Помощ в търсенето на работа - 6

  • 69 125
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 569
http://www.jobs.bg/f922046

Цитат
Студенти 2,3 курс от провинцията с изградени трудови навици са изключително подходящи!

Опитът ни показва, че прилежни студенти във трудни вузове не са подходящи за тази позиция!

 ooooh! Tired става дума за хамалин все пак  ooooh! Tired

# 61
  • Мнения: 499
Съвсем се взеха насериозно някои хора. Днес срещнах "атрактивна заплата 260лв.+%". Колкото и да е този %, съмнявам се да докараш още 260 от него. Всяка обява е с претенциите за език, като ги гледа човек ще рече, че всички фирми имат външно-търговски отношения. В същото време излизат и много неграмотни обяви. Преди толкова им се дразнех, че им пишех по някой гневено-подигравателен мейл, защото не може да излезеш със списък с изисквания за образование, стаж, език и какви ли не щуротии, а да пишеш например "контакти с Ной". Много силно се надявам да се върне скоро времето, когато заплатите не бяха смешни и кодекса на труда се спазваше.

# 62
  • Мнения: 2
Съвсем се взеха насериозно някои хора. Днес срещнах "атрактивна заплата 260лв.+%". Колкото и да е този %, съмнявам се да докараш още 260 от него. Всяка обява е с претенциите за език, като ги гледа човек ще рече, че всички фирми имат външно-търговски отношения. В същото време излизат и много неграмотни обяви. Преди толкова им се дразнех, че им пишех по някой гневено-подигравателен мейл, защото не може да излезеш със списък с изисквания за образование, стаж, език и какви ли не щуротии, а да пишеш например "контакти с Ной". Много силно се надявам да се върне скоро времето, когато заплатите не бяха смешни и кодекса на труда се спазваше.
Peace излиза ,че трябва да взимаш пари на заем за да ходих на работа.
Или пък обява в която упоменават от -400 до 600 лв -НА ЧАС Laughing хаха ,за продавач-консултант .
Изисквания много , а иначе на тях не им се дава много.

# 63
  • Мнения: 286
Мотивационно писмо за хамалин ?  Tired

# 64
  • Мнения: 316
Здравейте, и аз съм тук, не съм работила, само че се местихме и поне ползвах свободното време за това. Последно преди 3 месеца и нещо ми бяха взели документите за преводач, но така и не дочаках назначение и работа.... бавели ли ги МВнР, е не мога да им вярвам повече и  да чакам. От друга фирма ми преложиха, пак преводи, но без договор - нищо, понеже не се знае кога  ще има ангажименти, а заплащането ще се осъществява някога, може и с месеци да се забави, понеже щели да чакат преводи на парите от МВР, мислите ли, че това е редно, дали си струва да работя (понякога) по този начин? Аз търся все пак нещо постоянно

# 65
  • Мнения: 6 206
marish, много ти благодаря. Много се притеснявам да работя с мнооооого пари, но ще отида вида видя за ккаво става въпрос пък винаги мога да откажа...

трикът при работата с много пари е да забравиш, че това са пари
гледаш ги като хартийки и си изграждаш система - всъщност в банките са я изградили вместо теб
навремето съм работила като валутен касиер, работата, която съм видяла като обем и интензивност, банковите касиери дори не могат да си я представят... и съм се оправяла и касата винаги ми е излизала
спокойствие и силна храна му е майката
ти отсега си се гипсирала и ще ти личи от 100 км
за никакво отказване няма да мислиш

# 66
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 248
И аз съм тук, но следя, при нас дори няма обяви за да пускам.
Има ли смисъл да пускам на мейла на човешки ресурси на единственото голямо предприятие в града,  СВ и писмо за желанието ми да работя в компанията, ако има свободни места?

# 67
  • Мнения: X
Има смисъл, разбира се.

# 68
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Здравейте,минавам д се похваля че сменям раб.място и аз.След като  започнах март месец работа в една фирма,не ми допадна колектива  нито заплащането беше това което  бе договорено в начлото,нито раб.време беше ок,тръгнах да търся друга раб.и сега си пуснах предизвестието з напускане и от 14 другия месец съм на ново място Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 А там станах съвсем случайно нещата, Joy Joyпросто бях объркала фирмата на която по принцип бях поканена на интервю и отидох в тази фирма,взеха ми тел ей така от няма и къде и след 2 седм.шефката ми звънна да се видим Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 995
ani-bani , браво   bouquet
Кажи коя е фирмата да мина и аз случайно от там  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 156
във фирмата в която работя, се търси човек с хубав английски и работа на смени. да може да борави с компютър. осигуряват на пълната работна заплата, има разни бонуси, ваучери итн. не мога да дам повече информация в поста, ако някой го интересува - на лични.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 67
във фирмата в която работя, се търси човек с хубав английски и работа на смени. да може да борави с компютър. осигуряват на пълната работна заплата, има разни бонуси, ваучери итн. не мога да дам повече информация в поста, ако някой го интересува - на лични.
Поне за кой град  Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 316
Ани-Бани, на това се казва късмет Simple Smile

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 4 120
Здравейте,минавам д се похваля че сменям раб.място и аз.След като  започнах март месец работа в една фирма,не ми допадна колектива  нито заплащането беше това което  бе договорено в начлото,нито раб.време беше ок,тръгнах да търся друга раб.и сега си пуснах предизвестието з напускане и от 14 другия месец съм на ново място Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 А там станах съвсем случайно нещата, Joy Joyпросто бях объркала фирмата на която по принцип бях поканена на интервю и отидох в тази фирма,взеха ми тел ей така от няма и къде и след 2 седм.шефката ми звънна да се видим Mr. Green

Ани, честито, дано всичко е наред.

# 74
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Мотивационно писмо за хамалин ?  Tired
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Eла Боже да си прибереш вересиите .... ooooh!
На едно съседче, което си търсеше търсеше работа за лятото във Фантастико му бяха поискали мотивационно писмо също. Момчето обаче кандидатстваше да разтоварва касите с киселото мляко ...

Последна редакция: нд, 20 юни 2010, 22:55 от Unknown_lady

Общи условия

Активация на акаунт