Мами в Австрия - 45та тема

  • 52 626
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 153
Пате, дано вече да е добре Макси  Praynig стискам палци  Hug

Утре среща след 9ч в ресторанта на Интершпара на Донау Центрум.

# 691
  • Мнения: 55
Пате, много лошо! Дано е преминал вече кошмара Sad Бързо оздравяване!!!   bouquet

Ще пропусна и тази среща, пфу!!! Няма как да се домъкнем до там толкова рано, пък и сумати задачки вече имам за понеделник. Весело изкарване!!!

# 692
  • Мнения: 277
моля ви, кажете ми как е прието тук. ако рождения ден се пада в събота, се черпи в петък или в понеделник. питам за детската градина например

и може ли отнякъде да се поръча торта детска по - интересна

# 693
  • Мнения: 364
и може ли отнякъде да се поръча торта детска по - интересна

Мегало, погледни тук или тук за торта... Нямам лични наблюдения, защото кръстницата ни ги носи нашите, но съм запазила линковете за всеки случай  Laughing


Дами и Кристиан, гответе се за  най-студената зима от години насам.. Медиите раздухват от два-три дни тази лоша новина.

# 694
  • Мнения: 957
Kъде го пише?

# 695
# 696
  • Мнения: 39
Аз от студ не се плаша.Нали затова е зима.  Mr. Green Стига и сняг да има,нямам спирка  Joy

# 697
  • Мнения: 957
На някой линк се надявах, но и на честна дума вярвам  Mr. Green
Досега съм чела само в български вестник в интернет, че зимата щяла да е люта и студена, но на тях не им вярвам много, затова те питах по-конкретно къде си го чела.

# 698
  • Мнения: 364
Уомбат, тук например.. Иначе няма да е много по-студена от миналата.. С два градуса някъде. Но нямало да има сняг  Tired

# 699
  • Мнения: 343
Megalo
аз черпя след рождения ден. моя големия син е между коледа и нова година, в градината празнува на 8/9 януари. питай в градината какво да занесеш, много от градините не искат торти, а само сух кекс или нещо от сорта без крем и без яйца. напълно досатъчно е, колкото да му сложат короната за деня и да му изпеят песничката.

# 700
  • Мнения: 343
От днес Müller има минус 20% на всички играчки, за 2 седмици. имат коледен каталог, което е изчерпано, може да се поръча и дори след тия 2 седмици да се достави, важи акционната цена. хайде за коледни подаръци  Twisted Evil

# 701
  • Мнения: 323
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ.ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ.

# 702
  • Мнения: 93
Здравейте! Има ли мами, които живеят в Залцбург? След 2 седмици на нас със съпруга ми ни предстои пътуване до Мюнхен и искаме да отскочим и до Залцбург. Била съм преди години в този разкошен и любим за мен град. За съжаление няма да разполагаме с кой знае колко време, общо 10тина часа заедно с времето за пътуване от Мюнхен до Залбург и обратно, което е час и половина-два в едната посока, доколкото разбрах. В тази връзка се нуждаем се от следната информация:
Ще използваме Bayern ticket от Мюнхен до Залцбург, бихте ли ни казали къде са спирките в Залбург и на коя спирка да слезем, за да можем най-бързо и удобно да се придвижим до стария град и да поразгледаме?
Изобщо, ще ви бъдем благодарни за всяка информация, с която можете да ни помогнете!  bouquet

# 703
  • Мнения: 55
Гледам аз слънчицето през прозореца и си мисля: "Колко е топло и приятно по това време във Виена Simple Smile ", влизам във форума с хубаво настроение и какво да прочета - най-студената зима ни чака  Sad Аз хич не обичам студа и ако наистина няма сняг...  Confused Лоша работа.
di-to, мерси за инфото за Мюлер!!!

# 704
  • Мнения: 20
А аз хич няма да съм разочарована от липсата на сняг  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт