Интервално хранене

  • 45 209
  • 750
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 8 348
36 часа почти ок
един сладолед изневиделица
ще се преструвам, че не се е случило

утре манжа, ама още не съм решила каква
оф, аман от мене си

отивам да чета

# 286
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Pinkito, щях да се задавя от смях и не зная дали продуктите ще получат сърцебиене, ама аз получих  /от последния ти пост hahaha hahaha hahaha/

mamamishi, малко трудно се изяждат 8 блока за 5 часа и аз обмислям варианта, ама нещо неглиже го давам.
Ето ти набързо едно зоново меню , което трябва да изконсумираш:

2 яйца, 60 гр. пиле, 80гр. сирене, 100гр. извара - 8 ПБ
4 филии "Бонус", 350гр домати+200гр. краставици, 200гр. плод - 8ВБ
4 чаени лъж. зехтин +12 бр. фъстъци - 8 МБ


Ако имаш зонови въпроси, пиши  Peace

Асса, приликата ще е от подсъзнанието  Wink - харесвам я тази Белучи Heart Eyes А релакса не е задължително да се слуша с музиката за намаляване на теглото - просто засилва въздействието на последната Peace

  bouquet  за отличничките в грамовете и килограмите - аз съм за сега двойкаджийка  Sad, но пък позитивна  Laughing Laughing Laughing



Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 10:08 от lenny_pld

# 287
  • Мнения: 191
 Joy Joy Joy...оххх, бе Пинкииии ш`мЪ умориш... hahaha
Ааа и молА ти са, съвсем истински са ми 200-те грамчета посред бял ден Crazy Hug...
А дай Боже всекиму таквоз нещо - предпърви ден МЦ, в 16:30 следобед да има смаление Wink.

Миме, ако ще циклиш по 36-чАса, можеш да ядеш каквото искаш през останалото време Peace....четвъртък, по което време искаш - почваш нови 36-часа. Събират ти се два пъти седмично и си готова Peace.

# 288
  • София
  • Мнения: 8 348
не мога да ям каквото си искам
някак си не ми е правлино
все едно предавам идеята
няма пък, не можете да ме накарате

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 300
Да си кажа и аз Simple Smile  Отворих с плод, вечерях спагета + сирене и няколко езици, котешки, можеше и без тях, но приядоха ми се.
Утре ще гледам да наблегна на протеинчета.
Аа и ще си пренаредя хладилника по пример на Пинкито  Grinning

# 290
  • Мнения: 963
Грандиозно отваряне на прозореца при мен... Добре, че се натъпках основно със салата... Но принудително го затворих близо 2 часа по-рано... просто нямах място за повече  Mr. Green Аз ви казах, че ми е свински ден.

# 291
  • Мнения: 1 280
О,Мис Лени Белу4и....по спокойно...става дума само за продуктите !  Laughing   Аз може и да хапна днес още малко,ама мога и да не хапна..мога да копам,мога и да не копам...ама я по-добре да отворя хладилника,че да  съм сигурна,че  има ред и дисциплина...Утре ще се разкрасявам,ще се подстрижа много късичко :
-100 грама,обезкосмявания всякакви :  -  100 грама, рязане на нокти:  -100 грама....и ето на кантара как ставам  -300 грама!   Laughing     да я видя аз Ели,тя как ще ги докара за утре.... hahaha    леле,това си е шегичка,да не решите,че съм някакъв мутант космат,който не е виждал огледало....    То цялата ми коса няма и 100 грама,ама аз ще се подстригвам... #Crazy    Хайде изчезвам,че часовника тиктака и джама ще се затвори,а аз трябва да направя ревизия на хладилника..Гордо да ви кажа,че днес отказах Китайски манджурля,които много обичам !   Hug
  ПП /.Пак ходих 2 часа.. с Laughingега се върнах ,приярно изморена,душче и в леглото....докато се наспя да сте се отчели...кой ,колко ,какво,всичко да си кажете...

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 07:07 от Pinkito

# 292
  • Мнения: 4 806
Пинки, слушам и изпълнявам ... в частта с отчетите.
Снощното беше добро. Голяяяма салата домати със зехтин, телешки кюфтета, над 100гр. кашкавал
(добре де, виноват  smile3519  ), 15-тина грама масло, баница. Такива ми ти работи ... не
настинах пред хладилника  Naughty  ... От тая заран кантарът излиза в отпуска, докато не порозо-
вея - както писах при рицарките, ще се тегля, но няма да му се връзвам ...  blahblah 

Приятен ден ви желая - ако имам късмет, ще се появя по някое време довечера ...  Hug

# 293
  • на майната си
  • Мнения: 425
Такаааааа, няма безнаказан кеф Sad. След като 2 вечери правих проби дали яденето на всичко ще има и при мен резултат - НЪЦ. 2 вечери на любимите спагети, ама то не някакви мадамски порцийки амииии  Embarassed и днес кантара пак е +. Че съм подута е ясно, по халката се ориентирам, че съм овулационен период в който май имам движения в мерките - ОК, но и че яко се натъпках - спор няма. Като за капак, праснах и няколко лъжици 20%-на заквасена сметана - това за мазнини и си я омахах спокойно, май не съм имала такъв случай в живота си, ама сега като се замисля май не бяха няколко лъжици, а кЪде 100гр.
И сега извода за мен.
Спагети, пици и сие любими - НЕ, поне докато не се науча да спирам навреме  Crazy

Дойдох пеша - дано има резултат.

Обаче като се замисля, аз добре се тегля сутрин - но това е след ставане, без WC-ta, събота и неделя, когато не съм на работа и се качвам на кантара по-късно сякаш са по-реални резултати, дори и през деня има спад, като се прибера ще си пробвам теорията, напук на цялата вода която ще прасна.

# 294
  • Мнения: 4 806
Парси, не унивай - нормално е. Особено след като си яла по много малко преди това. Сметаната не ти
е проблемът, а спагетите. Сметаната не може да дръпне вода, за разлика от въглехидратите ... Споко,
ще се нареди ... само малко да посвикне, че ще се яде  Hug  А пък за водата - пий, колкото ти се пие,
но аз имам значително подобрение с подуванията, когато преди седмица намалих водата до 1.5л.

Върнах се само да се похваля - страшен фитнес направих снощи. И в него внесох някакви изменения, да
не ми остане непокътнат и той. С доста тежести, доста интензивно. Отново съм без мускулна, с добър
тонус и всичко е на 6.

# 295
  • Мнения: 1 843
Парси,да знаеш че не си сама,и аз като теб две вечери го карам на всичко и по много,а довечера на рожд. ден на майчето направо ще е CrazyРазликата е,че взех да свиквам и да не си го слагам много-много WinkПогледни филосовски на нещата,този период ще мине,а и може да го използваш за стресиране на организма и раздвижване на метаболизма.Аз като преям,любимото ми е да си кажа,че си раздвижвам метаболизма LaughingДругото ми любимо е,че според интервалното хранене може да си хапваш всичко що организмати ти иска,в рамките на прозореца.Какво повече му трябва на човек Hug
Лени,благодаря ти за примерното меню,което си дала PeaceАз редовно чета в темата за Зоната какво хапват момичетата.Ще мисля тепърва сериозно,един ден ще се храня така,сигурна съм.

Последна редакция: вт, 13 юли 2010, 09:03 от mamamishi

# 296
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Ода на радостта - минус 2 кг

Разковничето - просто престанах да се тъпча като за последно Peace

# 297
  • Мнения: 1 843
Ехаааа,браво Лени!Най-после някой със сериозни резултати,радвам се много.Аз пък обратното,почнах да се тъпча като за последно LaughingАма трябва да поддържам равновесието в темата,няма как.За довечера даже и не си правя илюзии за нормално хранене,познавам се добре понеже.Тая седмица ще е така,другата...ще видим Wink

# 298
  • Бургас
  • Мнения: 300
Привет фастички Grinning
Лени супер, честито! Хайде скоро да сме цял хор. Снощи казваш си двойкаджийка, ам така си е с -2  Wink

До сега само вода, незнам колко е, към литър може би. Ей сега ще си спретна и една мента- чай и след час ще отворя прозореца.
С какво обаче незнам  newsm78  най вероятно с плод.  Към 13ч. ми пристърга корема, но не му се вързах и спря де ще ходи. Отивам на чайче.
Ели а и другите момичета днес не са се разписали  Rolling Eyes Hug

# 299
  • Мнения: 1 280
Ето аз ще се разпиша...-600 грама от вчера до днес....днес съм 66,00 !!! Хей,мрадна по сериозно тоз кантар и аз съм щастлива,но вчера приключих с по скоро протеинова вечеря,даже нямаше салата...  пиле печено с около 100 грама кашкавал...ама имаше ималко пресни боровинки,че и кашу-10 броя...все мазни -разнообразни неща. Не,че е много хубав,ама така беше.Утре ще видим..но се кефя де...Равносметката за около 9-10 дни е минус 2 кг. Добре е....Не искам повече ,  по бавничко ,че да е за дълго...нали това си е режим..не е диета за 2 седмици...Хайде ,че съм на фризиор...къде са другите моми,че не ги виждам..? Hug Лек ден на всички..

Общи условия

Активация на акаунт