Плодове и зеленчуци хапвай, мила мамо, до ОКТОМВРИ да порасна бебенце голямо!

  • 25 771
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • Сливен
  • Мнения: 140
димяни  fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover newsm17

# 721
  • Мнения: 486
Утре ще стискаме най-много палци да мине успешно ! Praynig Praynig Praynig

# 722
  • Мнения: 66
ДИМЯНИ ВСИЧКИ СМЕ С ТЕБ МИЛА !!! Praynig Praynig Praynig
Tina N  дано всичко е ок при теб и това с плацентата да не е проблем.
Noel  и твоето е неприятно. Почивай повече.  Hug
Vessi Barabessi питай докито си от ЖК мила дали няма проблем да ги пиеш тези лекарства.
Лека и спокойна вечер на всички и цяла нощ ще стискам палци за Димяни и бебчетата .  Praynig Hug

# 723
  • Мнения: 21
 Praynig Praynig Praynig за Димяни!
С теб сме  Hug!

# 724
  • Мнения: 433
Момичета, да ви се оплача, много закъсах с хемороидите, не мога да седна направо и единия май прокърви. Утре съм на консултация и ще питам доки с какво мога да се мажа, че е адски гадно.
TROXEVAZIN - за мазане. Предписват го за бременни.
Успех, дано се оправиш.
бих добавила и кремче Масту-С, става за бременни-и хубавото е, че се вкарва и вътре, та облекчава и болката, не само кървенето. ти до сега нищо ли не си ползвала с/у тях  Shocked как си издържала...
Ноел, и аз днес следобяд бях така - безболезнени, но супер неприятни контракции ниско долу. пих магнезий (аз со пия редовно), казах, че няма да готвя и полежах. Сега съм ок  Peace но до кога...
pashic, писах ти ЛС  Grinning

# 725
  • Мнения: 55
Димяни Praynig Hug вярвам, че утре новините ще са добри
Ноел, Тина , Веси Hug бързо да се оправяте
Лека и спокойна вечер на всички Hug

# 726
  • Мнения: 184
Милата Димяни... стискам палци и се моля за нея и принцесите ѝ.  Praynig

# 727
  • Мнения: 10
Мамчета явно аз ще съм последна за тази вечер,малко късно стана Simple Smile
 Praynig Praynig Praynig за Димяни,утре ще чуем по добри новинки надявам се
Ноел,Тина дано и вие се оправите бързо fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
 Аз утре също ще бъда на лекцията,дано се разпознаем
Лека нощ от мен smile3524

# 728
  • Мнения: 27
Прибавям и нашите стиснати палци за Димяни. Дано Господ да е с тях. Утре ще бъде голям ден  Praynig Praynig Praynig
Лека нощ.

# 729
  • Мнения: 1 269
още едни стиснати палчета за димяни, дано утре (тоест днес Simple Smile ) има добри новини от тях  Praynig

# 730
  • Мнения: 18
Добро утро, мили дами,

Нека заедно се помолим за Димяни  Praynig , дано днес всичко е наред и Димяни да се сдобие с две здрави слънца. Нека и трите да са добре.



Tina_N - дано проблема около плацентата се оправи с лекарства и всичко да отшуми.  Praynig

Noel - почивай повече, миличка.

# 731
  • Мнения: 599
Добро утро момичета Simple Smile Тук цяла нощ валя и сега продължава да вали, вятър силен, вообще....страхотен петък 18 градуса е на вън. Сякъш е есен.

Димяни с теб сме мила, всичко ще мине успешно  Hug

Момичета, аз по принцип съм добре, това което имам и имах онази нощ е пристъп, то идва и си отива, не е постоянно. Тази нощ мина добре, надявам се да не ми се налага да използвам този инхалатор. Купих го за всеки случай, ако се случи пак . Днес ще се обадя на моя доки от ЖК да го попитам и него, све пак второ мнение не е излишно.

 Hug на всички  Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 18
Дано, Веси всичко мине по-леко и нямаш повече такива пристъпи. А иначе времето наистина е ужасно, аз едвам стигнах от колата до работното си място, такъв порой беше, сега поне не вали толкова много, но си е студено.

# 733
  • Мнения: 13
Присъединявам се към всички, които мислим и се молим за Димяни  Praynig  Praynig  Praynig
Вярвам, че всичко ще мине успешно! Чакаме новини....

Vessi-barabesi - дано не ти се налага да изплозваш инхалатора и дано да нямаш повече пристъпи!
Тина - според мен е най-добре да потърсиш мнение и на друг лекар! Дано всичко и при теб е наред  Hug

До по-късно момичета и приятнаа лекция на тези, които ще ходят в ЦУМ днес   bouquet

# 734
  • Сливен
  • Мнения: 140
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА
нека денят е безпроблемен за всички.
от мен по едно кафе  за разсъняване
А ЗА ДИМЯНИ МНОГО  Praynig  Hug И  fingerscrossed ДНЕС ДАНО ИМА САМО ХУБАВИ НОВИНИ
ЛЕК ДЕН

Общи условия

Активация на акаунт