Отговори
# 720
  • У дома
  • Мнения: 59
Добро утро, мацки   bouquet

От сутринта е голяма жега и задух, добре че в офиса е хладно, даже обмислям днес да си пусна за малко климатика по обяд.

Относно кърменето и аз в началото имах болки в гърдите, особено лявата, беше се подула, но после като се прибрахме у дома всичко се нормализира и Карина сучеше добре, наддаваше почти всеки месец в началото с по 1 кг., кърмих я седем месеца и тогава захраних.
Честно казано нямам спомен цикълът ми кога  се върна и дали е влияел на кърмата.

Много хубав ден ви желая на всички и по възможност стойте на по-прохладно  Hug

# 721
  • Мнения: 2 286
Добро утро, коремчета!
Pozitive, страхотна си! Много си ти е хубаво коремчето! Много ти благодаря за това, че ни показа моренцетоо. Hug
Ей сега майка ми така ме ядоса рано-рано! Трябвало да си захраня бебето на 3 месеца, вода съм трябвало да давам, как можело да не дава вода до 6-ти месец, как така само на кърма-гладно съм щяла да го държа бебето, всеки нормален човек пиел вода...  можело кърма да нямам...може ли на първскиня така да се горови Confused А аз много, много искам да си кърмя бебето. И тук доста изчетох полезна и важна информация! Благодаря ви, момичета! Hug
Kat88, честито, мила! Много любов, разбирателство и дълги години щастие!!!  bouquet
Днес след обед съм на лекар, после ще се отчета Simple Smile
Приятен ден ви желая и пазете сянката! Че още 3 дни ще е страшна жега.

# 722
  • Мнения: 25
Добро утро,

аз вчера направих едно плажче, но през цялото време под чадъра на сянка и даже не си махнах потничето, че много кофти с тези косъмчета по коремчето  Embarassed

Бобче, много се радвам, че сестричката е по-добре и са ги изписали, живи и здрави да са отсега нататък  Hug.

Веси-Барабеси, мерси за инфото  Hug

Дано първото септемврийско бебче бързо да наддава и да е в прегрътките на мама и тати час по-скоро  Praynig Praynig Praynig

Момичета отивам да се пооправям, че днес съм на лекар и малко други задачки и дано не се преуморя!

 Heart Eyes

# 723
  • Мнения: 66
Здравейте момичета,
супер си изкарахме на село. Там е по прохладно и ми беше много добре. Днес пак страхотна жега се очертава и незнам как ще я караме.
Pozitive много хубави снимки.
За кърменето си говорите, и аз съм много ЗА кърменето, смятам че то  е хубаво както за бебето така и за майката и си е улеснение. но мен ме притеснява дали ще имам кърма и колко и несъм на ясно как се стимулира за да тръгне. Знам и че при всяка жена по различно време тръгва , но ако отначало нямам рискувам бебо да свикне с боберон и после да не иска да суче  Sad тогава какво  се прави?
Бобче  аз ходя на фризьор до ХЕИ в комплекса на Ян Палах много съм доволна.

# 724
  • Мнения: X
Здравейте,
Аз днес съм на фетална морфология от 14.00 часа, а пък сутринта бях да ми вземат кръв, имаше много хора и чаках до 9,30 ч.
После с малката ще ходим на басеин, на Леда.
Напоследък съм много изнервена, реших да пия таблетките Невролаксин, но са ги променили. Прибавили са върбинка, а тя предизвиквала контракции...
Хубав ден.   bouquet

# 725
  • София
  • Мнения: 483
Добро утро, слънчица  Hug
колко много сте изписалииии, няма да мога да ви изчета, но няма и да се пробвам даже. Наминах само да ви поздравя, да кажа че изгоних гадния вирус и няма последствия за бебка. Днес съм отново като пушка  Simple Smile, за съжаление -  на работа, но пък с климатик  Simple Smile
Кат88, честито госпожо, желая ви толкова много щастие и разбирателство, че останалите хора и най-вече децата ви да се опитват да приличат на вас  Heart Eyes

Мацки, споделете само кой къде е качвал снимчици, че не искам да изпускам нагледно инфо, а наистина няма да мога да изчета.
Предварително ви благодаря   bouquet Ще се включа по-късно  Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 599
Добро утро мамиииии  Hug Ох много задачки от сутринта, лудница е на работа, от 7 души отдел, сме 3-ма и работата е в повечко  Confused

Ще изкарам юни, но юли и август ще пускам по две седмици отпуск, няма как Simple Smile

Хайде, хубав и прохладен ден ви желая, аз съм добре, климатика си работи и жегите не ги осещам хич Simple Smile

Целувки мами  Hug

# 727
  • Мнения: 356
Кат88, желая ви много семейно щастие!

# 728
  • Мнения: 24
Добро утро и хубав ден и от мен!Искам да ви кажа,че компанията ви ми е много приятна и да пожелая на мамите,които са на преглед днес да ни зарадват с хубави новини.И аз искам да кърмя и за това гледам да четаповече по въпроса.

# 729
  • Мнения: 790
За кърменето си говорите, и аз съм много ЗА кърменето, смятам че то  е хубаво както за бебето така и за майката и си е улеснение. но мен ме притеснява дали ще имам кърма и колко и несъм на ясно как се стимулира за да тръгне. Знам и че при всяка жена по различно време тръгва , но ако отначало нямам рискувам бебо да свикне с боберон и после да не иска да суче  Sad тогава какво  се прави?

От сега ли се притесняваш за след 5 месеца какво ще е?  Laughing Живей спокойно и гледай спокойствието на мъника в теб. Всичко ще си дойде с времето, а ако не, ние сме на среща да помагаме със съвети и с каквото можем. както ние така и далеч по компетентните консултанти по кърмене тук във форума. Аз лично се консултирах най-вече с Хедра и мога само да я хваля и прехвалвам, но тя далеч не е единствената.

А на мамите от Варна, мога да препоръчам с две ръце Д-р Панчева като изключителен педиатър ЗА кърменето, но за съжаление тя не работи презь касата. Прегледите са частни, но посещава у дома ако е нужно.  Wink

# 730
  • Мнения: 120
Добро утро, няма да бъда многословна,че тимичката се изчерпва.
Pozitive, страхотни морски снимки ( искам и аааааз).
За кърменето - и аз съм твърдо за. Една комшийка ми каза че като и са се разранили зърната и казали да си купи силиконови и каза че се е родила с тях. Така че има вариант винаги. Ние бяхме в Орехово за уикенда. Ето ви снимки http://oktomvri2010.snimka.bg/daily/legeo.481865.19211388
малко се притеснявам, че от вчера почти не усещам Бебо. Дано да не енищо страшно, добре че следобяд ще ходя до доктора, та тревогите ми няма да продължат много дълго. Четох, че през тази седмица Бебо почва да си смуче пръстчето и се надявам, че просто е открил ново занимание , вместо ритането  Mr. Green

# 731
  • Мнения: 186
Добро ютроооо   bouquet

Аз нали съм в отпуска и днес откарах до 10ч., то голям сън, голямо чудо.Закусих, и сега си пийвам кафенцето.от  долу се чуват викове , съседката е явно на басейнчето със хлапето си(мн сладко момченце) и май ще ходя да им правя компанийка.Тя е бременна с второ детенце, и е 1,5 месеца напред, та си коментираме разни неща.
Относно влизането във водата , аз не си позволявам въпреки че басейна ни се ползва от максимум 10 човека.Страх ме е от тия гъби.Стоя си само под чадърчето и то с потниче и по долнище(става като цял бански )- да пазя корема. hahaha

Кат88-честито, мн семейно щастие ви желая.  bouquet

GK- благодаря ти мила , сестрами ни е хванала мн готино  Joy

Айде чакаме мамите от прегледите само с хубави новини  за дребосъците Hug

За кърменето съм 100% ЗА- но все още не съм прочела достатъчно , за да се изкажа компетентно.

Легео, Позитив- страхотни снимки  Laughing

# 732
  • Мнения: 3 500
Eто снимчица и на моето коремче, отдавна не съм качвала  Grinning
Жегите и на мен не ми понасят. Аз ще работя до средата на юли, след което си взимам платения отпуск, а от 01.09 ми започва болничния /45 дни преди термина/. Ще ходим за малко и до Велинград. Сега като се замисля и малко съжалявам, че оттеглихме резервацията за морето. Ходи ми се на мореееее. Много път ни е дотам обаче, а нямаме климатик в колата.  Sad

# 733
  • Мнения: 13
Еййй сладуранкиии  Hug Поздрави от слънчево-прохладния Лозенец  Grinning

Първо - изпита вечера беше малък кошмар, ще видим като излезнат резултатите...Стискайте палци да съм го минала това Финансово счетоводство, защото не ми се иска пак да го карам  Confused
Пътя мина леко, нормално, само дето беше адскаа жега ( всички от София, Пловдив, Стара Загора и т.н. ще ме разберат..) А вие по морето просто не знаете какво е жега Mr. Green Тук е суперрр прохладно, вечер е разкош  Crazy

Направихме първия плаж и сега пием кафенце  Flutter Да питам мамите, които са запознати - мога ли да си попека бюста или не е препоръчително заради кърмата??? Само питам де...Тук нямам много хора и е супер спокойно, много съм доволна!!!
Добре дошли на новите мамчета   bouquet
Целувки за всички "стари пушки"  Hug Ще си следя редовно какво споделяте, имаме нет и не е проблем Wink

До скоро!

# 734
  • У дома
  • Мнения: 59
legeo, много хубави снимки, аз пък искам и на планинаааааааааааа

*Noel*  , много е сладка малката, истинска госпожица

Ради, приятна почивка ти желая, на морския бряг е страхотно, дано всичко с изпита е наред, да не се тормозиш пак, стискам палци за хубави резултати

Общи условия

Активация на акаунт