МОНДИАЛ 2010, ЮАР 11.06.-11.07.

  • 47 922
  • 2 205
  •   1
Отговори
# 900
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Аз днес ще викам за сърбите,словенците и англичаните (разбира се),подозирам обаче,че само с последните ще имам успех  hahaha

И аз така.
Ама и да не върже на сърбите и словенците, все ми е тая.
Обаче Англия... Praynig Praynig Praynig

# 901
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Да,и на мен не ми е много важно как ще свършат балканците.
Ама Англия... Praynig

# 902
  • Мнения: 3 735
Аз днес ще викам за сърбите,словенците и англичаните (разбира се),подозирам обаче,че само с последните ще имам успех  hahaha

И аз така.
Ама и да не върже на сърбите и словенците, все ми е тая.
Обаче Англия... Praynig Praynig Praynig

Уф, ай стига, че ще взема да ревна вече...  Tired

Ще си изпробвам състоянието на късмета със словенците.

# 903
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
Аз днес ще викам за сърбите,словенците и англичаните (разбира се),подозирам обаче,че само с последните ще имам успех  hahaha

И аз така.
Ама и да не върже на сърбите и словенците, все ми е тая.
Обаче Англия... Praynig Praynig Praynig

Уф, ай стига, че ще взема да ревна вече...  Tired

Ще си изпробвам състоянието на късмета със словенците.
Щоооо? К'во против имаш?  wait
То пък човек малко патетика да покаже и ...

# 904
  • Мнения: 11 606
Аржентина - Корея    - 4 (3.5%)
1    - 31 (27.4%)
Х    - 3 (2.7%)
2    - 0 (0%)
Гърция - Нигерия    - 1 (0.9%)
1    - 3 (2.7%)
Х    - 11 (9.7%)
2    - 23 (20.4%)
Франция - Мексико    - 0 (0%)
1    - 9 (8%)
Х    - 17 (15%)
2    - 11 (9.7%)

Ех...пак само 1 мач сме познали.........

Статистика:

Аржентина - Корея 4:1

Гърция - Нигерия 2:1

Франция - Мексико 0:2



За днес:

Въпрос:      1, Х или 2 за 18.06.2010г. 

Германия - Сърбия    - 0 (0%)
1    - 27 (23.1%)
Х    - 8 (6.8%)
2    - 4 (3.4%)
Словения - САЩ    - 0 (0%)
1    - 5 (4.3%)
Х    - 10 (8.5%)
2    - 24 (20.5%)
Англия - Алжир    - 2 (1.7%)
1    - 34 (29.1%)
Х    - 3 (2.6%)
2    - 0 (0%)
   

Общ брой гласове: 39

За днес - 1, 2, 1 

Ни един глас за Алжир........


Пускам анкетата за уикенда - ако обичате при минали мачове, моля не гласувайте за тях Wink.........

# 905
  • Мнения: 2 812
Здравейте, фенове и фенки  Hug
Петлите яко ги оскубаха снощи Party  Mr. Green
Днес стискам палци за Германия и Англия Peace

Прогноза: 1, 2, 1 Simple Smile

# 906
  • Мнения: 3 735
Аз днес ще викам за сърбите,словенците и англичаните (разбира се),подозирам обаче,че само с последните ще имам успех  hahaha

И аз така.
Ама и да не върже на сърбите и словенците, все ми е тая.
Обаче Англия... Praynig Praynig Praynig

Уф, ай стига, че ще взема да ревна вече...  Tired

Ще си изпробвам състоянието на късмета със словенците.
Щоооо? К'во против имаш?  wait
То пък човек малко патетика да покаже и ...

Щото аз съм тройно патетична, особено откакто Цецилия ме набеди за карък на отбора  Embarassed И ся само ми трябва и ти да ревнеш и съвсем няма да гледам мача довечера  Crossing Arms

# 907
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Чухте ли сега?
Англичаните обвинили Адидас,че нелегално са дали топката на германците,още февруари за да се "запознаят" с топката!  hahaha

# 908
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398

Щото аз съм тройно патетична, особено откакто Цецилия ме набеди за карък на отбора  Embarassed И ся само ми трябва и ти да ревнеш и съвсем няма да гледам мача довечера  Crossing Arms

Започвай да тренираш некаръкизъм, и се постарай!  fight

# 909
  • Мнения: X
Давай Сърбияяяяяяяяяяяяяя!

 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18 newsm18

# 910
  • Мнения: 3 735

Щото аз съм тройно патетична, особено откакто Цецилия ме набеди за карък на отбора  Embarassed И ся само ми трябва и ти да ревнеш и съвсем няма да гледам мача довечера  Crossing Arms

Започвай да тренираш некаръкизъм, и се постарай!  fight

Почнах, де, почнах. Егати мотивацията  newsm56 Една бира да беше предложила.  Mr. Green Ето, веднагически отивам да тренирам с немците и сърбите.

# 911
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Червен картон за Клозе!

# 912
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
И ГОООООООООЛ!
Сърбияяяя!  #Milti

# 913
  • Варна
  • Мнения: 294
 newsm20 баси сега включвам и гоооооолем кеф

# 914
  • Mars Hotel
  • Мнения: 5 398
 smile3501

Браво! Много хубав гол!

Общи условия

Активация на акаунт