Юли 2006 - 95

  • 34 008
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 688
Привет,

мерси много за пожеланията!

Пиги, радвам се, че Цвети е вече по-добре  Hug!
НАН, Дая как е? И аз съм доволна от Тонзилотрена, преди давах Хомеожен, пак хомеопатично за смучене, но Тонзилотрена е по-ефективен като че ли.

Дидито, мерси за линковете, сигурно ще идем да си направим и ние кукла. Как беше на концертите (аз ги пропуснах и този път  Confused)?

Ели, супер идея за ЧДГ-то  Peace

мгиздова, ние преди две години ходихме на all inclusive в хотел, който е от веригата на Гранд Хотел Варна (те са три съседни, които са до гранд хотела) и да ти кажа не ми хареса - плажовете са малки и натъпкани, водата е замърсена, хванахме стомашен вирус на втория ден и десет дена изкарахме в температури и повръщане, 4-те звезди на хотела бяха само на хартия и така, не бях доволна.
И Яна си е поръчала второ дете, братче и име му е измислила, но засега нямаме успех, да видим този месец  Praynig.

# 46
  • Мнения: 2 481


Една близка ми препоръча да прочета "Тайния живот на една помакиня", много тежка и мога да я определя като брутална книга  Shocked




Дали го има на филм newsm78

Аз сега гледам един Реджеп Иведик-комедия простотии ooooh!

Бетта успех Praynig

# 47
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
И нашата ангина явно е била вирусна, щото си мина. Гной имаше малко, но вече е ок. Само дето уплаши свеки с високата Т, та чак в Бърза помощ искаше да я води Crazy

Е, и моят мъж готви, пере, чисти, сервира, вдига, мие чинии, излиза с Даяна ... Не мога да си кривя душата. Мен друго ме тормози - винаги трябва да му кажа #Cussing out Не му идва отвътре. После съм била Цербер. Ами сещай се сам бе и  няма да казвам нищо Crossing Arms

Иначе за новата къща и аз смятам да наемем някоя жена да чисти хубаво 1 или 2 пъти седмично. През другото време ние. Но и ние не държим всичко да ни е опнато по конец. Който държи, да не идва у нас Laughing За мен домът е мястото, където аз се чувствам добре и не ми е важно случайно отбилите се дали ще го харесат. Е, за поканените е важно, разбира се.

Дая си има въображаема приятелка - Стефка. Говори с нея по телефона, а вчера имАхме честта Стефка да ни дойде на гости Crazy Всъщност тя май е бизнес-партньор, защото снощи се води следния разговор по телефона: "Стефче, вдигнаха ли се акциите? ... На колко се продават сега? Така ли?... Продавай!..." На фондовата борса сме, къде ни търсите вий нас Laughing
Нашето братовчедче, Любчо, гледа, че Даяна все говори по телефона и вчера и той го взе: "Ааа, ъъъ.." /на 1г 2м е/. Викам на майка му айде и Любен е в бизнеса Laughing

# 48
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Наде ,разби ме,умрях от смях Joy Joy Joy

Бетта,успех в бебеправенето,дано този месец да ни зарадваш с добри новини Peace

Ми Ели, аз не мога кой знае колко да се оплача от свеки,даже хич,имали сме добри и не толкова добри моменти,много важно е това,че не живеем заедно.Хубавото е,че винаги ме е уважавала и е зачитала моето мнение,дори за много неща се допитва до мен.Другото много важно нещо за добрите ни отношения е ,че винаги е смятала,че добре си гледам децата,което мисля е голямо признание за мен.

# 49
  • Мнения: 314
ЧЕСТИТО ДА Е ИМЕТО НА ЯНА-БЪРБОРАНА! Tada

Да ви кажа не съм доволна от жената, която виках да почиства, в началото чистеше добре де. Този месец реших да не я викам, ама след цял ден чистене като луда по едно време започнах да се замислям дали да не проведа един разговор с нея и да й обърна внимание кое не ми харесва и пак да я викам.  Tired Ама то доста неща не ми харесват, ама...иначе не съм от капризните, но когато правиш нещо за себе си си го правиш както си трябва. И ето цял един ден загубен, докато изчистя цялата къща, а тя е голям еййй, направо огромна ми се видя ooooh! То това не си е работа  Confused Започна на едни пари  и след няколко месеца ние, като доволни много от нея решихме да ги увеличим. Да ама тя реши да си понамали задълженията и сега сумата,кято й давам ми се вижда много за това, което върши, та си казвам по-добре аз да си го свърша сама, поне ще съм си и доволна после ooooh!

НАН: голяма забава е у вас Joy

# 50
  • Мнения: 433
Леле Наде,уби ме Shocked
Алекс чу от майка ми онзи ден, като го взе от градината, че "нямало въздух вътре"и сега ни изнудва да не го водим, а тя да го гледа, защото виж на нямало въздух LaughingСтр Laughingшни манипулатори са тия деца..
Давайте бюро оплакване от мъжете да отворим Mr. GreenА Mr. Green просто ако започна.....край няма #Cussing outАз върша всичкооо в къщи,водя,вземам Алекс,на площадките пак аз и за капак и работя като луда,а мъжо само си гледа бизнеса и това е #2gunfireСамо,че ми се струва,че поне при мен и Ети причината си е у нас самите,защото сами сме ги научили така... NaughtyПоне аз де...В стремежа си всичко да си ми е перфектно изчистено(Ронката знае за отклоненията ми в тази посока Mr. Green) не давам нищо да пипне и така...Спирам,че много философски стана..
Какво планирате за рожденните дни?Аз съм полудяла от простотията във Варна с тези детски партита...Луда работа,сякаш си намираме парите на пътя #CrazyПод 300-400 лв. не може д #Crazy се организира нищо,и то без излишно изхвърляне..Наем на дестки клуб за 90 мин с няккави измислени аниматорки 140 лв. ,а оттам на сетне по 35 лв. при просрочие за всеки следващ 30 мин..И та така ..
Много народ ми изчезна от полезрението за кратко време...Ронката,Иската... newsm78Дано сте добре Hug

# 51
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Мисля аз за рождения ден, мисля. Децата /4-5/ май ще дойдат вкъщи, холът ни е голям, ще поиграят. Възрастните /около 10 човека баби и лели/ обаче не ми се разправя да ги посрещам вкъщи. Ориентираме се към заведение. Само, че още не знам какво ще е времето, за да преценим вън или вътре. Имаме едно предвид, но то е без двор, а ако е топло, не ми се ще вътре Thinking
За парите - със сигурност навън ще ни е същото и даже по-евтино. При мен е задължително за такива празници /всеки луд с номера си Mr. Green/ като каня гости вкъщи, вечерята да е от-до. Предястия топли и студени, основно, десерт и мезета. И то поне по 2-3 разновидности от всяко ooooh! Не ми е комфортно да черпя възрастни хора вкъщи само със салати и мезета Rolling Eyes и ако нямам възможност за всичко /т.е. минимум 200 лв. за десетина човека/, не го правя. Както е сега, та затова пак салати и мезета, но на заведение, да не ме е срам толкова Laughing Ужасна съм, знам Grinning

# 52
  • София
  • Мнения: 309
Пиги-много се радвам,че малката е добре.Много ми харесват отношенията с мъжа ти,аз за съжаление като съм била изнервена през деня после на него си го изкарвам,ама той си трае,докога-не знам Confused.

НАН-много се смях на малката,с тази ми ти Стефка и фондовата борса-уби ме hahaha Grinning Grinning!

За РД мисля пак вкъщи да го правим-апартамента ни е голям,клубчетата са обирджии за мен и вариант на хора,които живеят на тясно и няма къде да поканят толкова гости.Тук в София цените са безбожни там!
Единствено по-специално мисля да поканим Спортакус да забавлява децата за два часа.И тази услуга вече се предлага-идеално ме устройва!

Бетта-аз отидох само за Металика първата вечер-кефих се,но малко тежичко ми дойде...втората вечер големия ми брат с племенника са били на Рамщайн-страшно шоу са направили,но сигурно знаеш-те са си театрали-правят огнен спектакъл.
И ние не се пазим за бебе,ама нещо пак не се получи...когато-тогава.

# 53
  • Мнения: 2 481
Ние за РД се надявахме да имаме навес със барбекю,отпред райграс,да надуя басейна, и люлки,балони,детско парти в двора,но сега ще строим къща,там е бойно поле,нищо не става,ще мислим,има над 10 деца които ТРЯБВА да се поканят иначе няма да е РД за нея,пък и те са ни канили,отделно пак възрастните,всеки рожден ден и е с два масрафа,и всеки път се заричам другия наведнъж,но не става,да събера 10 деца с майките и роднини ,на кой да обърна внимание по напред и пак опираме до клубче ooooh!ще гледам да е квартално близко,тънко да минем,игра и торта и кафе то пак няма да е тънко ooooh!
  Една наша приятелка  ще го празнува така както ние щяхме,на двора в близкото им село,има тревичка,сянка,всичко за децата  да потичат,на въздух си е друго Whistling
  Сега се сетих за едно момиче-аниматорка,работи само на повикване идва със игрите забавленията,музика и всичко си,освен да я извикам на ресторант да гледа децата а ние всички наведънж който дойде дойде Shocked направо НИ е болна тема този празник ooooh!всяка година сватба правим Whistling Whistling Whistling

# 54
  • Мнения: 1 298
Ехааа,какви хубави неща чата..Бета,Дидито успех в бебеправенето!Дано скоро и двете да се похвалите.  Wink
Жоржи чакам те,къде си? Пиши като имаш възможност.. Hug

Аз вече пуснах поръчка в Редута,но др седмица пак.

За РД съм запазила едно заведение,но не клуб за деца.Аз също съм на мнение че са твърде надути цените.Тук излиза към 300лв/15 деца сме и толкова върастни/ за 2ч,после кой от къде е  Sick

Айде че мрънкаме..


# 55
  • Мнения: 2 481
Момичета какво се прави при първа копка? Викам на моя шампанско да вземем,той не ще,вика -чеверме като стане къщата Rolling Eyes Mr. Green ooooh!

# 56
  • Мнения: 433
Ели,погледни във фолклора..Въпреки,че там май зазиждаха моми или нешо от този род Shocked
Нашите вчера пуснаха басейна на вилата и докато майка ми се усети Алекс се съблякъл в студа чисто гол и нахълтал вътре ShockedТези рачета страшна работа като видят вода ooooh!

# 57
  • Мнения: 1 341

Много народ ми изчезна от полезрението за кратко време...Ронката,Иската... newsm78Дано сте добре Hug

Аааа, не четеш ти! Няколко поста по-назад съм писала. Wink

Добре сме, жегата ни мори, но от утре се разхлажда. А в сряда, когато ще пътувам и гръмотевици ще има за разкош! ooooh! Дано ми излети самолета, че лошо.

Опасен е тоз Алекс бре. Heart Eyes Дано не настине!

Ели, не знам какво се прави при първа копка. Но бутилка шампанско е ексрта. Мъж ти що не иска? Не е скъпо шампанското. Полейте случая и да ви върви всичко по план. Peace

Дидито, Бетта, пожелавам ви съвсем скоро да ни зарадвате приятно с Благата вест! Hug

Онзи ден в петък бяхме на консултация с децата. Криско е здрав и е добре, вътпреки, че върви доста дребен. Едва сега на 9м. направи 7 кила. Heart Eyes Ема има проблем с едното уше. Протече преди няколко дни. Без болка, без нищо. Shocked Док. вчера я прегледа изписа сироп и капки за нос. Трябва да ги приема 15 дни, и след месец/като се върнем от Бг/ ни иска на контролен преглед, и ако не е напълно здрава ще ни праща при специалист. Какво става с тези уши не знам...знам, че има ли и малък проблем все там я удря. Много лошо, дано го израсте. Praynig

Аз утре започвам да подреждам куфарите, че време не остана. Колкото повече наближава нещо не ми се тръгва. Shocked Като знам, че ще съм без Калин, сама с децата, майка ми ще пристигне чак седмица след мен и зле ми става. Ще се опитам да отседна при свекито, но като се познавам каква съм....тежко ще е. ooooh! Ще остана 1-2 дни при братовчедка ми в София, имам док. на Криско да оправям, искам и Калина да ни снима...и дали ще ми стигнат тези дни не знам. А не ми се иска да притеснявам братовчедка ми повече, че  и тя е с бебе и цирка ще е пълен. Mr. Green

# 58
  • София
  • Мнения: 309
Ееее,Ронка-само 1-2 дни ли си в София?Исках да се съберем форумките в твоя чест Simple Smile,кажи кога ще ти е удобно,кога пристигаш?Имаш ли нужда да те посрещне някой,да ти помогне с багажа?Мъжа на братовчедка ти ако не може-кажи,ще дойдем!Сигурна съм,че снимките ще станат прекрасни!Аз така и не можах да рагледам снимките ти във Фейсбук,пратих ти покана,ама нямам отговор нещо...на Тиция снимките от Италия същата работа Sad.

Тиция-верно от зодийката с тази вода,Влади така се радваше на ледено студеното море като отидохме-направо нагази вътре,баща му едва издържаше на студа,нашия крещеше от кеф!

Ели-не знам нещо да се прави на първа копка,де'т вика мъжа ти-нека го завършите,пък ще се съберете там всички да хапнете и пийнете.Но нищо не пречи с по едно шампанско да се чукнете.

# 59
  • Мнения: 1 341
Диди, приех те във Фейса, бе! newsm78
Сега ще видя пак, но съм сигурна, че те приех, защото разгледах снимките които си качила там.
http://www.facebook.com/?ref=home#!/album.php?aid=23821&id=100000003510006
Я виж сега дали ще ги разгледаш Thinking

Има кой да ме посрещне, на братовчедка ми мъжът й ще дойде. Мерси за загрижеността. Hug
А ако искаш вярвай, но планове си правя едни и както обикновено става съвсем различно. Към 10-ти юли пак ще съм в софия, за да взема акта на Криско и да подам документи за паспорт. Като съм там най-точно мога да кажа каква ще ми е програмата...сега общо взето си правя сметка без кръчмар. А и на мен ми е трудно придвижването, тъй като съм без кола с 2 деца. ooooh! Брат ми ще дойде да ме вземе от София, но не мога да го ангажирам да ме развозва, а колата си едва ли ще ми е повери. Whistling

С толкова много хора искам да се видя, а имам усещането, че тези 5 седмици няма да ми стигнат. И до морето искам да стигна, но май ще ми се размине. Майка не иска да дойде с мен, аз не искам да й оставям Кристиан, защото ще се отбие и се въртя в един омагьосан кръг.

Общи условия

Активация на акаунт