Рейки - 4

  • 47 751
  • 681
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 730
Делфина фон Ю Благодаря за превода   bouquet

Всеки усеща енергията по различен начин. Тази форма на инициация мен лично ме съмнява  Joy, но опитвай да работиш с енергията, ще си покаже какво и как. Успех !  Simple Smile

# 16
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Мен също ме съмнява, затова бях изумена, че изобщо нещо се случи.

Разбира се, не съм се отказала от инициация по обичайния начин. Надявам се да срещна своя Учител.

# 17
  • Мнения: 65

Благодаря:)
Иначе за произношението Х във втората сричка май не се произнася:
ОМ А ХУМ ВАДЖРА ГУРУ ПАДМА СИДХИ ХУМ

# 18
  • Мнения: 730
Мантра на душата

Аз съм душата
Аз съм монадата
Аз съм божествена светлина
Аз съм любов
Аз съм воля
Аз съм съвършено творение.
      


Тя е дадена на човечеството от Учителя Джухал Кул, чрез записките на Алис Бейли и една от най-силните мантри познати днес. Аз започвам деня с нея Simple Smile

# 19
  • Мнения: 65
извинявам се но имайки предвид и личните си отрицателни опитности, свързани с Алиса Бейли и нейните "учители", не препоръчвам на никой да се занимава с каквото и да е било свързано с нея, колкото и помпозно и "велико" да е заглавието!
Според мен е била медиум, който е бил използван за прокарването на влияния на някакво окултно общество, представяни като "послания на "учители"!

п.п.
някой ако иска, да проучи как се е отнасяла към масонството! Stop

# 20
  • Мнения: 730
Въпрос на гледна точка, лични съмнения....за всеки е различно. Мантрата работи перфектно- не съм чувала досега някой да споделя подобни съмнения при работата си с нея. Хората, които работят и я ползват се чувстват много добре, активират и развиват своите дадености.

И малко инфо : http://terrafim.wordpress.com/2009/10/21/%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%8 … %B8-%D1%81%D0%BB/

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 10:41 от Dani Avramova

# 21
  • Мнения: 2
                                        Peace Здравей Vox populi ,  Peace

                    Знаеш ли, личното ми мнение е, че малко преминаваме към християнския Е(И)уменизм и почерпената от това идея за Транс религиозен Екуменизъм на Алис Бейли.  Пак мое лично мнение, е че полемика в теологична посока по теми,  който са спорни в крайно антагонистични измерения ( стигали не веднъж до кървави разправи по света в миналото и сега) и са в пъти по – тежки дори от полемиките между мистици и учени , малко трудно ще се вместят в темата Рейки , енергийно лечение и различните ни гледни точки по това. Твое лично мнение дали да продължиш курса който си поел, но изместим ли нещата в религиозна плоскост полемиката тук ще крие подводни камъни. Последна дума за това обаче имат админите и модераторите.

Поздрави   bouquet

Rygit         surpriseuu

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 12:20 от rygit

# 22
  • Мнения: 10 691
Всеки усеща енергията по различен начин. Тази форма на инициация мен лично ме съмнява  Joy, но опитвай да работиш с енергията, ще си покаже какво и как. Успех !  Simple Smile

Респективно тогава в инициация по скайп няма ли също доза съмнение?  Simple Smile

Ще пробвам по-късно линка и ще споделя впечатления  Peace

# 23
  • Мнения: 730
Дистанционните настройки в Рейки не се извършват по Скайп  Grinning  bouquet

# 24
  • Мнения: 10 691
Дистанционните настройки в Рейки не се извършват по Скайп  Grinning  bouquet

Хммм... ами чувала съм и за такива  Hug

# 25
  • Мнения: 65
 но изместим ли нещата в религиозна плоскост полемиката тук ще крие подводни камъни. Последна дума за това обаче имат админите и модераторите.

Поздрави   bouquet

Rygit         surpriseuu

въобще нямам предвид религиозна полемика, а енергийни полета, егрегори и влияния, съзнателно натрупвани и ползвани неясно от кой. Аз се чувствaм длъжен да предупредя, и това е основано на личен отрицателен опит.
Според мен медиумизма е чужд на естествения ход на езотерично развитие в 20  и 21 век!
А това, че въпросната авторка е силно рекламирана, промотирана и спонсорирана от десетилетия е съвсем друг въпрос и нейната "популярност" според мен не допринася за това да е по-истинско и благоприятно "контактираното"/внушеното чрез нея!
Има ТРЪСТ,  подпомагащ издаването на тези контактьорски материали.
по така наречения "крион"  сума ти народ е залитнaл, ама прави ли го това по-истински?
"посланията" na Алиса Бейли  не изключвам даже да са по-опасни и от "агни йога" на Елена Рьорих, с която между другото са били в конфликт  Mr. Green

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 13:07 от Vox populi

# 26
  • Мнения: 1 520
Благодаря и от мен за новата тема newsm51

Аз също отказвам да повярвам, че една аудио- или виртуална настройка може да замести настройката, дадена лично от Рейки мастера Peace

# 27
  • Мнения: 2
 wavey
                                                                     Peace Здравейте Всички !!!  Peace

                  @@@@   Днес е Понеделник. Денят на моята Родина България, такава каквато аз я виждам през моите очи !!! Като например ........... http://img80.imageshack.us/img80/691/92002642.jpg http://img526.imageshack.us/img526/1138/37458272.jpg > Днес си мислим само хубави неща за България . Аз http://img72.imageshack.us/img72/5739/86782214.jpg  България !!!   А вие ???

                  @@@@   Ето и един специален подарък ( пет от седемте рилски езера) за Арбанашката девойка ( аз не се обръщам към нея с кокона)  http://4coolpics.com/showpicfull.php?id=328816 за труда й да направи настоящата темата. В едни изтрит мой пост бях дал идея за медитация и релакс по един ден на всяко едно от езерата. Понеже подходящия сезон за това мероприятие наближава просто напомням като част от подаръка по – горе !!!
 
Поздрави    bouquet

Rygit    surpriseuu

# 28
  • Мнения: 730
 От мен нещо топло: Намасте  newsm51
http://www.vbox7.com/play:862d5a36

Езерата са направо вълшебни Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 988
Разбирам напълно че всеки по много причини би предпочел човешкия контакт с Рейки мастер, както и последния дори и от чисто комерсиални причини би съветвал за традиционни инициации стъпка по стъпка с месеци и години до мастер нивата. Но не разбирам как след като всичко е енергия+информация следваща нашата мисъл/желания за която няма граници от време/пространство да се отричат възможностите за инициации от разтояние или подготвени за предишен или следващ момент от време.
Ограничените вярвания водят до ограничени резултати. Стриктното следване на традициите едва ли би могло да ни даде повече отколкото вече се знае.

Общи условия

Активация на акаунт