Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/-27

  • 49 964
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 35
Момичета,а някоя от вас пробвала ли е да замени кис.мляко  с извара?

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте!Аз от вчера на обед лунувам и се справям добре.Днес се претеглих и кантара отчете 68.300кг.(само 300гр. за тоя глад),но днес съм на кисело мляко и зеленчук и утре очаквам още малко да мръдна, поне да закръгля Grinning.Още не е свършило и лунуването така че имам шанс Party Party Hug.
Момичета,а някоя от вас пробвала ли е да замени кис.мляко  с извара?
  Аз обичам кисело мляко,но може до 1.500кг. за целия ден.Мисля след двете диети(28дни) да направя Антицелулитната диета на доцентката и в нея се включва извара.

# 62
  • Мнения: 4
Аз обичам кисело мляко,но може до 1.500кг. за целия ден.Мисля след двете диети(28дни) да направя Антицелулитната диета на доцентката и в нея се включва извара.
Коя е Антицелулитната диета?Да не е третият вариянт или има друга?

# 63
  • Мнения: 1
Друга е.Аз мисля да не правя захранването(3-тата диета),а да я направя като достигна желаното тегло.Успех!

# 64
  • Мнения: 14
Здравейте, аз искам да попитам проблем ли е ако не се спазват часовете и мога ли да заместя първото хранен / в 8 часа/ с кафе с малко мляко без захар.

# 65
  • Мнения: 4
Михова.дай линк към тази другата Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigИ аз имам нужда от нея ooooh! Благодарско  bouquet  bouquet  bouquet

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 2 474
Мо.я да ме извините за дилетанския ми въп,осл но да попитамл може .и да се започне нап,аво с диета №3 !?

# 67
  • Мнения: 3 425
Хей ме на и мен  Crazy

Утре всички строени...да няма отсъстващи  Grinning да не се отпускаме я Grinning

Много стимулиращо ми действате, Дами   bouquet  bouquet  bouquet

Боре_кк, би било хубаво да хапнеш нещичко,та било и 2 лъж кис мляко или 1 плодче в съответния ден  Peace ,но ако само това ще ти е издънката не мисля,че е проблем  Peace и аз си бях разменила някои неща  Mr. Green според вкус и ежедневие  Peace

Алегра, по принцип диета 1 е отключваща....каква ти е идеята за диета 3?! по принцип има и режими подобни на диета 3.....те не са в първият постинг на темата,а малко по-надолу  Peace

Аз май съм v Зоната  Crazy

Страхотна неделя  Grinning

# 68
  • Мнения: 14
Кала, благодаря ти за отговора, ще видя как ще потръгнат нещата.
alegra, доста се порових из нета за инфо по тази диета и четох някъде, че първата диета е за отслабване, втората за захранване и третата за да си запазиш килограмите, аз смятам да започна от утре от началото пък до където стигна.

# 69
  • Мнения: 1
Михова.дай линк към тази другата Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigИ аз имам нужда от нея ooooh! Благодарско  bouquet  bouquet  bouquet
Ами тя не е от интернет.На листи ми е Hug

# 70
  • Мнения: 4
Аз намерих някаква в нета.Не знам дали и твоята е подобна Thinking,но ще я покажа:

Антицелулитен режим

1-ви ден
8,00 билков чай с мед и лимон и плод
10,00 айрян или чай с мед и лимон и плод
12,00 чай с плод ½ час преди ядене и след това ориз или картофи със зеленчуци
16,00 = 10,00
19,00 = 12,00

3-ти и 4-ти ден
8,00 билков чай с мед и лимон и плод
10,00 билков чай с мед и лимон и плод
12,00 чай с плод ½ час преди ядене и след това риба или пиле със зеленчуци
16,00 = 10,00
19,00 = 12,00

5-ти ден
8,00 плодове и зеленчуци печени, варени, задушени
при глад филия хляб бонус или солети или геврек с маслини, зеленчуци и лютеница
10,00 =8,00
12,00 = 8,00
16,00 = 8,00
19,00 = 8,00

6-ти и 7-ми ден
8,00 билков чай с мед и лимон и плод
10,00 билков чай с мед и лимон и плод
12,00 чай с плод ½ час преди ядене и след това сирене кашкавал извара яйца (омлет)
16,00 билков чай с мед и лимон и плод
19,00 = 12,00

8-ми ден = 5-ти ден

Предполагам,че вторият ден повтаря първият.Не знам дали ще я направя,но може да помогне на нуждаещите се Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 5 606
Ще ме приемете ли и мен от утре във вашите редици?  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 14
Добро утро на всички, аз от днес съм с вас. Започнах деня с кафе, понеже не мога в 8 часа да ям. Ще хапна таратов към 10. Стартирам от 64 кг и колкото и да отслабна ще съм много щастлива. Ще докладвам за резултати. А да питам, когато може да се яде хляб, мога ли да го заместя с малко макарони с доматен сос. Е за сега чао на всички и успех.

# 73
  • Мнения: 0
здравейте!нов член съм:) и силно се интересувам как се смъкват близо 20 килца.....

# 74
  • Мнения: 564
      Здравейте, Страхотни!  Hug

  Добре дошли на всички нови попълнения!
  Аз малко се позатрих, нооооо си спазвах стриктно режимчето.  Mr. Green В петък ми беше последния ден от 1-ви цикъл и в събота и неделя лунувах. Решила съм до 1-ви юли да приключа с диетите, но не и с разумното хранене. Резултатът от тези 2 седмици (+ лунуването) ми е почти 2 килограма надолу. Лично аз съм много доволна, защото все повече се приближавам към целта. Остават ми 4-5 кг, които ще се смъкнат бавно и мъчително.  Crazy

  Момичета, радвам се, че изкарах диетката в приятна компания и пожелавам на всички да постигнете желаните минуси!   bouquet Пък аз ще поднадничам отвреме-навреме...  Wink

Общи условия

Активация на акаунт