ВИДИНското хлапе е щастливо дете!

  • 27 346
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
Яна, честито християнче   bouquet Май само моето дете си остава некръстено  Joy


не е, не е, и мойто, ама няма и да го кръщавам де  Crazy

утре мога да питам на кухнята може ли да вземеш без да си го записала "документално". нямаш ли някоя позната дето взима, да ти купи един купон за малката група да опиташ? но пък то само от един ден как ще разбереш дали я харесва, може да се падне нещо "странно" и да не го иска, може да се наложи постепенно да въведеш техните манджи.  но е голямо улеснение иначе  Peace

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 14:28 от Kushi

# 16
  • Мнения: 781
Мерси   bouquet  ето още снимчици качени във фейса   Peace

http://www.facebook.com/profile.php?id=100000533160489#!/photo.p … d=100000533160489

Последна редакция: вт, 06 юли 2010, 16:43 от iana_vd

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Честито християнче Яна  bouquet
Зори записавай го - вече е голям, не че ще готвят кой знае какво на кухнята, но е по-лесно. Peace
И ние умуваме за празника, но все още не сме го измъдрили.... на деня може да го поразходим след работа, а в неделя може да вземем торта... не знам, ще видим Rolling Eyes
Днес го водих на очен, защото педито ме изплаши онзи ден, че му било криво едното оченце, но се оказа че няма проблем Praynig Сега трябва кръв и урина да се дадат, притеснява ме урината, защото последния път даде че има следи от белтък Confused

# 18
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Кажете откъде да намеря прословутите бурканчета за ДК  Rolling Eyes ooooh!

# 19
  • Видин
  • Мнения: 159
Аманита на пазара ката влезнеш през страничния вход има два магазина за домашни потреби точно на входа един срещу друг. Този който се пада от дясната страна на влизане в пазара се продават такива нови буркани ,мисля че бяха по 50 - 60ст. ако не се лъжа. Те са сложени в кашон долу пред входа.

# 20
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Буба, купих днес оттам, благодаря  Hug

# 21
  • Видин
  • Мнения: 159
Аманита надявам се малкия да хареса храната от кухнята, ние ядяхме само супите и кремчетата от десертите.

# 22
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде вече официално да се похваля. От понеделник започвам работа в централната поща като специалнист по основни услуги. Пожелайте ми успех и бързо навлизане в материала, че ми е тъмна Индия Whistling
Друго ново при нас е че местя Марти в 1-ва градина, до Биомед. Така ще ми е по-лесно взимането му от градина, а и в старата оня ден ме ядосаха много. Не поискаха да го вземат, защото не е в списъка с деца, които ще посещават сборни групи. А от къде да знам че трябва да го включа, пък и много грубо ми отказаха. Та ще е на Синаговци при майка ми и баща ми до края на месеца. И от 2 август започва.
Яна, Честит ти християнин.
И Марти още не е кръстен Peace

# 23
  • Мнения: 135
Ния,честито,много се радвам за теб.  smile3501Лека и доходоносна работа ти желая.

Ние в понеделник отиваме в Китен на почивка за 6 дни.Дано времето се оправи и си изкараме хубаво.Нали ще водим малкия за пръв път да види морето.

# 24
  • Мнения: 2 653
Ния, честито!Да нямаш тъпи шефове и да не ти бавят заплатите!Ааа, и колегите ти  да са супер !
А за летните сборни групи и при нас се подават предварително заявления.Но чак пък да не могат да го вземат...Примерно дъщеря ми е записана , за да и се пази място, че не знаех дали бабите ще ги организирам да я гледат.Оказа се, че за 2та месеца  ще ходи само 2 седмици, защото беше с шарка, после при бабите.Плаща си се такса независимо дали ходи или не.Но защо пък да не вземат още едно детенце в този случай?!?

# 25
  • Видин
  • Мнения: 685
Благодаря ви за милите думи Hug
Фиона, казаха, че групата била препълнена вече. Преди малко ходих до градината да взема документите му, но нали са в ремонт и ми казаха след понеделник. Та другата седмица ще отида. А имам и негови вещи да взимам от там. Ама както и да е. Баща ми ще го гледа, а и майка ми от 15-ти е отпуска, та ще се справим bowuu

# 26
  • Видин
  • Мнения: 168
Мамчета ,някоя да знае телефон на китайския ресторант до музея Praynig......трябваше да запаза маса ,а съм далече да отскоча до там......

# 27
  • Видин
  • Мнения: 685
Ako още ти трябва ми пиши на лични.

# 28
  • ВИДИН, 10 км след края на света
  • Мнения: 55
моя монитор пак ме изостави  #Cussing out

# 29
  • Видин
  • Мнения: 4 921
моя монитор пак ме изостави  #Cussing out
Сега без монитор ли пишеш  Mr. Green Браво. Професионалист  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт