • 127 323
  • 266
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
Ние също ходим в Приморско от четири години. Почиваме края към края на юни. Времето тогава е топло, няма навалица по плажовете и кръчмите. По това време е рай. Достатъчно хора, за да не ни е скучно, в същото време не се буташ с народ никъде. Последните две години ходим в хотел Сънрайз. Хотела е нов и с много добро обслужване.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 735
И ние последния път бяхме в Сънрайз и сме много доволни.От форума го бяха похвалили и в началото бях с резерви,но сега го препоръчвам с две ръце. Laughing

# 17
  • Мнения: 1 844
Повече от десетина години все на Приморско ходим,любимо място е за нас. LaughingНо ние не сме от тези,които стоим само в градчето.Плажът/южния/ сме ползвали само една година и то от време на време и все стояхме на Перла.Ресторанти има няколко по-хубави,но най-обичаме да отскачаме до Рибния хан в Китен.Ако сте от скитниците като нас,може да ти напиша още няколко идеи за обиколки на юг.
Давай идеи,предварително благодаря!  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 735
Плаж на Синеморец,разходка до Резово,че там плажа е символичен,но е хубаво да си направиш снимка на границата.Преди Резово е Силистар,страхотен плаж.Преди беше девствен направо,по черен път е/ако не се е променило последните две години/.И да не забравите да си носите личните карти,че е гранична зона.До Созопол също има нещо като замък,до което не сме ходили,но ми изглеждаше интересно от пътя.И разходка с лодка/голяма/ по Ропотамо,само да не бъркам името на  реката, преди Приморско,като идваш от Созопол.Имаше още един плаж/преди Приморско/,в защитена зона,където има строеж на някаква младежка база от соца,но не мога да се сетя името,също беше много приятен и почти без хора,плащаше се някаква такса на входа.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 259
Имаше още един плаж/преди Приморско/,в защитена зона,където има строеж на някаква младежка база от соца,но не мога да се сетя името,също беше много приятен и почти без хора,плащаше се някаква такса на входа.

Аркутино сигурно имаш пред вид.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 735
Да,Аркутино. Laughing

# 21
  • Мнения: 1 496
Тази година май и ние ще сме в Приморско. Като дете няколко лета подред съм ходила там. Преди 2 години като минахме през селото /или може ми град newsm78/ - напълно променено... Кажете ми за Сънрайз - има ли много дечица? Искам да заведа някъде баткото сред деца за да му е интересно и да не скучае. Четох някъде, че цели класове ученици се изсипват там - нещо като лагер и не ми хареса идеята да е пълно с тийнчета наоколо...   

# 22
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Тази година май и ние ще сме в Приморско. Като дете няколко лета подред съм ходила там. Преди 2 години като минахме през селото /или може ми град newsm78/ - напълно променено... Кажете ми за Сънрайз - има ли много дечица? Искам да заведа някъде баткото сред деца за да му е интересно и да не скучае. Четох някъде, че цели класове ученици се изсипват там - нещо като лагер и не ми хареса идеята да е пълно с тийнчета наоколо...   

Здрасти,

организираните почивки били от юли нататък, а целия юни си е свободен за резервации. И да, има дечица много, щели тази година да имат и 3 аниматорки. Едва ли би скучало детето ти там, напротив - незабравимо лято ще има.

# 23
  • Мнения: 136



Ние вече имаме резервация за Сънрайз от 14 юни. Ще ходим  три семейства с деца. Надявам се хубаво време. Ако някой се интересува ще пиша от там, казаха че има безжичен Интернет в комплекса.

# 24
  • Мнения: 1 496
Slas, ако ти остане свободна минутка - ще съм благодарна ако пишеш от там. bouquet Ние все още не сме решили къде ще ходим, но имаме набелязани местенца, сред които е и Сънрайз.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 894
Вече няколко лета подред в темите за Приморско, всичко се върти около този Сънрайс, ами както и да му гледам цените, скъпо ми се вижда. За локацията му, ми се виждат високи тези цени. Пък ако ще и 5 аниматорки да имат.

# 26
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Вече няколко лета подред в темите за Приморско, всичко се върти около този Сънрайс, ами както и да му гледам цените, скъпо ми се вижда. За локацията му, ми се виждат високи тези цени. Пък ако ще и 5 аниматорки да имат.

mamasvetla , иронията ти е неуместна. Още повече, че информацията ти не е от първа ръка.

# 27
  • Мнения: 1 496
Mamasvetla, и на мен ми се вижда доста, но ако успеят да забавляват и озаптяват големия ми син по цял ден - склонна съм да дам дори повече  Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 2 894
Вече няколко лета подред в темите за Приморско, всичко се върти около този Сънрайс, ами както и да му гледам цените, скъпо ми се вижда. За локацията му, ми се виждат високи тези цени. Пък ако ще и 5 аниматорки да имат.

mamasvetla , иронията ти е неуместна. Още повече, че информацията ти не е от първа ръка.

Тук не става въпрос за ирония и защо да не ми е информацията от първа ръка, след като гледам в сайта им публикуваните цени? Просто исках да кажа, че в цялото Приморско има един куп хотели, друг е въпроса кои са читави и кои не, но все около Сънрайс се въртят коментарите. Дори ДДС не е включено в обявените им цени, да не говорим, че е абсолютно задължително цените да са публикувани с ДДС. Нито закуска включват, нищо. Е, извинявайте ама за едното легло да ми искат 75 лв. без ДДС, моето мнение е, че не е оправдано.

# 29
  • Мнения: 136
Стаята за семейството ни от 14 юни до 16юни за Сънрайз е 35 лева за двама големи и дете, от 17юни-45 лева. Включени са сауна, фитнес, парна баня и паркинг.
Казаха ни, че ако желаем и закуски ще си доплатим на място по 4 лв. на човек, така че не е нищо, според мен де.

Общи условия

Активация на акаунт