Юли 2006 - 95

  • 34 048
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 484
Рени за 3та сливица не се лежи в болница,след 2 часа си тръгвате и отивате в макдоналдс,-пълна е упойката Sad но бързо излизат от нея:)Само за ушето незнам дали няма да трябва да лежите ,питай като ходите ако се налага,дали не става с един път,и ухото да оправят и сливицата Shocked ooooh!

# 31
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Ей ме и мен. Пфуу, много работа, много нещо ooooh! Нито на болното си дете можах да обърна достатъчно внимание, нито на мъжа Blush, нито на къщата, нито на ремонта... Но вижда му се краят. После ще си почина добре. Не се оплаквам де, с работа е тежко, ама без нея още по.

Та за Даяна. Свършихме Ефизола, но подобрение нямаше. По съвети на Арлина и Иси взехме Тонзилотрен вчера. Много съм доволна, днес определено е по-добре /може да е и просто защото му е дошло времето на оправянето/ . Не е вдигала никаква Т. Гърлото е червено, но има подобрение. Надявам се утре и червено да не е Simple Smile

Дидито, не сме махали сливиците бре, само третата Peace Рени, да, с пълна упойка е, Ели ти е казала.
Отивам да гледам мач с бира. Лека Hug

# 32
  • някъде
  • Мнения: 4 956
На племенника ми я вадиха без пълна упойка, но сестра ми каза че сърцето и се е късало като е гледала Confused ...но всичко минава и се забравя, важното е да са ни живи и здрави Praynig
Ивка, защо така мила Confused много  Hug Hug Hug от мен
Рени, какво е това дренче newsm78
Лелее Жоржи колко е пораснал Друнди, сладурче Hug Стаята му е страхотна.....нямам търпение и ние да започнем вече с ремонта и да направим и на Алечко стая Crossing Arms

# 33
  • София
  • Мнения: 512
 Hug
Ще ви разкажа Цеци напоследък, какви ги ръси.
Предната вечер го карах, да вечеря, а той не иска. И седя аз на масата и го поглеждам строго, а той разперва ръце, върти очи и премигвайки ми казва- ти сега сърдиш ли ми се или какво?
Снощи му подвиквам- Цецииии, защото стои залепен за телевизора, а той- само обърнах телевизора, какво толкова
Но интонацията на гласа и мимиките и жестовете, които придружават това "какво толкова" не мога, да ги обясня с думи. Такъв образ е станал  Laughing

Здравословно всички са добре, не се притеснявайте  Hug

Рени, на нас за третата сливица и дренаж на ушето ни бяха обяснили, че се правят едновременно и става бързо, не се лежи в болница.
Дано се разминете  Praynig

Ние сигурно ще ходим на море на Св. Константин и Елена. Близо до Варна ще бъдем  Wink

# 34
  • Мнения: 845
Здравейте момичета!
Нямам време да ви чета, но другата седмица ще съм мома и обещавам да се включвам по-често. Венцито беше миналата седмица на гости при баба си на село, та сега пак ще я тормози Simple Smile Много е впечатлен от животните и свободния живот.
За почивката още не знаем къде ще бъдем. Тук на работа нищо още не се знае, дали ще има съкращения или намаление на заплатите с 25 % или няколко месеца без хич Sad та затова плановете ни са стопирани до края на юли- тогава ще решаване къде ще отдъхваме. А така ми се ходи някъде Cry Миналата година не видях морето, нали ми прекъснаха отпуската  #Cussing out
Бета- много се радвам, че твоят мъж ти помага  Hug Евала! Тук колегите са ме обявили за пепеляшка и слугиня № 1. Моят единствено има задължение да прибере детето от градината, когато може, аз всичко правя в къщи, дори му режа мезето и слагам фъстъците в купа, мързи го да си вземе цигарите, които са примерно на 1 метър от него. Това много ми тежи напоследък. Ето например снощи  - супа, ядене  и два десерта и това всичкото до 22.30 часа. След това се къпах и съответно си легнах в 12 часа в полунощ. Всяка сутрин ставам в 5 - кухнята е бардак, чисти, направи му кафе, сложи му яденето в чанта - сякаш той не може  #Cussing out Пък и е с претенции - не стига, че грам не ми помага, ами и "третата смяна" трябва да е всеки ден. Много съм уморена, няма романтика, няма разходки, дори едно кафе да изпиеш на барче за 30 мин. Затова две седмици подред съботите си ги оставам подарък за мен. Предната бях на басейн с децата, а миналата нищо не бутнах в къщи, само си лежах и гледах ТВ. Така и не ми ценят труда, поне аз да си направя наслаждение на душицата....

# 35
  • София
  • Мнения: 688


Днес е Еньовден, черпя за моята именничка, да ми е жива и здрава!

Дидито, забравих да питам къде е тази работилничка за кукли, звучи ми интересно?

Ети, аз го хваля мъжа ми, но в къщи само мърморя, това защо го разсипа и не си забърса, дрехите защо не си събра, тия чаши не седят тук, а там, и той човека се какво да прави, изпълнява  Mr. Green

Ивка, много са сладки диванетата с тия техните приказки  Simple Smile

Болничките да оздравяват бързо!
Ние от 4-ти не сме отсъствали от градина, не смея да се похваля, дано се позадържи сега лятото здравичка, че колегите (мъжете) само мрънкат, когато отсъствам. Хем се редуваме с мъжа ми кой да взима болнични  #Cussing out.

# 36
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 092
Честит празник на сладуранка Яна!  bouquet Heart Eyes

Ети, така ами, тя работата /къщната/ няма къде да избяга, ама пропуснатите удоволствия никой няма да ти върне. Stop

# 37
  • София
  • Мнения: 309
Честит Имен Ден на сладка Яна!
Само здраве да и носи именцето!




Ети-тоз твоя мъж за бой!

Бетта-Работилничката е в Лозенец,ето какво открих в нета:
http://www.facebook.com/photos.php?id=105383006171078
http://www.teddymountain.bg/

Малките играчки са по 20лв.,големите по 30лв.,дрешките са отделно,ако искаш да го облечеш.Варират от 17лв.нагоре.Слагат играчката в красива кутия,снимат детенцето с играчката и ти дават грамота.През цялото време жената там говори като в приказка,мноог вълшебно и увлекателно Simple Smile.

Ето ги Влади и племенниците ми там:
http://vladislav2006.multiply.com/photos/album/65
и клипче:
http://vladislav2006.multiply.com/video/item/60

Последна редакция: чт, 24 юни 2010, 22:38 от didito.

# 38
  • Мнения: 590
Честит имен ден на Яна!
Не съм чела предишната тема и не мога да се включа по всички въпроси. Чета, че пак има болни. И ние бяхме сред тях-вирусна ангина. За което обвинявам себе си, че прекъснах коластрата на Ева за 10 дни . Не е боледувала от една година, зимата пропусна всички вируси и точно сега го лепна. Както и да е. Поправих грешката с увеличана доза и вече е добре. Цяла седмица сме си вкъщи. То пък времето е ужасно, не можем да стоим дълго навън.
Рени, миналата година Ева беше със същия проблем с ушите и сливицата. Започнах да давам коластра и ЕМК на Аква сорс и се разминаха нещата. Много се бях нашашкала с тези макарички в ушите.  Намаленията в Ла редут се в края на месеца, вчера съм изпуснала имало е за един час доста неща от по едно евро. Аз сега съм на тема ибей.
Ивка, и ние сме на Св.Константин и Елена, началото на август. В комплекса на Гранд  хотел Варна. Вие къде сте? Имате ли впечатления от там, досега все на юг ходим на море.
Оплаквате се от мъже и деца . Да се оплача и аз. .Ева е много послушна, но като се разболее направо ме побърква. Вчера всичко беше не, не искам и няма. Луда станах. Днес обаче си е кротичка както обикновенно.Отдавна иска да си има братче или сестричка и само пита кога? Казахме и като порасне. Едно момиченце в квартала стана кака и тя ме пита "защо Ани има братче, като е на 3 годинки като мен? Чакам с нетърпение и аз да си имам братче или сестриче. Сама съм." Да ти се скъса сърцето от тези словоизлиания.
Ще прочета малко назад и пак ще се включа.

# 39
  • Мнения: 1 341
Бетта, да ти е живо и здраво умното момиченце. С късмет и здраве да си носи хубавото име!  bouquet Hug

На този прекрасен ден преди 3 години Ема стана християнче! Heart Eyes Божеее, как лети времето. Confused

Аз съм гроги! Нямам време за нищо. Времето е хубаво, по цял ден сме на вън, като се приберам докато минем всички през банята, после вечеря да направя, да хапнем, да сложа децата да спят и то станало 22:30ч. Crazy След 6 дни пътуваме за Бг. Ни багаж съм оправила, изобщо не знам откъде да започна и какво да взема, нито подаръци за племенника...абе до никъде съм. Ема си иска по паркове...в магазините да я забутам не върви...то е едно мрънкане, едно чудооо. ooooh! В събота Калин до обяд е на работа, евентуално следобеда, ако се класирам за някой и друг магазин и това е! В неделя нищо не работи тук. Абе ако не, ще ходя с двете деца. Онзи ден обиколих няколко магазина, Ема на маймуна се направи.

Днес бяхме в един парк с още 2 българки и общо 7 деца!!! Луднахме, ей! Няма спокойствие, във всяка минутка някое иска нещо, или прави нещо и т.н. Разбогледа съм.

Утре съм на консултация с дечора. Да видя Криско сладък колко е пораснал, Ема как е с ушите и т.н.

Ами оплаках се и отивам да лягам.
Извинете, че не се включвам по обсъжданите теми, но бърза да спя. Laughing

Лека нощ, сладурки!  bouquet

# 40
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 221
Честит имен ден на сладкото умно Яне!

Бета, на "Кой е по-по-най" не сме ходили все още. То докато се наканим, ще минем горната възрастова граница  Mr. Green...ама много път т'ва до София  ooooh! и все не се наканваме да тръгнем.

За помощта на мъжете - аз съм късметлийка...не веднъж съм споменавала, че аз почти не готвя, всичко оставям на него; той взема и води детето на градина...чинии мие, с прахосмукачката чисти /е, аз подсещам  Wink/. За мен е основно гладенето. С две думи-не се оплаквам. Макар, че и аз като Бета у дома си мърморя...

Почивка никаква не сме планирали. Всичко ще решаваме в движение. Моренце за 2-3 дни в края на август или началото на септември. Иначе за някой уикенд ако се разходим нанейде...Все се надявам до края на лятото да сме новодомци  Praynig.

Вяра ми беше малко сополива след Копривщица, после кашляше. Онзи ден се хванах да направя сиропа с бира, за който писа Jorji - не знам дали вече й беше дошло време на кашлицата да "си заминава", но след 2 лъжички сироп, кашлица няма. Само се чудя този сироп каква трайност има и как се съхранява  newsm78.

Това от нас. До скоро!

# 41
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Ха добро утро Laughing

Честит Имен Ден на Яна   bouquet  bouquet  bouquet ,малко на патерица,но време остава само по нощите Wink

Цвети е доста по-добре и смятам,че от понеделник вече ще могат да се гледат с баба ѝ .Повече такива експерименти да я събирам с много деца мисля да не си правя.
От началото на юли,още не съм решила кой точно,смятам да изляза в отпуск,така или иначе ни натискат да си вземем кой каквото му се полага до края на годината и аз имам цели 40 дни,пък и трябва да подам документите на Валерия за кандидатстване във ВУЗ на има няма 10-ина места Whistling.Така,че Ронка,ще бъда напълно и абсолютно свободна и двора е на разположение Hug
Почивка ,август месец на Бяла,мислехме някъде към Гърция да скокнем за една седмица,но май ще ни се размине Thinking

Що се отнася до моя мъж,няма забележки и не си мрънкаме взаимно и без това сме достатъчно изнервени,поне у дома да има спокойствие.Готви,който свари,ако не, сме на салата,аз и друг път съм казвала,че чинии не мия,той пуска пералната,аз само простирам,че за тази дейност са ми много високи изискванията,гладя само това което не може да мине без ютия. Mr. Green Laughing За толкова години висене над ютията и вманиачаване да е изгладено всичко,спалното бельо,бельото,дънките и всички дрехи стигнах до извода,че е било абсолютно тъпо да издевателствам така над себе си Rolling Eyes на който не му харесва да се оправя.

Етко,така си го научила.Кварталните кафенета правят кафе,манджата е в хладилника,който иска да яде да си вземе сам.Ако не работя примерно,да,ще съм слугиня,въпреки,че работата в къщи хич не е малко,но като и двамата работим всички останали задължения са по равно.Определено тук обаче пръст има свекърва ми, защото тя го е научила да цени женския труд и да се грижи сам за себе си.

# 42
  • Мнения: 2 484
Ха добро утро Laughing

Определено тук обаче пръст има свекърва ми, защото тя го е научила да цени женския труд и да се грижи сам за себе си.

Ох Пиги включвай се по-често с такива примери, че съм изгубила надежда, че има свястна свекърва(то няма де) Peace  ( И аз не гладя)
 

Пиги не е ли късно Юли месец за документи по вузовете,тя не знае ли какво и се учи, та на 10 места  newsm78
    Моята систър се сетила сега да записва моята специалност,преди 2 години заедно кандидатствахме и не я записа, че не искаше,сега ще я записва newsm78 ooooh! Поне ще има лекциите от мен Mr. Green после ще спретнем една ЧДГ и готово,даже се замислям в нашето място там дето строим, да го направя ЧДГ-лятна с двор,басейн за децата Crazy ,абе и къща да си остане за нас ще е хубаво че 10 години от най-хубавите ми години си пропилях в нерви тук та да се отърва ще е хубаво Whistling Whistling Whistling



Бетта честита именничка на патеричка,и държа да я облечете в носия или в бална рокля и да я гледаме при бате Енчо!да му скрие шапката Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 512
 Hug
Ние с Цеци вчера и днес си почиваме в къщи. В сряда вечерта вдигна Т и си останахме да се наблюдаваме. Засега е добре (чук-чук на глава, дърво, зъби и др.), аз май съм доста хремава, ама мен кучета ме яли, да е добре детецето  Praynig
Вчера, като видях, че е добре Цеци като запретнах ръкави, цял ден съм чистила оснбовно, но изчистих де. Ние нали всяка събота и неделя сме нанякъде и през седмицата след работа поочиствам, ама колкото да не е без хич, та сега бая зор видях, ама ми светна къщичката.
И моят принц не помага вкъщи, ама много се уморява на работа, то не че и аз не съм по цял ден на работа, де. Но напоследък все повече ми тежи всичко и му казах, че ще си взема жена, да чисти. Един път седмично да чисти основно, пък аз през другото време ще си подържам дома. Съгласи се, ама няма как иначе, че аз изнемогвам.
Май по скоро заради сбе си, за да не му дудна на главата, да ми помага  Wink
То той и не е претенциозен, дали е изчистено или сготвено. Поръчваме храна и така. Ама мен ме дразни, искам да ми е чисто и сготвено. Та живот и здраве от м.септември ще си имам помощ в чистенето поне  Peace

Една близка ми препоръча да прочета "Тайния живот на една помакиня", много тежка и мога да я определя като брутална книга  Shocked

На Яна, честит празник, на патерици, жива и здрава да е нашата умница Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 170
И от мен честит имен ден на Янчето.(съжалявам,че е със закъснение).Да си носи името със здраве и да е много щастливо дете.

Излизаме с дребното на разходка.Хич нямам време да пиша.

Общи условия

Активация на акаунт