ОКТОМВРИЙЧЕТО не спи лудува, да подритва мама то не се срамува!

  • 19 837
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 500
m9m9, аз съм мамата дето ще идва на почивка във Велинград. Не мога да отложа, тъй като отпуската ми е само за седмица, а и имаме резервация. В неделя пътуваме. Ще отседнем в Двореца. Надявам се далеч от всички ремонти...
Благодаря за изчерпателната информация.
Orchids Flower, а при кой лекар е раждала сестра ти и твоите познати. Моята беба също беше на антибиотик след раждането и аз затова все още се колебая дали да раждам там. Иначе родих нормално, без шевове. И аз попаднах на готина акушерка, иначе бях ангажирала д-р Валентин Иванов.

# 691
  • Мнения: 5
Здравейте мацки!   bouquet

Ние с бебонка сме екстра, разбираме се отлично, не спира да шава и й се радвам много  Heart Eyes Вече и баща й я усети, всяка вечер й говори и я слуша през корема. Чувало се все едно вътре някой плувал и хълцал rotfImbo Вече 2 пъти ми се случва като си легна да ми се втвърди корема. Не е болезнено, но чак става остър. Изрично говорих с моя доктор, ако всичко е наред с изследванията и прегледите ми да не пия никакви допълнителни витамини и лекарства (с изключение на фолиевата киселина първите месеци) и така и стана. Сега обаче като ви слушам за тоя магнезий се чудя дали да не поискам да ми изпише за тези контракции  newsm78
Що се отнася за раждането във Варна, аз съм с 2 ръце ЗА Майчин Дом. Лично за мен, когато става въпрос за раждане, хигиената и отношението към нас не трябва да бъдат на заден план...

# 692
  • У дома
  • Мнения: 59
Арим, имам вече колежка, която ще ме замества, но нали й трябва малко време да посвикне, от другата седмица, от 1-ви юли излизам в отпуск.

Мен днес нещо и глава иска да ме боли и ми е много замаяно, ще си направя 3в1, дано малко ми светне, ако ли не ще изям един сладолед, пък да видим.

# 693
  • Мнения: 3 500
vesinka86, пак ще се повторя, но няма нужда да пиеш нещо, ако контракциите не са болезнени. Ако не са болезнени, са нормални. Това са т.нар. подготвителни контракции, които започват горе-долу около и след 6-тия месец.

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 366
Здравейте мами,

Аз вчера бях на консултация. Качила съм 3 кг. за 1 месец и ми казаха да мина на диета. Питам каква диета да е като ям предимно плодове и зеленчуци. Не знаела ама не можело така  Sad. Като изключим това момчето е добре и е вече близо 2 седмици напред с ръст и тегло. Това ме успокои - килцата ще ги мисля като родя. Сега не знам какви диета мога да правя...

Утре поемаме към морето. Малко разтоварване и почивка.

Гледам, че сте коментирали болниците. Аз все още не съм решила къде да раждам. Първия път бях в Тина Киркова и останах много доволна, но не знам дали има промени след това и ако има дали са положителни. Това което знам е че имам проблем с пълната упойка и ще търся там където слагат епидурална. Заради усложнения при първото раждане и спешно секцио тогава и сега пак ще ме режат....

# 695
  • София
  • Мнения: 5 738
Ели,каква диета бе тея луди ли са Simple Smile я да си гледат работата а ти гледай ти да си добре пък килограмите лесна работа после!
Колко килограма си качила до момента,че толкова им е голям проблема?

# 696
  • Мнения: 2 286
Ely, тая твойта лекарка как ще те кара на диета?? Да не си качила 30кг?!  Приятна почивка и много хубаво време ти желая! Лек път!

Много се радвам, мами, на хубавите резултати от прегледите ви! А, m9m9, давай го малко по-спокойно, мила! Да не си докараш някоя беля на главата! Че и детенце тревожиш, и бебенце. Майната им на другите! Стискам палци да се нормализират нещата вече!

# 697
  • Мнения: 186
Здравейте и от мен , уфффф аз днес неможах да се включа изобщо.Първи ден след отпуската-кошмар.

Коментирахте каде ще се ражда- аз съм за АГ Варна- но не съм избрала доки.Мисля за Георгиев , но ще видим.

Ели -ако според теб си хапваш нормално, а не се тъпчиш, не виждам смисъл да променяш режима.Аз също карам повечко на салати , плодове и сирена, и хич не ми пука колко ще съм качила, еми то освен да спрем да ядем , а? Simple Smile

Ради - ама страхотна пупа , бе мамче- само така Simple Smile

# 698
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Здравейте, прекрасни!  Hug
 Тук съм, чета, но не пиша, щото ме мързи.  Mr. Green Ама все пак да се вястна преди новата тема викам.

Честито на младоженците и тези с годишнини - дълъг и безоблачен семеен живот!   bouquet

Айде, стига толкова, лек ден!  Mr. Green

# 699
  • Мнения: 790
Аз съм решила да раждам в МД Варна при Д-р Георгиев. При него родих Симона и бях много доволна  Peace

# 700
  • Мнения: 486
Мами от Варна ,сондирам вашите мнения за болница.Аз клоня към АГ при Козовски или Александров.Веси,ти с нещо конкретно ли си провтив.МД за мен не е никакъв вариант ,защото просто добра база не ме интересува, в АГ са специалистите.Ако ще е за хубава база тук  Бургас в частната ни е мн на ниво ,но с лекари е слаба ракия.
В голяма дилема съм,аз ще съм планувано и ранно секцио ,та се чудя тук или във Варна? newsm78

# 701
  • Мнения: 790
Мами от Варна ,сондирам вашите мнения за болница.Аз клоня към АГ при Козовски или Александров.Веси,ти с нещо конкретно ли си провтив.МД за мен не е никакъв вариант ,защото просто добра база не ме интересува, в АГ са специалистите.Ако ще е за хубава база тук  Бургас в частната ни е мн на ниво ,но с лекари е слаба ракия.
В голяма дилема съм,аз ще съм планувано и ранно секцио ,та се чудя тук или във Варна? newsm78

Хич не съм съгласна, че МД е само база. Има много добри специалисти там. Естествено това е мое мнение и не го насаждам на никой.  Peace

# 702
  • Мнения: 7
Хайде и аз да се запиша. Heart Eyes
Ходих на изследване, носих стерилна урина и пак има бактерии  #Cussing out да им се не види сякаш няма друго място да се подвизават #2gunfire , но  ще видим утре какво ще каже лекарката. Praynig
Така Ви се радвам, че вече мислите къде ще раждате и ако има някоя мама от Русе да сподели къде мисли да ражда, защото чух ужасни неща за лекарите и болниците тук и май- май ще си раждам в Търново. newsm78
Аз също съм на работа и вече не ме свърта, ама ще почакам до 15 юли и след това ПОЧИВКАААААААА Laughing

# 703
  • Мнения: 599
Pashic ти защо си с планувано секцио? Аз още се моткам, но трябва да ида да си прегледам очите та да видим как ще раждам, че съм с голям диоптър. Инъче всеки е чувал това онова за болниците за раждане, един е доволен от едно, друг от друго, нормално е да има различни предпочитания. Моите всички познати които си имат дечица са раждали в ОБ и са доволни, за АГ нищо хубаво не съм чувала, но пак казвам, това е мое мнение и решение. Не искам никого с нищо да обидя и т.н. Та затова Simple Smile

# 704
  • Мнения: 486
Мами от Варна ,сондирам вашите мнения за болница.Аз клоня към АГ при Козовски или Александров.Веси,ти с нещо конкретно ли си провтив.МД за мен не е никакъв вариант ,защото просто добра база не ме интересува, в АГ са специалистите.Ако ще е за хубава база тук  Бургас в частната ни е мн на ниво ,но с лекари е слаба ракия.
В голяма дилема съм,аз ще съм планувано и ранно секцио ,та се чудя тук или във Варна? newsm78

Хич не съм съгласна, че МД е само база. Има много добри специалисти там. Естествено това е мое мнение и не го насаждам на никой.  Peace
Има ли сериозен случай пращат в големите две болници -окръжна и АГ.Това имам предвид! Peace  Като съм се опарила и сега ме е страх,ако има пробле с бебто ,трябват специалисти ,а в малките частни болници няма такива!
Веси ,секцио ще съм задължително заради малкия период от предното секцио.А планувано защото лекарите искат да е доста рано заради предишния инцидент !

Последна редакция: вт, 22 юни 2010, 16:14 от pashic

Общи условия

Активация на акаунт