фейсбук

  • 282 719
  • 2 278
  •   1
Отговори
# 120
  • Варна
  • Мнения: 25 252
На моята стена такава публикация няма.

# 121
  • Мнения: X
Не е така, първия пост е "Еди кой си се присъедини към Фейсбук" и се появява автоматично с регистрацията.

Точно така.

# 122
  • UK
  • Мнения: 3 959
Месечинка виторога, първата публикация задължително е такава, ако си я изтрила след това е нормално да я няма, но задължително се пуска автоматично от Фейсбук.

# 123
  • Германия
  • Мнения: 240
Ох, току що скролвах 3 часа да проверя  Mr. Green Има публикация, че съм се присъединила към фейсбук, ама дата йок.  Naughty Преди знам, че пишеше датата, но явно са го променили..

# 124
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Не помня да съм трила каквото и да е, но няма как да съм сигурна, може и да сте прави.

# 125
  • Мнения: 1 754
Ако може някои да ми помогне,предварително благодаря.  bouquet
Проблемът е в това,че никой от моите приятели не може да разглежда албумите ми.Който и от тях да отвори профилът  ми вижда само СТЕНА ,  ИНФОРМАЦИЯ и нищо друго.

# 126
  • UK
  • Мнения: 3 959
Какво пише в настройките?

# 127
  • Мнения: 1 754
Настройките са ми с отметка само приятели,изключение прави само профилната ми снимка.

# 128
  • UK
  • Мнения: 3 959
Няма логика да не ги виждат приятелите ти в такъв случай. Върни ги за малко на настройките по подразбиране, виж какво се променя и дали ги виждат.

# 129
  • Мнения: 1 754
Направих го,но все още не се виждат.Ако "изтрия" профилът и после го възстановя?
Благодаря ти.  bouquet

# 130
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не знам дали ще има значение ако го изтриеш и после възстановиш... Фейсбук понякога прави странни, необясними за средностатистическия потребител проблеми, ако при настройки по подразбиране пак нищо не се вижда, вероятно в някой момент ще се оправи от самосебе си, случва се понякога. Но не гарантирам, че случаят е такъв. Simple Smile

# 131
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Да попитам и аз нещо - къде изчезна опцията за търсене на хора по име? Преди търсех от началната страница - "Кой е във ФБ - Намерете приятелите си" - Други инструменти - Намерете приятели, съученици и колеги. Оттам излизаше опция за писане на мейл адрес или име. Сега излиза възможност само за търсене по град, училище, работодател и други простотии, не и по име. Ами аз не съм сигурна, че човекът е въвел тази информация, ако не е - неоткриваем ли е вече?

# 132
  • Мнения: 4 916
На мен пък вече не ми дава опция за търсене по град. Не че ми е проблем, но все пак като търсиш Иван Иванов е хубаво да ограничиш по някакъв начин търсенето.

# 133
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Нещо се е бъгнал този ФБ. На мен ми дава и по роден град, и по местоживеене да търся, но не и по име. Преди време от страницата с информация мистериозно изчезнаха групите, към които съм се присъединила, сега това, на момичето по-горе албумите са невидими...

# 134
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Genuine, това проблем от скоро ли е, или никога не са се виждали?  Ако имаш предвид, че след СТЕНА и ИНФОРМАЦИЯ няма таб СНИМКИ, можеш да опиташ да го добавиш - клик на + след информация и избираш Снимки

Общи условия

Активация на акаунт