Къде в Пловдив??? - 13

  • 60 416
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Да попитам истина ли е това:
Току що в офиса дойде жена, представяйки карти, които плащаш 10лв и в определени ДКЦ-та, аптеки, та дори и за лазерна епилация ползваш определени отстъпки. Да попитам истина ли е това, някой запознат ли е?
smarfietka, пробвай да звъннеш на някой от посочените обекти, за които може да се ползва отстъпката и ги попитай дали е вярно.

А аз се сетих за мелбите на "Стената" и съседните барчета, отдавна не съм минавала покрай тях. Работят ли още и до колко часа? Вкусни ли са мелбите?

И още нещо, замислила съм като се стабилизира времето да заведа хлапетата на басейните на Ленинград, интересува ме в детския кът с надуваемите играчки топла ли е водата?

Последна редакция: ср, 30 юни 2010, 15:02 от МалинкаКалинка

# 46
  • Мнения: 987
Да се запиша и аз   Laughing

# 47
  • Мнения: 802
Да попитам истина ли е това:
Току що в офиса дойде жена, представяйки карти, които плащаш 10лв и в определени ДКЦ-та, аптеки, та дори и за лазерна епилация ползваш определени отстъпки. Да попитам истина ли е това, някой запознат ли е?

 И аз ще те посъветвам да попиташ посочените аптеки дали е вярно ?!
 После може да споделиш и с нас .

# 48
# 49
  • Мнения: X
Да попитам истина ли е това:
Току що в офиса дойде жена, представяйки карти, които плащаш 10лв и в определени ДКЦ-та, аптеки, та дори и за лазерна епилация ползваш определени отстъпки. Да попитам истина ли е това, някой запознат ли е?
ами преди време и на мен ми предлагаха подобна карта, но беше само за един мед. център /вече не му помня името/, сега нямам информация

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Момичета,къде продават влакчета THOMASSimple Smile
Купихме от Джъмбо един комплект(локомотив,вагон,релси,тунел и т.н.),но налични още имаше дребни вагончета,които не бяха съвместими с нашия влак,а искаме да допълним с още неща.Само да кажа,че ходихме в Метро,Вис Виталис,където няма изобщо(в Метро има на Лего Дупло конструктор влак),сега гледах в сайта на Касида,преди имаше там,но явно вече не зареждат.В Карфур не помня да съм виждала,а за другаде просто не се сещам.
Иначе ми се иска да отида и да видя,а не да поръчвам през нета.
Благодаря предварително!   bouquet
Тук - http://www.mytoys.de/catalog/search?query=thomas&submit.x=0& … roductsPerPage=20 със сигурност има. В понеделник ще правя поръчка, ако искаш - заповядай. Цената за доставка от там е в зависимост от броя хора, които ще участваме (иначе е фиксирана - 16 евро).

# 51
  • Мнения: 88
Да попитам истина ли е това:
Току що в офиса дойде жена, представяйки карти, които плащаш 10лв и в определени ДКЦ-та, аптеки, та дори и за лазерна епилация ползваш определени отстъпки. Да попитам истина ли е това, някой запознат ли е?
smarfietka, пробвай да звъннеш на някой от посочените обекти, за които може да се ползва отстъпката и ги попитай дали е вярно.

А аз се сетих за мелбите на "Стената" и съседните барчета, отдавна не съм минавала покрай тях. Работят ли още и до колко часа? Вкусни ли са мелбите?

И още нещо, замислила съм като се стабилизира времето да заведа хлапетата на басейните на Ленинград, интересува ме в детския кът с надуваемите играчки топла ли е водата?

В момента водата в детския басейн не е топла, ама изобщо...., но в дните преди няколко седмици, когато бяха жегите към 13-14 ч. водата вече беше супер топличка( дали ще е само от слънцето не знам Joy).
Изчакай да се появи още малко слънце и заповядайте....

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 224
Момичета,къде продават влакчета THOMASSimple Smile
Купихме от Джъмбо един комплект(локомотив,вагон,релси,тунел и т.н.),но налични още имаше дребни вагончета,които не бяха съвместими с нашия влак,а искаме да допълним с още неща.Само да кажа,че ходихме в Метро,Вис Виталис,където няма изобщо(в Метро има на Лего Дупло конструктор влак),сега гледах в сайта на Касида,преди имаше там,но явно вече не зареждат.В Карфур не помня да съм виждала,а за другаде просто не се сещам.
Иначе ми се иска да отида и да видя,а не да поръчвам през нета.
Благодаря предварително!   bouquet
Комплекти с Томас имаше в магазин 9+ на колелото на панаира, но в момента е в ремонт и се премести временно някъде около Каменица. Виждала съм и в магазина с дървени играчки в МОЛ-а, мисля че се казва Двата Жирафа. В краен случай ти остава поръчка от чужд сайт, но имай предвид, че по-старите модели със сини линии са несъвместими с по-новите комплекти със сиви линии.

# 53
  • Мнения: 214
ако се търси много висок клас тапети - мога да кажа къде - поръчва се по каталог - на бул. Мария Луиза
Има и на още едно място, срещу библиотека "Иван Вазов" на Авксентий Велешки.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 349
Здравейте момичета, аз пак да питам за фирма за поддръжка на асансьор. Преместихме се скоро при Асансьор ООД, но нещо...идват без инструменти, искат от мъжа ми, че чак и се сърдят, че трябва да работят...не ме кефят, комунизма е още при тях:)

Някакви предложения? Мерсииии:)
Нас ни обслужва Техноподем, не мога да изкажа никакви впечатления, освен че бързо оправят асансьора. Тук има контакти и на други фирми
http://informator-bg.com/cgi-bin/index.pl?destzone=1&_state= … =4547&LANG=bg

# 55
  • Мнения: 658
А аз се сетих за мелбите на "Стената" и съседните барчета, отдавна не съм минавала покрай тях. Работят ли още и до колко часа? Вкусни ли са мелбите?
Те си работят, но мелбите са ги развалили. Ние със сина ми определено сме разочаровани от вкусовете. Не знам момичета, напоследък се разочаровам от почти всички готови храни, които се предлагат в Пв. То навсякъде с всичко е така, ама може ли пък да няма едно местенце с нещо вкусно и безопасно (невкиснато, незагнило). Тортите - наскоро платих по близо 4 лв за парче в "Неделя", а вкуса на въпросните "изкушения" беше брутален. Отказах се да стъпвам там вече. В гръцките сладкарници същата работа Sick До скоро харесвахме закуските на Mr Pann, но и на тях са посегнали вкусово, става ти тежко и правят киселини. И така нататък... Останало ли е някое местенце, където човек (и дете) може да наслади на приятен вкус? Добре де, хайде малко по-ведро Simple Smile Сещам се за едно - Шекер Дюкяна на Джумаята, м-м-м... редовна клиентка съм йм. Всичко при тях си струва парите, вероятно защото е внос:)

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Търся майстор за ремонт на външни щори /скъсаха се водачите/. Някой има ли коорднати и по-важно за мен е майсторът  да изпипва нещата, а не да е  джаста-праста.

# 57
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
А аз се сетих за мелбите на "Стената" и съседните барчета, отдавна не съм минавала покрай тях. Работят ли още и до колко часа? Вкусни ли са мелбите?
...... Не знам момичета, напоследък се разочаровам от почти всички готови храни, които се предлагат в Пв. То навсякъде с всичко е така, ама може ли пък да няма едно местенце с нещо вкусно и безопасно (невкиснато, незагнило). ........Сещам се за едно - Шекер Дюкяна на Джумаята, м-м-м... редовна клиентка съм йм. Всичко при тях си струва парите, вероятно защото е вносSimple Smile
Баклавичките и толумбичките от сладкарския щанд в Карфур също не съм им срещала аналог в Пловдив, но то пък е за хапване във вкъщи.  Иначе благодаря ви за отговорите момичета  Hug

# 58
  • Мнения: 30
Запис ,че нещо изостанах

# 59
  • Мнения: 1 230
Търся майстор за ремонт на външни щори /скъсаха се водачите/. Някой има ли коорднати и по-важно за мен е майсторът  да изпипва нещата, а не да е  джаста-праста.
Защо не потърсиш фирмата, която ти ги е монтирала/произвела? /Ако намериш отделно майстор, свиркай, че и аз съм направила едни планове дето някой трябва да ми свали и после сложи пак щорите   bouquet/

Общи условия

Активация на акаунт