Бременни майки в чужбина - 27 тема

  • 22 227
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 190
Честито Веси, да ви е жив и здрав Борис Hug

# 46
  • Rennes, France
  • Мнения: 478
Честито бебе Борис на Весето!!!!!!! Hug

Първи юли - първо юлско бебе....
Мнозо здраве, радост и усмивки на цялото семейство  bouquet  bouquet  bouquet

# 47
  • Мнения: 714
 Честито,мила Веси! newsm51Добре дошъл на Борис-много да радва и слуша щастливите родители,да расте здрав и усмихнат!Веси,барзо възстановяване! Hug
lammah ,Честит Рожден Ден и на теб!Леко бременеене и здрав и пухкав бебок на финала!  bouquet

Прегръдки за всяка една от вас,мамчета!Липсвате ми много!Стискам палци да носите само добри новини!  HugPraynig

п.с.Нека да помогнем-

http://bgpetition.com/kriminalizirane_lekarska-nebrejnost/index.html

 

# 48
  • Мнения: 628
Честита първо юлско бебе!!

Веси, да ти е жив и здрав Борис, прекрасно име! Да радва цялата фамилия!!! Много щастие и бързо възстановяване желая!!!
(а аз мислех, че утре ще ражда Веси Joy)

Гушки на всички! Аз шия, затова не съм активна, но ще се цопна на компютъра по - късно! (нещо понаквасих канапето, та майка ми подскочи, ама нито са води, нито пиш ... а мъж ми е командировка - на 2,5 часа от нас е, няма страшно, ще се закарам ако текнат водите, ама няма мирис, придружено е с чисто бяла слуз...сори за образността)

Цунки и гушки на всички и най-много на бебе Борис!!!

# 49
  • Мнения: 2 369
боби,а какво е? много ли е? щото,ако е много може верно да са води. да видите как ще позная и този път аз хахахах......а ти сю,си след боби.споко:)

# 50
  • Мнения: 293
хаахахах Маритка, я дай нещо дата, ден... Направо и часа ако може, ама гледай да не играе Германия по това време, че ми се гледа мача  Laughing

Боби, да не е тапата туй  Thinking

# 51
  • Мнения: 1 267
ВЕСИ, ДА ВИ Е ЖИВ, ЗДРАВ И МНОГО ЩАСТЛИВ МАЛИЯТ МЪЖ-БОРИС    bouquet  bouquet  bouquetМного се зарадвах, бързо възтановяване и те чакаме да разказваш Hug
Боби, да не е слузестата запушалка?Ако е така очаквай тези дни раждане Hug

# 52
  • Мнения: 4
Айде да ни е честит първия бебок! newsm44 Веси,да ви е жив и здрав малкия Борис и много,много да ви радва! newsm51
И да не забравя да пожелая лека бременност и едно здраво и хубаво детенце на финала на рожденичката ни!  bouquet
Tcvelichkova,както каза Маритка това е вид анемия,но тук много ги пресилват нещата...хубаво,че обръщат внимание,но така ме стресираха в началото,че чак незнаех как да реагирам...това се предава генетично и си го носиш докато си жив...не съм знаела,но това което причинява въпросната е отпадналост,главоболие,световъртеж и подобни....май се разбира за нея точно по време на бременност (за това обаче не съм сигурна).
По повод документите,да имам всички документи.За подробностите около лекарите и болниците ще ти пиша на лични,освен ако някой друг не го интересува също! Wink
Боби,ти ли ще си следващата или как?Борбата май е м/у теб и Маритка...Сю съм си решила,че ще е  последна,незнам защо така!
Усмихнат ден на всички мами и много  Hug

# 53
  • Мнения: 2 369
хаахахах Маритка, я дай нещо дата, ден... Направо и часа ако може, ама гледай да не играе Германия по това време, че ми се гледа мача  Laughing

Боби, да не е тапата туй  Thinking

ми немога така:) нямам толкова конкретно предчувствие:)))) ама ,ако проимам ще ти кажа незабавно:)....довечера ще вадя стъклената топка да гледам хахахахаах

gerchy виж ква съм светната с анемиите:))) ми от нея те боли главата явно,ама си следи и кръвното,че е много важно.то е индикация на много неща свързани с проблеми от бременността.неслучайно го мерят толкова редовно навсякъде. иначе за ражданията хич не си познала. първо ни виж лентичките:) боби и сю са много преди мен.аз принципно може и августовска мама да стана:) не ме бройте скоро мен.аз ще ви досаждам сигурно последна от юлските:) даже и клер ще ме изпревари струва ми се,а тя се беше зарекла да преносва май:) аз съм с късна овулация,защото цикъла ми е 30 дневен,така,че термина ми реално май не е 26-ти,а 28-ми юли някъде:) а честито!:) иначе аз си мрънкам,че имам това и онова,ама реално нямам кой знае какви отклонения.от оняденшните "ексцесии" няма и помен нито от контракции,нито от тапи,нито нищо:(

Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 15:39 от Гаца Баца (марита)

# 54
  • Мнения: X
Олееее ... аз последните дни нямам много време да поглеждам форума, а то какви хубави новини имало. Simple Smile

Добре дошъл на Борис! Веси, пожелавам ви много радост и прекрасни мигове с новия член на семейството.

По-късно ще ви чета.

# 55
  • Мнения: 293
Ааааа gerchy, не така с лошо, аз ако трябва и Маритка да изчакам, ще трябва бая да пренося  Confused Какво я слушам мама да не напъвам, почвам веднагически  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 7 914
Честито на цялото семейство появата на малкия Борис!

Да е здрав, усмихнат и спокоен!


Бързо възстановяване на майчето!  bouquet

# 57
  • Мнения: 2 369
Ааааа gerchy, не така с лошо, аз ако трябва и Маритка да изчакам, ще трябва бая да пренося  Confused Какво я слушам мама да не напъвам, почвам веднагически  Mr. Green

хахахаха сююю, умрЕх от смЕх:) я да напъваш вече смело,чеееее.......ще заформиш 10 месеца кръгло:)

# 58
  • Мнения: 628
Много е малко за води (с мерилка полях канапето - 15 мл хахаха ), и твърде малко и много бяло за тапата  newsm78 Споко, ножа е дървен!
Ели, миличката ни тя! Много се радвам да те видя тук да ни наглеждаш! Нали знаеш, че ще чакаме след някой и друг месец да ни зарадваш с новини!!! Много гушки!

Мацки, тук удари 36 на сянка, ходя с един пулверизатор и пръскам от глава до пети...баня-хладилник - това ми е траекторията от 2 часа насам Joy Мадам, при вас е по-зле май! Мари се спаси от жегата!

Juturna , какво четеш? Дайте някое добро ново заглавие, моля (американките и/или англичанките), свърших английските книги, на френските сега ме мързи много да чета Wink

# 59
  • Мнения: 4
Хахахахах....,Сю,не е с лошо,какво я слушаш ти Марита-термина и бил на 28-и,че пък чак и за августовска мама се гласи!Както е тръгнала с тея контракции,тапи и подобни скоро ще е ,от кога е заприказвала  Crazy все 36-та седмица чакаше ами ей ти на 36-та седмица!
Маритка,за кръвното да ти кажа всеки път все по-ниско ми го измерват ще видим следващия път като отида на преглед какво ще излезе.
Боби,спокойно и тук е страшна жега не е само при вас Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт