Как и къде пазарувате?

  • 7 652
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 759
                            Два пъти годишно правя голямо зареждане на всичко трайно. Пазарувам винаги по списък. Ако сега затворят всички магазини (без пазарите) сигурно ще разбера чак след месец  ooooh!.

# 46
  • Мнения: 800
Викито, къде побираш количествата за 6 месеца напред?

# 47
  • Мнения: 2 759
Викито, къде побираш количествата за 6 месеца напред?
                            Справяме се. После всичко е удобно, защото не свършва. Обикновено единият пазар е между Коледа и Нова Година, другия като започнат да свършват част от нещата (тази година средата на юни). Все пак малотрайните неща се пазаруват сравнително редовно. Не си купувам за 6 месеца хляб  Laughing.

# 48
  • Мнения: 5 577
Пазарувам безцелно, всекидневно, което е на промоция. Но аз съм по майчинство де, и съчетавам с разходка - напр. в Била вчера имаше детски млека и 'на баба' 4.5%, та заредих за 10 лв.  Crazy Днес ги няма, май не е много умно.  Thinking

# 49
  • Мнения: 9 814
                           Два пъти годишно правя голямо зареждане на всичко трайно. Пазарувам винаги по списък. Ако сега затворят всички магазини (без пазарите) сигурно ще разбера чак след месец  ooooh!.

Когато живеех в къща в покрайнините на София, така пазарувах и аз. Още повече, че бях с бебе и пътуващ съпруг.
Имах огромен килер /още си го имам де, просто не живеем там/ и фризер тип ракла.
С нещата от килера и фризера можех да отворя бакалница.  Laughing

Вергилия, сега и аз като теб.
Преди малко си взех три кг. чушки по 79 ст. килото от Т-маркет.

# 50
  • София
  • Мнения: 8 002
Пазарувам "на едро" веднъж месечно от Метро - перилни препарати, битова химия и бавно разваляеми продукти.
Веднъж седмично (през уикенда) зареждам от Хит останалото - зеленчуци, меса, мляко. От пазари не пазарувам.
Козметика и парфюмерия - Ягодката.
Дрехи и обувки - преди трупах в неусвест, а сега гледам да си ги доизносвам, защото имам и за втория ми живот.

Преди имах склонността да се презапасявам с много замразени продукти и битова химия, сега гледам да се ограничавам.

# 51
  • Мнения: 228
Пазарувам както ми дойде , Обикновенно влизам в магазина за две три неща и излизам със стотина.Списъци не правя , все още помня.Нямам любими магазини , а такива които са удобни за паркиране .Не се запасявам като за световна война.

Общи условия

Активация на акаунт