аз и моя приятелка обмисляме отваряне на център за ранноезиково обучение по английски в един район на София. С цел да преценим дали би си струвала инвестицията (свързана е и със закупуване на франчайз), искам да разберем доколко в този и околните райони би имало интерес към такъв център. Дали е възможно да пуснем питания в съответните отчетни теми по райони или отделна анкета в подфорум "Нашите деца", например, или това ще бъде счетено за реклама?
Здравейте,
За съжаление подобен тип маркетингови проучвания са недопустими във форумите ни.
Може да се реализира единствено под формата на платена тема. За повече информация, моля свържете се с рекламния отдел (в дъното на всяка страница има линк За реклама и Контакти)
Ако продължаваш да не ги виждаш, то най-вероятно от браузера си забранила зареждането на картинки от picvalley.net
Виж в настройките на браузера, някъде има опция "Автоматично зареждане на картинки" и бутон Изключения. Натисни бутона, намери в списъка picvalley, изтрий го от списъка и потвърди с ОК.