Кв. Дружба ?

  • 42 760
  • 150
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 890
Скоро една позната ми каза, че в района на Банишора и св.Троица, всички до един били убийци! #Crazy

     Joy Ще умра, страшни познати имаш !  Laughing  hahaha

# 31
  • Мнения: 9 814
Скоро една позната ми каза, че в района на Банишора и св.Троица, всички до един били убийци! #Crazy

     Joy Ще умра, страшни познати имаш !  Laughing  hahaha

Е, не всички, но мнозина, все пак затворът е в района.  Wink

# 32
  • Мнения: 46 508
"Широкият център, кварталите "Хаджи Димитър", "Дружба" и част от "Гео Милев", както и районите около металургичния комбинат "Кремиковци" и сметището край Суходол са най-замърсените и неблагоприятни за живеене части на София. Това показва анализ на въздуха в столицата, направен при подготовката на измененията в общия устройствен план (ОУП) на града, които сега се обсъждат в общинския съвет.

Основните замърсители са транспортът, промишлените предприятия и централите на "Топлофикация", а строителството е причината за повишените нива на прах. "

http://www.dnevnik.bg/shimg/oo_790702.jpg

http://www.dnevnik.bg/dnevnikplus/2009/09/27/790548_centurut_na_ … -losh_za_jiveene/

# 33
  • Мнения: 17 546
Да, да ... така е!  Crazy А в другите квартали чист озон се носи из въздуха... Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 12 554
Да, да ... така е!  Crazy А в другите квартали чист озон се носи из въздуха... Joy

И Ентелигентни съседи...

# 35
  • Мнения: 426
Въздухът в Банкя е най-чист. Ако авторката проявява интерес, може да поразпита за жилищата там  Peace

# 36
  • Мнения: 9 814
Ееее, дружбенци, що така скачате? Най-хубавият квартал е собственият.  Hug

# 37
  • Мнения: 17 546
Да! Пък и ББ живее там... Heart Eyes Въобще там всичко е най-хубаво! Crazy
Авторката вече има жилище в ужасната Дружба 1, до Кауфланд. Тя май само се информира какви са видоизмененията та в дружбоидите от сярата във въздуха и всички останали супер замърсявания, които падат връз Дружба на парцали.
А, и да не забравя да я предупредя, да не се топи в езерото лятос, щото моментално ще и падне кожата! То е киселинно. Whistling

# 38
  • Мнения: 73
Сухата река е много по-хубав квартал от Дружба. И на ръка разстояние от центъра. С малко късмет се намират апартаменти в старите тухлени блокчета, а от това по-добре здраве му кажи. Наскоро май гледах обява за много хубав двустаен в такова блокче там. Вашият брокер май не е много в час.

# 39
  • Мнения: 9 814
О, а в старите тухлени блокчета дали има ТЕЦ?

# 40
  • Мнения: 73
О, а в старите тухлени блокчета дали има ТЕЦ?

Няма. Това е единствения "недостатък" на С.река. В кавички защото за много хора е предимство. По-голямата част от София съзнателно се отказва от ТЕЦ.
Затова пък всичко останало е с две глави пред Дружба. 

# 41
  • Мнения: 13
Е, сега, такъв спор стана, че чак ми стана съвестно , че попитах.. Grinning Аз в никой квартал няма да се чувствам чак толкова комфортно, защото в такова чудо на социализма като ж.к. не съм живяла, но ще свииикна, само дето все гледам да няма цигани и все на такива попадам:)

# 42
  • Мнения: 17 546
Ella, ако не е тайна, за кой № блок става въпрос?

# 43
  • Мнения: 73
Е, сега, такъв спор стана, че чак ми стана съвестно , че попитах.. Grinning Аз в никой квартал няма да се чувствам чак толкова комфортно, защото в такова чудо на социализма като ж.к. не съм живяла, но ще свииикна, само дето все гледам да няма цигани и все на такива попадам:)

Това му е хубавото на С.река, че не е Ж.К. Това е стар квартал с много къщи, зеленина, симпатични вътрешни дворчета, доста стари тухлени кооперации, и в някои местенца си е уютно като на село. Цигани абсолютно няма да видиш нито в квартала нито в транспорта.

# 44
  • Мнения: 9 814
 Joy Верваш ли си?

Общи условия

Активация на акаунт